לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 22-06-2006, 12:29
צלמית המשתמש של נור
  נור נור אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.06.04
מקרה שקרה לי, משו דומה, מן הסתם כל מקרה לגופו, אבל עדיין, נחמד לחלוק :>
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי pinielbaz שמתחילה ב "שאלה בעיקר לבנות,אבל כולם מוזמנים להגיב"

הכרתי מישי שהשתתפה בגדנע חובלים שהיה בקיץ של י"א.
היינו מדברים הרבה באייסי/מסנג'ר וכל השטויות האלה, ונפגשנו פעם אחת (במסיבת יומולדת לחברה שלה, לא שזה משנה), היא גרה בעיר אחרת אז היה קצת בעיה להגיע חח. בכל אופן, איזשהו יום שישי היה לי משעמם, אז התקשרתי אליה ושאלתי אם היא רוצה לעשות משו (בתמימות, בכלל לא היו לי כוונות כלפיה, אלא פשוט היא בחורה נחמדה ואפשר היה להעביר איתה את הזמן), היא אמרה שהיא לא יכולה.. ופה בערך זה הסתיים.
מאז, היא פשוט ניתקה איתי את היחסים (לא פלאפון/סמסים/מסנג'ר/אייסי/אימייל/החברה שהייתה לה יומולדת - זילץ' כלום אפס נאדה זירו).

אבללללל
פה זה ממילא לא אותו מקרה, אם היא גרה בעיר שלך, אתה פוגש אותה בבצפר או וואטאבר, וכו'..
בכל מקרה, תכין את עצמך לתשובות דפוקות.. כי בנות הן עם קצת מוזר.

מה שכן, קראתי לבאס שלי על שמה (יש לה שם יפה!! מה אני אעשה).

נערך לאחרונה ע"י נור בתאריך 22-06-2006 בשעה 12:31.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 22-06-2006, 13:23
  pinielbaz pinielbaz אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.07.03
היא גרה לידי ואני רואה אותה לפעמים בעבודה
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי נור שמתחילה ב "מקרה שקרה לי, משו דומה, מן הסתם כל מקרה לגופו, אבל עדיין, נחמד לחלוק :>"

אנחנו עובדים באותו סופר,שם הכרתי אותה,יצא לי לדבר איתה פעם פעמיים אבל לא הספקתי לקחת איסיקיו או משהו,פעם הבאה שאני יראה אותה אני מתכוון לקחת רק שאני לא יודע מתי זה הולך לקרות.
בניגוד אליך יש לי כוונות אליה,,לכן שאלתי,במידה ולה אין אלי כלום,האם היא תרצה לצאת גם אם היא תשים לב שיש לי אליה משהו.את התשובה אני יוכל לדעת רק אצלה אבל אני רוצה גם דעות של אחרים,מה הייתם עושים במצב שמישהו מציע לכם לצאת ואין לכם כלום כלפיו.
הייתם מנסים בכל זאת ואולי יצא משהו?או רק מישהו שיש לכם משהו כלפיו הייתם מסכימים?
תודה מראש ויום טוב

ישן 22-06-2006, 15:41
צלמית המשתמש של מטטרון
  מטטרון מטטרון אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.04.06
הגבול נורא דק,
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי pinielbaz שמתחילה ב "שאלה בעיקר לבנות,אבל כולם מוזמנים להגיב"

הגבול בין קשר ידידותי לקשר רומנטי נורא דק, במיוחד שרק מתחילים להכיר.
שני המינים עלולים להבין לא נורא את פשר הדברים. למשל, כאשר אתה מציע למישהי שאתה הכרת ללכת לסיבוב בים, אתה מפשר זאת כי משעמם לך והיא יכולה להעביר לך את הזמן כידידה, אך היא תפשר זאת כ"יציאה" עם מישהו שהיא מחבבת.
לכן לדעתי צריך להבהיר את הדברים לפניי ולא לשדר לצד השני דברים לא רלוונטים.

בהנחה ואתה מציע למישהי שאתה רוצה עימה יותר מאשר קשר של ידידות והינך מעוניין בקשר רומנטי אני בספק אם היא ישר תצא איתך לדייט בלי לדעת עלייך דבר.
הרי איך אפשר להכיר את האדם אם לא מדברים איתו? נפגשים איתו? צריך להתחיל איפשהו.
ישן 26-06-2006, 18:27
  pinielbaz pinielbaz אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.07.03
טוב תראו השגתי את הטלפון שלה בדרך דבילית אבל בכל זאת זה משהו

היא לא יודעת שיש לי את המספר שלה.
אני רוצה להציע לה לצאת לאן שהוא,אולי אפילו עוד הערב,אבל יש לי כמה שאלות לפני.
ידידה שלי המליצה לי לסרט,ואחרי זה אפשר לשבת באיזה בית קפה או משהו.
ברור לי שכשאני יתקשר אליה ויזמין אותה היא תבין כבר מה הכוונות שלי,נגיד והיא מסכימה ואנחנו יושבים אחרי הסרט איפה שהוא,מתי שהוא במהלך הערב אני חושב שאני יצטרך לספר לה מה אני מרגיש,למראת שנראה לי שהיא תבין לבד,נגיד ומגיעים למצב הזה שסיפרתי לה והיא אמרה כן,אז הכל טוב ויפה.
אם היא אומרת לא אז פה אני קצת לא יודע מה לעשות,אני מסתכל על מצב שאנחנו יושבים איפה שהוא ואני מספר לה והיא אומרת לא,איך הערב אמור להמשיך מפה?איך סוגרים את השיחה?אני מתאר לעצמי שלא מתקפלים הביתה כאילו לא היה כלום.
אני בעבודה כנראה לא יראה אותה יותר,עד כמה שהבנתי היא רוצה לעזוב או שעזבה כבר,אז אין לי את הזמן של העבודה כדי להכיר אותה יותר.מצד שני,אם אני יזמין אותה סתם לשבת באיזה פארק או משהו,לדעתי מפה תתפתח רק ידידות,לא יותר מזה,ואני רוצה יותר מזה.
מה אתם אומרים שאני צריך לעשות?
תודה מראש

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:21

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר