לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 25-05-2006, 17:37
צלמית המשתמש של עידו403
  משתמש זכר עידו403 עידו403 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.01.04
אתה חייב למלא את הכול, כולל היכן תשהה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Senda R שמתחילה ב "לכל מי שהיה בארהב - עזרה עם הויזת תייר."

ישאלו אותך על זה בראיון.

בנוסף, בביקורת הגבולות בשדה התעופה בארה"ב תצטרך להצהיר היכן תהיה בכל רגע נתון, תצטרך לרשום כתובת מדוייקת ומספרי טלפון של המלונות שבהם תהיה, והכי חשוב: יקחו ממך טביעות אצבעות וטביעות עין (ביומטריה).

למזלי יש לי ויזה ל 10 שנים משנת 2000, כך שבנסיעה האחרונה שלי לשם (לפני חצי שנה) הייתי פטור מהבלאגן של הוצאת ויזה. אבל חבר שלי שרצה להוציא ויזה נתקל בלא מעט קשיים עד שהוא קיבל אותה.

אה, אתה צריך גם להצהיר מה אתה עושה בחיים ומי מממן את הטיול הזה, אולי אפילו יבקשו תלושי משכורת של המממן (ברצינות !).

אם יש לך עוד שאלות- שאל.

אגב, כל הבלאגן הזה הוא בעקבות 11 בספטמבר.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 26-05-2006, 23:07
צלמית המשתמש של High_Hopes
  משתמש זכר High_Hopes High_Hopes אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.05.02
הוצאתי ויזה לפני שבועיים בערך
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Senda R שמתחילה ב "לכל מי שהיה בארהב - עזרה עם הויזת תייר."

אומנם הוצאתי ויזת "חילופי תרבויות" אבל עדיין שמעתי כמה טיפים מועילים:
א. הדבר הכי חשוב הוא שההורים שלך יוכיחו שאין להם סיבה לעבוד/לעבור לארה"ב - חשוב להביא מסמכים מהבנק שמראים שיש להם כסף בחשבון, מעבר לזה חשוב להביא משכורות אחרונות כדי להראות שיש עבודה מסודרת, טוב להביא מכתב מהמעסיק שמאשר שהם עובדים ושמיד אחריי החופשה הם חוזרים לעבוד. באופן כללי כל משמח שמוכיח שיש "שורשים" בארץ (אני לא מתכוון לזה שסבא נולד בישראל, אלא שיש להם חיים בישראל ושאין להם סיבה לעזוב) יכול לעזור.
ב. שלב הראיון - צריך לבוא לראיון מוכנים לכל שאלה - השאלה הראשונה ששאלו אותי הייתה מתי הייתי לאחרונה בארה"ב- אני התבלבלתי עם התשובה וזה לא נראה טוב (שמונה שנים, מאיפה אני אמור לזכור תאריך?) הם צריכים להיות סגורים בדיוק על המסלול שלהם ואיפה הם יטיילו, לא לבוא ולהגיד "נטייל קצת בחוף המערבי ואז אולי ניסע למזרחי אם ישאר זמן" צריכים להיות סגורים על מסלול מדוייק. לדעת אפילו מה הם מתכוונים לעשות שהם חוזרים לארץ (לא נראה לי שישאלו אותם את זה, זה יותר שאלה לצעירים, אבל צריך להיות מוכן להכל)

אני יודע שזה נשמע קצת מאיים אבל בתכל'ס זה לא כזה נורא, ההרגשה שהייתה שם היא שכבר לא פוסלים כל כך מהר כמו בעבר והמראיינים מאוד נחמדים (רובם משתדלים לדבר בעברית למרות שהם לא חייבים) החוקים שם מאוד נוקשים (בלי שתייה, בלי אוכל, בלי חפצים, מעבירים לך סמרטוט על היד שבודק אם יש שרידים של חומר נפץ) לדאוג להביא את כל הטפסים וגם את האישור תשלום מהדואר ואת ההזמנה שאתה מקבל אחרי שאתה קובע פגישה (אי אפשר להיכנס בלעדי זה והם ממש לא ותרנים!)

שיהיה להם בהצלחה, אני מאמין (ומקווה) שלא יהיו בעיות.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:35

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר