לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה אתם יודעים שאתם רוצים את זה... אתם יודעים שאתם מסוגלים... אז שבו. התמתחו..בחרו לכם כלי, ותתחילו ללמוד לנגן :) חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > כלי נגינה ונגנים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 25-06-2006, 10:50
  fender75 fender75 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.05.06
איך להצליח בנגינה בגיטרה, כל הטיפים

אני גיטריסט כ-31 שנים שעסקתי גם בהופעות וגם בהקלטות.אני בטוח שהכתבה תעזור בוודאות כמו התוצאוות שהיתקבלו בתחילת דרכי כגיטריסט ובנוסף גם לתלמידי.

למתחילים, מומלץ להקפיד על לימוד הבסיס, שכולל תירגול אקורדים פתןחים פירוקי אקורדים עם מפרט ואצבעות, מהלכי אקורדים עם מטרונום . חשוב ללמוד מיגוון שירים, בעלי סוגי מיקצבים שונה

טעות שראיתי שמרבית הנגנים תקועים עם להקה אחת וממשיכים לנגן את אותם שירים, דבר שלא תורם להשראה. רצוי להיתנסות בסגנונות כגון בלוז,מטל,קלאסי פופ פרוגרסיב ועוד.

למתקדמים, מי שאוהב סולואים וטכניכות מי לא הרגיש בכנות, שכול האילתורים שלו נשמעים אותו דבר? יש מיספר פיתרונות, לרוב הנגנים יש חוסר ידע בסולמות ומתרגלים סולם פנטטוני ודיאטוני,

הקפידו ללמוד מיגוון סולמות ותאמינו לי שיש הרבה כולל מודוסים והשימוש בהם. חשוב להיתעדכן בכל סוגי הטכניכות דבר שיבטיח גיוון כמו ספיד סולו,טפינג על כל המיתרים סקיפינג (דילוג מיתרים) וריפים

של פיון הקפידו על מפרט קשה ומחודד (עם שפץ) la.samara@gmail.com

0545-202706
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 19:42

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר