לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 26-06-2006, 01:27
צלמית המשתמש של יוסיפון
  יוסיפון יוסיפון אינו מחובר  
מנהל פורומי צבא ובטחון, מילואים והלוחות

חבר מתאריך: 07.04.02
Facebook profile Follow me...
הכל בגלל המתנחלים האלו!

מה יש להם לחפש שם בעזה?
כל הזמן נהרגים חיילים בשביל שהם יוכלו ללכת בשלווה לברכה של נווה דקלים. אני אומר לכם, היה צריך מזמן לקחת את כל המתנחלים האלו ולהעיף אותם משם. בלי פיצויים ובלי כלום.
אם הם לא היו שם הערבים היו מפסיקים לתקוף אותנו והיה אפשר לחזור לעשות קניות בשוק של עזה, לייצר בבתי החרושת והמתפרות בבית להאיה ובאמצאות כוח העבודה הזול להגיע פה לפריחה כלכלית מדהימה.
סתם המתנחלים האלו חיים לערבים כמו עצם בגרון. מה? אתם לא הייתם מתעצבנים אם הייתם גרים במחנה פליטים וכל יום הייתם רואים את הוילות ואחוזות הפאר שהדוסים האלו בנו לעצמם בגדיד ובגן אור?
סתם מתפנקים. כל הכסף הולך להתנחלויות ובגלל זה דופקים את ערי הפיתוח. היינו מזמן צריכים לצאת מעזה ולהשאיר את המתנחלים שם שירקבו עם הערבים. אין סיבה שאפילו עוד חייל אחד יהרג כדי לשמור עליהם.
לפנות את גוש קטיף עכשיו!

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 26-06-2006, 07:37
צלמית המשתמש של u-367
  u-367 u-367 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.05.04
ואני בדיוק חושב עכשיו,במי בסבירות גבוהה יותר היו פוגעים אתמול אם עדיין הגוש היה קיים
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי יוסיפון שמתחילה ב "הכל בגלל המתנחלים האלו!"

בסה"כ עשינו להם טובה , ומי שאמור, מאומן ומוכשר לשלם את המחיר שילם אותו אתמול לצערנו וימשיך לשלם גם בעתיד ..
אם כבר מדברים על טרור ומחבלים בגבול הרצועה ..
אני תמיד אבל תמיד העדפתי מגיל כמעט 19 שכף רגלי לראשונה דרכה שם שאם חלילה כבר קורה משהו שיקרה לי ולחברים שלי ולא לאזרחים חפים מפשע ..כי איך שלא נהפוך את הדברים זאת הייתה המשימה
אז עדיין עשינו להם טובה ומי שצריך להתמודד, מתמודד עכשיו, כול יום , 365 ימים בשנה
ובלי קשר כלום
שחברי הפורום, הדתיים ביננו כאן { וזה כולל גם אותך } אלו שמתפללים כול בוקר, שיתפללו גם למענו ובריאותו של החייל שלנו שם
משאלת לב אחרי יממה ,{ 24 שעות שבהם היה חייב להתרחש כבר משהו } שיגמר בשלום הסיפור הזה
כול דקה שחולפת לה היא בפירוש לרעתנו והתסריט הזה של 3 שנים שעשו מאיתנו צחוק בהר דב משום מה חוזר אליי

נערך לאחרונה ע"י u-367 בתאריך 26-06-2006 בשעה 08:05.
ישן 26-06-2006, 09:10
צלמית המשתמש של רועי AZ
  רועי AZ רועי AZ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.01.05
הפורום שלך הפך לבית זונות אחד גדול...
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי EventHorizon שמתחילה ב "דיליי קטן, לא היית מסכים?"

במקום רק לחסום קטינים (לא שיש בעיה עם זה) תתחילי לטפל בבעיה האמיתית.

ולפותח האשכול... מעניין אם היו פותחים כזה דבר אצלך בפורום מה היית עושה. (אני כבר לא מדבר על המלחמות שאני מנהל נגד מי שעושה את זה). חבל מאוד יוס.

ישן 27-06-2006, 11:55
צלמית המשתמש של יוסיפון
  יוסיפון יוסיפון אינו מחובר  
מנהל פורומי צבא ובטחון, מילואים והלוחות

חבר מתאריך: 07.04.02
Facebook profile Follow me...
תגיד אתה שפוי?
בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי nadive שמתחילה ב "לפי דעתי זה ממש לא כתוב בנימה צינית"

אתה מכיר בית אחד שבנוי עדיין בנווה דקלים? אולי בגן אור או בגדיד?
הבתים האלו נשארו בנויים רק בגוגל ארת' ובזכרונות של אנשים.
הממשלה לקחה את האנשים האלו וטענה שהכל בגללם ברגע שיעיפו אותם משם הכל יהיה שקט (ואם לא יהיה שקט נכנס לערבים באבי אביהם). אז הם לא שם, והערבים נכנסים בנו באבי אבינו.
אני מתעודד מכך שבעקבות הניסוי על בני אדם (הם בני אדם בכלל? הם מתנחלים!) הזה יש התפכחות מסויימת, ראה מאמר המערכת של ירון לונדון.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:16

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר