לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 24-06-2006, 02:02
צלמית המשתמש של u-367
  u-367 u-367 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.05.04
צילום כמובטח..

מאיפה להתחיל ..

היה מעולה , חוויתי , מרגש וכן, כמעט עד דמעות ,איכותי מבחינת הכול , המופע, הקהל בשורות הראשונות ששאג ושר יחד איתו , הסראונד , העוצמה , הפירוטכניקה ,הביצועים , ההלם הראשוני בלראות אותו בכלל מתחיל לנגן , ההלם בכלל באופן כללי מהיופי והאיכות ובכלל לראות שריד מהלהקה כאן בארץ ..
אין מילים, התחבקנו שם כול החברים , התרגשנו , לא רצינו ללכת בכלל הבייתה , לא היה אכפת מהפקקים , מהעומס ומהלחץ , לא היה אכפת אפילו מתאונה קטנה וקלה שעשה אחד הרכבים שלנו עם אופנוע ליד מחלף השלום באיילון- כולם כולל האופנוען רצו כבר להגיע
יצאנו ב 13:30 הגענו קצת לפני השעה 19:00 אחרי עצירה קטנה במרכז , בבית סגרנו מסטולים ולא שפויים קצת לפני השעה 06:00 בבוקר

התמונות :

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

אז איך אמר רוגר ..:

..I'll see you all every one of you on the dark side of the moon

רק שפעם הבאה , יהיו אלו שאר חברי הלהקה שישלימו את מה שהיה חסר ..
וזהו , סיימתי להיום
סופ"ש נעים לכולכם

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 24-06-2006, 15:54
צלמית המשתמש של S - Designer
  משתמש זכר S - Designer S - Designer אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.12.03
לא הייתי.
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי דור שמתחילה ב "למה? אם לבן אדם יש מספיק כוח..."

הוא בא לעשות הופעה? או תעמולה פולטית, אנטי-ישראלית?
הופעה, חוץ מזה שאין לו שום זכות לשפוט אותנו על זה שאנחנו מגנים על עצמנו מפני מחבלים, באמצעות גדר שהיא כמו כל גבול חר בין מדינות, כי הוא אינו שופט או משהו בכיוון בכלל. בנוסף הוא לא יודע מה הולך באיזור, הוא ניזון מהתשקורת (ולא התבלבלתי בסדר האותיות) האנטי-ישראלית ולכן אין שום מידע אוביקטיבי.
ממליץ לך לקרוא את הטור של בן-דרור ימיני במעריב (ושלא תתבלבל, הוא לא ימני).

נערך לאחרונה ע"י S - Designer בתאריך 24-06-2006 בשעה 15:57.
ישן 25-06-2006, 22:38
צלמית המשתמש של u-367
  u-367 u-367 אינו מחובר  

את הפואנטה פיספסתם בערך בכמה ק"מ .. וזה לא כזה נורא..
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי u-367 שמתחילה ב "כמובטח.."

מכיוון שאם הייתם יודעים מי הלהקה , מה שרה \ כתבה במשך עשרות השנים אז אולי הנקודת מבט של מי שזעק "זאב" כאן הייתה שונה
אין כאן עניין של הסכמה \ אי הסכמה - מאז ומעולם הייתה הלהקה נגד מלחמות ובעד שלום .. אמיתי או לא ? על זה אפשר להתווכח מכאן ועד מחרתיים ..
אבל מה רע בלהאמין ..? אף אחד לא אמר להסכים איתם , אבל להאמין או לקוות זה מותר ואין בזה שום דבר רע
במשך עשרות שנים למי שמכיר את חומר הלהקה ולמי שבאמת שמע אותה ניגנה ושרה על המלחמות , טרור , כיבוש , חומות וכ"ו .. יכול בהחלט להיות שישנם אנשים שמעריצים ובאו להופעה ע"מ להזדהות אבל רובם ועל זה אני מוכן לחתום כאחד שעמד שם בשורות הראשונות באו ע"מ להגשים חלום שהחל כבר בילדות { כמעט בגילכם}
וזהו - אז בואו נכנס לקצת פרופרצייה , ההתלמות כאן ברוב התגובות הייתה מיותרת כמעט לגמרי

ישן 25-06-2006, 23:45
  TheWave1110 TheWave1110 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.05
שלח הודעה דרך ICQ אל TheWave1110 שלח הודעה דרך AIM אל TheWave1110
בתגובה להודעה מספר 27 שנכתבה על ידי u-367 שמתחילה ב "את הפואנטה פיספסתם בערך בכמה ק"מ .. וזה לא כזה נורא.."

ככה אני רואה את זה... הבנאדם בא, מצייר לנו בגרפיטי על הגדר שמגינה עלינו מפני אויבינו, ועדיין מקבל קבלת פנים מ-50,000 אוהדים שמעדיפים לראות מוזיקאי אהוד מאשר לעמוד על העקרונות שלהם. בחו"ל אנשים עלולים לראות את זה כלגיטימציה לרדת עלינו ולהפגין נגדינו ונגד המדיניות שלנו.

במקום לכתוב משהו נגד הגדר, ווטרס היה צריך לשבח את הגדר על כך שהיא מונעת שפיחות דמים נוספת. הרי הוא לא נגד כל גדר הפרדה... אני בטוח שביתו מוקף בחומות/גדרות/קירות.

אני מקווה שבפעם הבאה שאומן בא לארץ, ומחליט לדחוף את האף לעניינים שלנו שהוא לא מבין בהם דבר, הוא יקבל קבלת פנים מ-300 איש לכל היותר.

ישן 26-06-2006, 00:51
  biliboy1 biliboy1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.03
בתגובה להודעה מספר 28 שנכתבה על ידי TheWave1110 שמתחילה ב "ככה אני רואה את זה... הבנאדם..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי TheWave1110
ככה אני רואה את זה... הבנאדם בא, מצייר לנו בגרפיטי על הגדר שמגינה עלינו מפני אויבינו, ועדיין מקבל קבלת פנים מ-50,000 אוהדים שמעדיפים לראות מוזיקאי אהוד מאשר לעמוד על העקרונות שלהם. בחו"ל אנשים עלולים לראות את זה כלגיטימציה לרדת עלינו ולהפגין נגדינו ונגד המדיניות שלנו.

במקום לכתוב משהו נגד הגדר, ווטרס היה צריך לשבח את הגדר על כך שהיא מונעת שפיחות דמים נוספת. הרי הוא לא נגד כל גדר הפרדה... אני בטוח שביתו מוקף בחומות/גדרות/קירות.

אני מקווה שבפעם הבאה שאומן בא לארץ, ומחליט לדחוף את האף לעניינים שלנו שהוא לא מבין בהם דבר, הוא יקבל קבלת פנים מ-300 איש לכל היותר.

מ.ח.ז.ק

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.carsti.co.il/images/cs/ha3_cs.gif]

ישן 26-06-2006, 07:49
צלמית המשתמש של u-367
  u-367 u-367 אינו מחובר  

וכמה לדעתך מתוך ה 55 אלף ויתרו על העקרונות שלהם ?
בתגובה להודעה מספר 28 שנכתבה על ידי TheWave1110 שמתחילה ב "ככה אני רואה את זה... הבנאדם..."

ציטוט:
בנאדם בא, מצייר לנו בגרפיטי על הגדר שמגינה עלינו מפני אויבינו, ועדיין מקבל קבלת פנים מ-50,000 אוהדים שמעדיפים לראות מוזיקאי אהוד מאשר לעמוד על העקרונות שלהם. .

כי אם זה ככה .. מה שראינו ב 22 לחודש לא היה מופע רוק היסטורי ..אלא יותר הפגנת \ קמפיין של השמאל
ולזה לדעתך שילם בן אדם מינימום של כרטיס כמעט 400 ש"ח ..?!
שמע , היינו שם שמענו את הקולות ראינו את ההתרגשות על כולם שם ..ושוב זאת דיעה של 4 חברי להקה שככה קמה ,בדיעה הזו , בקצב הזה נטען ש U2 לא נופלת מהם , ובונו הוא יותר פוליטקאי מאשר זמר , כנ"ל REM שהתבטאו לא אחת נגד השלטון האנגלי באירלנד
זה אופיים של הלהקות האלו מעבר לתוכן המוסיקה שלהם
ואתה יודע ביני לבינך לבין כולם כאן .. גם אם לא מסכימים איתו .. ישנם רגעים בחיים והיו רגעים בחיים לאחר שחווינו דבר אחד או שתיים שאמרנו בשקט לעצמנו שכן נשבר הזין ממלחמות וכן נשבר הזין מחברים הרוגים .. אז מה ..? זה גרם למישהו לסגת מהעקרונות שלו .. אני אומר לך שלא
באנו , נהנו , התרגשנו , ומקווים ששאר הלהקה תגיע לישראל
יום טוב

ישן 26-06-2006, 09:35
  TheWave1110 TheWave1110 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.05
שלח הודעה דרך ICQ אל TheWave1110 שלח הודעה דרך AIM אל TheWave1110
בתגובה להודעה מספר 32 שנכתבה על ידי u-367 שמתחילה ב "וכמה לדעתך מתוך ה 55 אלף ויתרו על העקרונות שלהם ?"

אני לא מדבר על אנשים שהם נגד מלחמה... כש-U2 היו פה הם הקדישו לקהל את השיר ONE... בכיף, זה נחמד אפילו.
מה שמעצבן אותי זה שווטרס ברוב חוצפתו הפגין כנגד גדר שמגינה על חיי ישראלים.
אם הוא היה בא, ואומר (נגיד בסוף ההופעה) שהוא מקווה לשלום בין העם הישראלי לעם הפלסטינאי, או שהוא מקווה ששפיכות הדמים תפסיק, אז לא הייתה לי שום בעיה עם זה... אבל מה שהוא עשה זה דבר מגעיל, ובנושא שהוא לא מבין בו דבר... זה שהוא הוציא אלבום שקוראים לו "The Wall" לא אומר שהוא מומחה בנושא החומות. אם אני אלך אליו הביתה ויצייר על כל קירות ביתו אני חושב שזה די יעצבן אותו.

בנוסף לכך, ווטרס תכנן בשלב מסויים לוותר על ההופעה בארץ בגלל המלחמה שלנו! מה הוא חושב? שהוא עושה לנו טובה בזה שהוא בא?

ישן 26-06-2006, 18:48
צלמית המשתמש של u-367
  u-367 u-367 אינו מחובר  

אתה סובל מאי ידיעה קשה מאוד בנושא
בתגובה להודעה מספר 34 שנכתבה על ידי TheWave1110 שמתחילה ב "אני לא מדבר על אנשים שהם נגד..."

ציטוט:
מה שמעצבן אותי זה שווטרס ברוב חוצפתו הפגין כנגד גדר שמגינה על חיי ישראלים.
אם הוא היה בא, ואומר (נגיד בסוף ההופעה) שהוא מקווה לשלום בין העם הישראלי לעם הפלסטינאי, או שהוא מקווה ששפיכות הדמים תפסיק, אז לא הייתה לי שום בעיה עם זה... אבל מה שהוא עשה זה דבר מגעיל, ובנושא שהוא לא מבין בו דבר... בנוסף לכך, ווטרס תכנן בשלב מסויים לוותר על ההופעה בארץ בגלל המלחמה שלנו! מה הוא חושב? שהוא עושה לנו טובה בזה שהוא בא?

אז קודם , הוא כן הקדיש ולא שיר אחד אלא כמה לקהל שהגיע לשם .. מאחורי 3 שירים לפחות הוא נתן הקדשה לפני שהתחיל לשיר
בתנועה ההפגנתית שלו אם אתה מדבר על גרפיטי שצייר על גדר ההפרדה .. הוא לא עשה את זה כצעד נגדך או נגדי אלא כנגד כול מה שקשור לחופש בני כול בני האדם וזה כולל פלסטינאים
מפה אפשר להבין , שאולי הידיעה שלו מה בדיוק משמעות הגדר לא ידועה ..
ולמען האמת לא נראה לי שזה מעניין אותו בכלל ..
הוא בא ועשה את מה שהם כלהקה עשו כול הזמן ,הביע דעתו , אמר במה הוא מאמין וזהו
בגלל זה כול קהל המעריצים 55 אלף איש שהיו שם באו ע"מ להזדהות איתו ?!
זוהי הייתה ותשאר דיעה של איש אחד , להקה אחת , שזוהי השקפתם וכך הם מתבטאים
נגד כול מה שקשור לרוע וסבל בעולם , וכאן בדיוק אתה ושאר האנשים שביטלו הגעתם או לחילופין החזירו את הכרטיסים שלהם פשוט לא ידעתם למצוא את ההבדל בין העיקר לתפל
אתה תוציא דברים מהקשרם אם לרגע תחשוב שמי שהגיע להופעה הזו היו אנשים שבאו להביע סולידריות והסכמה ולא באו להנות ולהגשים חלום ישן מאוד
נסענו להופעה , 13 חברים .. ב 3 רכבים אני ועוד 2 באנו ע"מ לראות סוף סוף מיהו האדם שמאחוריו עומדים כול היצירות שהיינו רגילים לששמוע מאז שהיינו ילדים ..
כול השאר שהיו איתנו באו לקבל שיעור ראשון מי בדיוק הייתה הלהקה .. 8 מתוך כול החברים בגלל מוגדרים אנשי ימין בדיעות שלהם
וגם במופע עצמו ..היו לא מעט חובשי כיפות ובנות שהיו נראות לי כדתייות {חצאיות וכ"ו }
עמדנו בשורות הראשונות 20 מטר מהבמה ..
באמצע המופע הוא הודיע על הפסקה של 15 דקות ..
התיישבנו שם כולם על הריצפה ..ואני מדבר איתך על מאות אם לא אלפים שהיו שם בשורות הראשונות
ובגדול הקולות שנשמעו שם .. " זה האיש ,וזה החומר שממנו עשוי הבן האדם, מה שחשוב שלא יפסיקו לנגן הוא ושאר הלהקה "

וזה החומר :

http://video.google.com/videoplay?d...15&q=pink+floyd

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:52

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר