לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה "רק שני דברים הם אינסופיים: היקום והטמטום האנושי, ואני עדיין לא בטוח לגבי הראשון." -- אלברט איינשטיין ________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > השכלה כללית > מדע, טכנולוגיה וטבע
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 08-12-2004, 09:24
  משתמש זכר ג_ב ג_ב אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.11.01
מי אנחנו?

בעקבות המלצה של ZiZi, ממנהלי פורום מה שבראש, שי ואני החלטנו שכדאי לנסות להכיר קצת יותר אחד את השני בפורום

בעקרון אתם יכולים לספר על עצמכם כמה שאתם רוצים, ומה שאתם רוצים. הוספנו שאלות מנחות שמעניינות אותנו, אבל תרגישו חופשי להוסיף או להשמיט

שם:
לימודים:
עיסוק/מקום עבודה:
תוכנת מסרים מידיים:
תחומי עניין ותחביבים:
תחומי עיסוק של הפורום שאני חזק/ה בהם במיוחד:
כמה זמן אני חבר/ה בפורום:
שבועונים, ירחונים, ותוכניות טלויזיה ורדיו (שכחתי משהו?) מומלצות:
איך הגעת לפורום?

נ.ב. - לא רק הכותבים הקבועים בפורום מוזמנים להשתתף. גם אם אתם לא נוהגים לכתוב, אבל קוראים בפורום, אנחנו רוצים לדעת מי אתם

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://galbarak.co.il/for_other_uses/freshsignature2.png]

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 08-12-2004, 09:29
  משתמש זכר ג_ב ג_ב אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.11.01
אני אתחיל :)
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ג_ב שמתחילה ב "מי אנחנו?"

שם: גל
תאריך לידה (ו/או גיל) : 25/6/1977 (27)
לימודים: כבר לא אבל למדתי באונ' ת"א, ותיכון ביה"ס להנדסאים (לאחרונה גיליתי שיש פה עוד כמה גולשים שלומדים או למדו שם... אז לדעת טוב לפחות לרכילות על המורים ).
עיסוק/מקום עבודה: כרגע עובד בעבודה זמנית, כמעריך מבחנים בפרוייקט של רשת אורט.
תחומים עיסוק של הפורום שאני חזק בהם במיוחד: פיזיקה
תוכנת מסרים מידיים: ICQ 12712760
תחומי עניין ותחביבים: הרגילים, אני מניח. טלויזיה, סרטים, ספרים... ודברים שקשורים למדע פופולרי
שבועונים, ירחונים, ותוכניות טלויזיה ורדיו (שכחתי משהו?) מומלצות: קורא באופן קבוע את ה- NewScientist. משתדל לעבור גם על Nature, ולפעמים גם על Science.
איך הגעת לפורום?: לפרש הגעתי בזמן הפרישה הגדולה מרוטר. באותו הזמן הייתי גולש קבוע בפורומי הגרפיקה, והתלבטתי אם לעבור, אבל אחרי כמה ימים, בעקבות המנהלים והחברים שעברו לפרש, גם אני באתי לפרש. לפורום מדע עצמו נכנסתי ממש כשהוא נפתח, מתוך עניין, וקיבלתי ניהול בו כשבוע לאחר מכן, יחד עם SHADOW שזמן מועט לאחר מכן התחלף עם שי

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://galbarak.co.il/for_other_uses/freshsignature2.png]

נערך לאחרונה ע"י ג_ב בתאריך 08-12-2004 בשעה 10:19. סיבה: תיקון שורה שקפצה
ישן 08-12-2004, 09:56
צלמית המשתמש של זיו
  זיו זיו אינו מחובר  
L'enfer, c'est les autres

חבר מתאריך: 21.11.01
גם אני בין הקוראים :)

אני מקווה שאהייה גם בין הכותבים.. אני לא נכנס לכאן הרבה.

שם: זיו
לימודים: למדתי במכללה לתואר הנדסאי אלקטרוניקה, עם התמחות במחשבים ומיקרו-מעבדים.
עיסוק: מובטל
תוכנת מסרים: מירנדה (הא הא ) כלומר ICQ+MSN+IRC+AIM אבל כדי לדבר איתי תצטרכו לשלוח לי הודעה בפרטי.
תחומי עניין הם כצפוי נושאי חשמל, אלקטרוניקה, מחשבים, תוכנות, מתמטיקה, תכנות (פיזיקה לא!) דברים שיכולים לעזור בכל דבר מדעי שהוא, מה שעונה גם על "תחומי עיסוק של הפורום שאני חזק בהם במיוחד".
אני חבר בפורום (כמו שתוכלו לראות שם למעלה בצד שמאל) בערך שבועיים וחצי אחרי גל מה שאומר כמעט מיד לאחר שנפתח, ולא, לא ידעתי מה זה רוטר לפני כן. הגעתי לכאן בעקבות המלצה של חבר.
שבועונים, ירחונים, ותוכניות....: לא קורא עיתונים, לא רואה טלוויזיה (רק אם אני שם לב לאיזה סרט מעניין שמשודר פתאום) לא שומע רדיו חוץ מגלגלצ, וגם שם אני מכבה אותו לפני החדשות ומדליק אחרי.
פורומים שאני משתתף בהם בקביעות: תוכנה, windows, חשמל ואלקט', משוב () ו 20+.
האתר שלי: די מספיק. (אם אתם מתעקשים, תלחצו על החתימה)

נערך לאחרונה ע"י זיו בתאריך 08-12-2004 בשעה 10:00.
ישן 08-12-2004, 10:24
צלמית המשתמש של Shai
  Shai Shai אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.11.02

שם: שי.
תוכנת מסרים מידיים: בקביעות בICQ (לקבלת המספר יש לפנות לפרטי), לעיתים (רחוקות?) בשרת הIRC של פרש.
תחומי עניין ותחביבים: חובב פיסיקה מזה שנים, טבע, תכנות... בלי הדברים הללו אני יכול לחיות, אבל בלי מוזיקה? לא אפשרי מוזיקה!
תחומי עיסוק של הפורום שאני חזק/ה בהם במיוחד: פיזיקה.
כמה זמן אני חבר/ה בפורום ואיך הגעתי אליו: אני חבר בפורום מאז שהוא קם 25/10/2001... הייתי חבר ברוטר כמעט שנתיים (בעיקר בפורומי הגרפיקה) קצת לפני הפרישה הגדולה הודלף לי המידע שעומד לחול מעבר גדול, ואני עם כולם... עם פתיחת הפורום עברתי לפה, לאחר זמן קצר ניהייתי למנהל לצידו של גל
שבועונים, ירחונים, ותוכניות טלויזיה ורדיו (שכחתי משהו?) מומלצות:למען האמת, אני מעריץ את הנשניול ג'אוגרפיק וצופה בערוץ המון... רכשתי לא מעט ידע בעקבות התוכניות המוצגות שם. מומלץ.
ישן 08-12-2004, 10:29
צלמית המשתמש של Kill-Machine
  Kill-Machine Kill-Machine אינו מחובר  
מנהל פורום חומרה

חבר מתאריך: 27.05.02
טוב נו...

שם: יואל.
מין: לא ידוע, מבררים את זה. (הייתי אומר סתם "זכר" אבל זה משעמם מדי...)
תאריך לידה: 5.3.1985, י"ב אדר תשמ"ה.
לימודים: עתודאי להנדסת חשמל ואלקטרוניקה במכון לב, שנה ב'.
עיסוק: לימודים
תוכנת מסרים מיידיים: ICQ, mIRC.
תחומי עניין ותחביבים: מתמטיקה, מחשבים, פיזיקה (קצת), טלוויזיה...
תחומי עיסוק של הפורום שאני חזק בהם במיוחד: הייתי רוצה לחשוב שאני די טוב במתמטיקה שאני יודע, אבל אחרי שראיתי אתמול את התוכנית בערוץ 8 על המשפט האחרון של פרמה - אני מרגיש כמו יתוש שלא יודע כלום
כמה זמן אני חבר בפורום: יותר משנתיים וחצי.
תוכניות טלוויזיה מומלצות: סאות'פארק, בנות גילמור, LOST, Scrubs.
איך הגעתי לפורום: מה זה משנה

The only certainty in life is that there are no certainties.

ישן 11-12-2004, 22:52
צלמית המשתמש של Bishnet
  Bishnet Bishnet אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.04.03
שלח הודעה דרך ICQ אל Bishnet שלח הודעה דרך MSN אל Bishnet
שלום :]

שם: גיא. :]
תאריך לידה (ו/או גיל) : עוד מעט 16.
לימודים: תיכון, כיתה י'. מגמת תיאטרון.
עיסוק/מקום עבודה: אינטרנט - בניית ועיצוב אתרים, ציור, אנימציה (פלאש)..
תוכנת מסרים מידיים: מירנדה בדרך כלל, למרות שבזמן האחרון אני משתמש יותר במסנג'ר. (אימייל בפרטי)
תחומי עניין ותחביבים: ע"ע לימודים ועיסוק. בסך הכל אני אוהב לדעת כמה שיותר מכל דבר. :]
תחומי עיסוק של הפורום שאני חזק/ה בהם במיוחד: תשחצים. חוץ מזה אני כאן בתור lurker (צריך למצוא לזה מונח עברי), רק לפעמים שואל שאלה ונעלם.
כמה זמן אני חבר/ה בפורום: כמעט שנתיים.
שבועונים, ירחונים, ותוכניות טלויזיה ורדיו (שכחתי משהו?) מומלצות: נשיונל ג'אוגרפיק לפעמים, ומכור לויקיפדיה
איך הגעת לפורום? המלצה של בן דוד.

ישן 14-12-2004, 00:34
צלמית המשתמש של Rutasashi
  Rutasashi Rutasashi אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.10.04

שם: רון
תאריך לידה (ו/או גיל) : 18
לימודים: סיימתי תיכון שנה שעברה, לומד באו"פ לתואר במד"מ
עיסוק/מקום עבודה: כל מיני....
תוכנת מסרים מידיים: מסנג'ר ו ICQ לאלה לעדיין לא עברו
תחומי עניין ותחביבים: אממ... תיכנות, מדע, מתמטיקה, פסיכולוגיה, כלכלה, ציור ואנימציה (לא יודע לצייר יפה אבל אוהב להסתכל על תמונות ומקנא באנשים שמציירים טוב), אנימות ומנגות וכו' וכו' (רב אשכולות אני הא?)
תחומי עיסוק של הפורום שאני חזק/ה בהם במיוחד: פיזיקה (איינשטיין, קוואנטים, מיתרים... בסדר הזה), מתמטיקה (הייתי מפרט אבל יש יותר מדי), בפורומים אחרים תיכנות.
כמה זמן אני חבר/ה בפורום: איזה שבוע לפני המעבר לגירסה החדשה של הפורום הזה, לא זוכר בדיוק
שבועונים, ירחונים, ותוכניות טלויזיה ורדיו (שכחתי משהו?) מומלצות: אממ... אממ... כל מה שבא ליד ומעניין אותכם וניראה אמין תיקראו. (אחרכך תאמתו אמירות עם אנשים שונים שיכולים להסתכל על העניינים מזווית אחרת ממכם, גם אם הם לא יודעים ולא מכירים את הנושא תמיד טוב ללמוד צורת מחשבה חדשה)
איך הגעת לפורום? חיפוש בגוגל של משהו,

ישן 17-12-2004, 12:44
צלמית המשתמש של Au79
  משתמש זכר Au79 Au79 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.05.04
Facebook profile
אצטרף גם

שם: אסף
תאריך לידה (ו/או גיל) : 14/07/1980
לימודים: כבר לא ועוד לא.
עיסוק/מקום עבודה: מובטל
תוכנת מסרים מידיים: ICQ, IRC
תחומי עניין ותחביבים: מדע, טכנולוגיה וטבע, סתם, מדע, טבע, ספורט, אמנות ועוד כל מיני.
תחומי עיסוק של הפורום שאני חזק/ה בהם במיוחד: שום דבר יוצא דופן, הייתי אומר שבעיקר ביולוגיה ואם למקד, זואולוגיה, אני יודע קצת בהרבה נושאים ובמעט מהנושאים די הרבה, (כעקרון, "טבע" זה התחום החזק שלי מתוך נושאי הפורום), אני יכול להגיד מה התחום החלש שלי - מתמטיקה
כמה זמן אני חבר/ה בפורום: קצת אחרי שהגעתי לפרש, אני בעיקר קורא פה, קצת פחות מגיב, אני מרגיש לא נעים לאור רמת הידע שחלק מהמשתתפים מפגינים
שבועונים, ירחונים, ותוכניות טלויזיה ורדיו (שכחתי משהו?) מומלצות: שום דבר שלא נכתב, מצאתי שגל הוא מקור מידע מהימן
איך הגעת לפורום? אהבתי את השם שלו ונכנסתי לבדוק, לשמחתי הגעתי לאחד הפורומים האיכותיים בפרש ובכלל.
ישן 29-12-2004, 22:54
  לורנס סרנדיפיטי לורנס סרנדיפיטי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.11.04

בעקבות בקשה מפורשת מראש הפורום (האור זרח עלי, כן כן...) הסכמתי לחלוק עימכם את המידע הבא:

שם: לורנס סרנדיפיטי (נו, כמובן שזה לא שמי האמיתי, תאמרו. אך במובנים רבים זהו אכן שמי)
מין: זכר בכל אופן מגדרי (אגב, שאלתם עצמכם איך זה שאין או אין כמעט נשים בפורום? הבו לנו מדעניות צעירות!)
תאריך לידה (ו/או גיל) : 23
לימודים: תכנית רב-תחומית מיוחדת + אוטודידקטיה נרחבת
עיסוק/מקום עבודה: Freelancer - הרבה דברים, הרבה תחומים, לא כל-כך הרבה כסף.
תוכנת מסרים מידיים: זה נוגד אצלי פילוסופיה קיומית
תחומי עניין ותחביבים: כל דבר שתתעניינו בו, מקולנוע ועד שירה, מספורט ביזארי ועד איסוף בולים (טוב, בלי איסוף הבולים)
תחומי עיסוק של הפורום שאני חזק/ה בהם במיוחד: אין הנחתום וגו'...
כמה זמן אני חבר/ה בפורום: זו לא שאלה כמותית, בעצם
שבועונים, ירחונים, ותוכניות טלויזיה ורדיו (שכחתי משהו?) מומלצות: טלוויזיה באופן עקרוני היא השטן, מה שאינו אומר שאינכם יכולים לצפות בה (אך בזהירות ובחשדנות רבה). שבועונים, ירחונים וכו'... בשביל מה? הכל נמצא ברשת. רדיו... היתה תקופה לא קצרה שהייתי מכור לתכנית שנקראה "היפופוטם" ב102FM ביום שבת בבוקר. מערכונים מצחיקים ביותר... אתם יודעים מה? אתם מוזמנים לחפש ברשת.
בכל זאת אני אתן כמה המלצות קונקרטיות: ספר קריאה אקראי מאלו שקראתי לאחרונה: "הבושם" של פטריק זיסקינד. ספר עיון: In Search of Human Nature של Degler. סרט טוב יחסית שראיתי לאחרונה (אין הרבה כאלו): עיר האלוהים. אה, וגם שמש נצחית בראש צלול היה מוצלח במיוחד. במאי מוערך: אלמודובר כמובן - במיוחד "דבר אליה" הגאוני.
איך הגעת לפורום? לא הגעתי אל הפורום, הפורום הגיע אלי... (באמת - שלחו לי לינק...)

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:12

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר