לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה - ברוכים הבאים לפורום מוטוריקה ורכב, אנא קראו את כללי הפורום - חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > מוטוריקה ורכב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 02-07-2006, 13:07
  Schalter_87 Schalter_87 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.04.06
כמה שאלות על נהיגה

מזמן לא עשיתי שיעור נהיגה וקצת שכחתי אז אולי תזכירו לי בקשה
1) זינוק בעליה - אחרי שמעלים את הקלאץ' עד לנק' החיכוך אפשר לעזוב את הברקס. ואז נותנים גז - האוטו יתחיל לנסוע? או שרק אחרי שאני אשחרר את הקלאץ' הוא יתחיל לנסוע?
2) תחילת נסיעה בירידה - שכחתי, מה עושים?
3) נגיד אני נוסע בכביש ועוצר באדום ועל השניה שנעצרתי התחלף לירוק וזה בעליה, אין זמן למצוא נק' חיכוך ויש שיטה להתחלת נסיעה מהירה בעליה - מישהו יודע?
4) גלישה - הדבר השנוא עלי - נגיד רוצים לעשות פניה במקום בלי שדה ראייה טוב אז צריך לעבור לגלישה שזה נסיעה מאוד איטית (משחקים עם הקלאץ') אז איך עושים את זה בדיוק? נגיד אני נוסע אז אני מוריד מהירות ואז מוריד הילוך לשני, ועובר רגל אחת לקלאץ' ורגל שניה לברקס ומתחיל לשחק עם הקלאץ' ואח"כ חוזר לגז? (אין לי מושג מה אמרתי אפשר לעזור לי פה?)
5) דבר אחרון וקטן תמיד כשאני מביא גז אז אני או לוחץ פחות מדי או יותר מדי ואז המנוע מתחיל לצרוח.. אם אני לוחץ קצת על הגז ומפסיק, הסל"ד ייעצר? זה ממש מעצבן אני כל הזמן משחק עם הגז, או יותר מדי או פחות מדי (למשל בתחילת נסיעה)..

תודה רבה לעונים
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 02-07-2006, 14:41
  spring2005 spring2005 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.06.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Schalter_87 שמתחילה ב "כמה שאלות על נהיגה"

כל תחילת נסיעה- קלאצ' עד נק' חיכוך ואז לתת גז..
זינוק בעליה- מחזיקים בלם- קלאצ' עד נק' עוזבים בלם ונותנים גז ובמקביל מורידים את הרגל מהקלאצ'.

תחילת נסיעה בירידה- "כל תחילת נסיעה- קלאצ' עד נק' חיכוך ואז לתת גז."
תתרגל- במקום לשרוף קלאצ'ים על ימים ועל שמאל כמו שהמורים מלמדים.

לגבי הרמזור- יש כמה זמן שאתה רוצה- לאט לאט אתה תתרגל לקלאצ' ואז אתה תדע בידיוק איפה נמצאת הנק' וזה יקח לך פחות זמן.
אין פה שיטות..

לגבי גלישה- לא לימדו אותי אבל אני מתאר לעצמי שגלישה זה ללחוץ על קלאצ' ולתת לרכב להתגלגל עד לשדה ראיה/ פניה/ רמזור.
או לחילופין לשלב ניוטרל ולהתגלגל עד לאותו המיקום המיוחל.
כמובן אתה מווסת את המהירות ע"י הבלם.

לגבי גז- לאט לאט תתרגל כמו עם הקלאצ'..
כשצוברים מספיק ניסיון..

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://gyous.djsgoa.co.il/forum/sign/gal.php?start_date=12%2F03%2F2007&end_date=08%2F02%2F2010&-=.jpg]

ישן 02-07-2006, 17:28
צלמית המשתמש של Ohad_Naim
  משתמש זכר Ohad_Naim Ohad_Naim אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.08.05
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי spring2005 שמתחילה ב "כל תחילת נסיעה- קלאצ' עד נק'..."

הדברים שנתת פה זה דברים ממישהו שנוהג,
אז זה לא בדיוק כמו שהוא צריך.

בנוגע לעצה ההשניה, רק אחרי שאתה מכניס גז, תתחיל להרים את הרגל מקלאץ', לא במקביל.
בנוגע לעצה השלישית, אפשר פשוט להתחיל נסיעה, כמו שיותר מחצי מהעולם עושה, האוטו קצת מדרדר אחורה וזהו, אבל אל תעשה ככה בטסט/שיעורי נהיגה, אם תעשה ככה סביר להניח שהמורה/טסטר ילחצו לך על הבלם.
גלישה - זה ללא התערבות בלם (במישור כמובן..), הילוך ראשון, לחיצה עד הסוף של הקאלץ', האוטו יעצר (במישור כמובן..), אתה מרים קצת את הרגל מהקלאץ', האוטו מתקדם לאט זה בערך 10 קמ"ש אולי אפילו פחות.
יותר מדי גז, זה לא בעיה, כל הקטע של נהיגה זה מיומנות
מהדברים שלך אני מבין שאתה כנראה בשיעורים הראשונים
כי זינוק לומדים בהתחלה וגלישה לומדים בהתחלה.
בכל מקרה, לאט לאט אתה תכיר את האוטו של המורה שלך
ותדע כמה גז לתת וכמה קלאץ' להרים.

בהצלחה,
אם יש לך עוד משהו, אשמח לעזור.

נערך לאחרונה ע"י Ohad_Naim בתאריך 02-07-2006 בשעה 17:30.
ישן 04-07-2006, 18:48
  GT2 GT2 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.05.05
לגבי גלישה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Schalter_87 שמתחילה ב "כמה שאלות על נהיגה"

אתה מאיט ואז יש לך קו דמיוני שנמצא בין המדרכות של הפניה מטר(בערך...) לפניו אתה מוריד לראשון ויוצא מהפניה בלי לעצור(זה הרעיון של גלישה זה לעשות את זה בלי עצירה) כמובן שאם יש רכב תעצור אבל אם אין רכב אז אין שום סיבה שתעצור ואם תעצור סתם הטסטר יראה בזה חוסר ביטחון!
מה שכן אם אתה לא בטוח לגבי הפניה אז תעצור ותסתכל יש אזורים שאין בהם שלט עצור ורק תן זכות קדימה(שם אתה אמור לגלוש) שאפילו שאין עצור תמיד תעצור זה בדרך כלל צמתים עמוסים ומקומות צפופים תבקש מהמורה שלך שיסביר לך...
ולגבי השאלה של הרמזור אם הבנתי נכון אז אתה פשוט מוריד לשני ונוסע אם אתה על 10 או מתחת לזה תוריד לראשון...
תכלס שאלות שהמורה שלך אמור לענות לך עליהן...
שיהיה לך בהצלחה עם השיעורים!

נערך לאחרונה ע"י GT2 בתאריך 04-07-2006 בשעה 18:51.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:21

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר