לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 28-06-2006, 16:35
  Papa_Sutul Papa_Sutul אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.12.04
יום סיירות,טייס, וסיכויי נפילה בגפים השונים

אהלן חבר'ה.. קצת רקע.. היה אמור להיות לי יום סיירות בינואר אבל דחיתי והיום סיירות שלי ביום ראשון
בנוסף, עברתי את גיבוש טייס האחרון..
אני מיועד להיות בגף ד' כנראה.. או ג'(מאוד מקווה שלא)..
אני אדבר איתכם בדוגרי.. הרעל שלי דיי ירד.. ואני לא יודע אם ללכת ליום סיירות או לא
אם אני אלך ואעבור אותו ואתגייס בתור מאותר- הסיכוי שלי יהיה קטן יותר לעבור את הצ'קים?
אני יודע.. כבר היינו בויכוח הזה ובשורה התחתונה מי שמתאים עובר, אבל אי אפשר להתעלם מהעבודה שבגפים של המאותרים נופלים הכי הרבה בצ'קים..
מצד שני, אם אני אפול בצ'קים, האם העובדה שהייתי ביום סיירות וקיבלתי משהו יהווה יתרון בשבוע ראיונות (במקרה ואני חותם ויתור על מה שקיבלתי)
ומישהו יודע מה נסגר עם מאותרי חובלים?? כי אני רוצה לסמן את זה..
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 28-06-2006, 16:44
  makaveli_il makaveli_il אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.12.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Papa_Sutul שמתחילה ב "יום סיירות,טייס, וסיכויי נפילה בגפים השונים"

שמע אריאל אני אגיד לך מה אני יודע ותגיד לי מה אתה חושב..
א.דיברתי עם מספר אנשים כגון מפקד טייסת, מישהו שנמצא עכשיו בקורס וגם עם אמיל לגבי השאלה הזו וכולם אמרו שמי שמתאים עובר. לך תדע מה זה אומר, אולי פשוט יכול להיות שמי שחזק פיזית [ונמצא בגלל זה בגף מאותרים] הקואורדינציה שלו לא מספיקה בשביל הצ'קים [סתם זרקתי את זה לאויר..], אתה מבין? גם אני חושש מה"יום סיירות", ואני הולך אליו בלב כבד, מה עוד שרמת הרעל גם אצלי ירדה פלאים. אבל שמע אם תלך ותיפול בצ'קים לא עלינו, ולא הלכת ליום סיירות, אתה יוצא קירח משני הצדדים, אז עדיף שתעשה את היום סיירות ותן ההכל ובצ'קים פשוט תשקיע מה שאתה יכול, ומי יודע בעז"ה תעבור אותם.
ב.מי שיש לו גיבוש חובלים הוא לא מאותר, אבל מי שקיבלת חובלים ועשה את הגיבוש חובלים לפני טיס ועבר אותו, ואח"כ עבר גיבוש טיס, יהיה מאותר.
ג.לגבי השבוע ראיונות וקבלת גיבוש ביום סיירות אני לא רואה קשר בין השניים, אם כבר הם יסתכלו בחיוב על זה אם היה לך עוד גיבוש חוץ מטיסוסיימת\עברת אותו.

אופיר.

ישן 28-06-2006, 19:46
  vish vish אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.08.05
שלח הודעה דרך ICQ אל vish
אני אנסה להבהיר
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי Papa_Sutul שמתחילה ב "מתחילים ללמוד.. שזה בזבוז זמן..."

במתכונת הישנה גפים ב' וג' התחילו ללמוד. (מן הסתם מה נראה לך שגף ב' עושים בזמן שא' בחודש טיסות?) גף ג' היה הגף היחידי שמסיים את הלמ"ק לפני הצ'קים. וזה ממש שטויות - אני לא מכיר אף אחד שהתאכזב כי הוא למד חודשיים לפני שהוא נפל. זה סתם מיותר אבל תכלס מה אכפת לך - למ"ק זה תקופה די כיפית.
וכמות האנשים שעוברת מכל גף ממש משתנה ממחזור למחזור. דווקא ב157 עברו את הצ'קים הכי הרבה מגף ג' (נדמה לי). והיו מחזורים שגף א' עברו הכי הרבה. ב156 עברו הכי הרבה מגף ה'. קיצר ממש אין קשר... הסיבה היחידה שעלולה להסביר מקרים שבהם נופלים הרבה בגפים של המאותרים היא שהרבה מהם בכלל בראש של שייטת ומטכ"ל והם משקיעים פחות. למשל ב157 היה אחד בגף א' שנפל במבחני הסבה עוד בכלל לפני הטיסות, והיו כמה שחתמו ויתור תוך כדי הטיסות...

ואל תבנו על לצאת בשום גף... אני די בניתי על זה שאני אצא בד' או ה' (עמדתי במסדר ורק חשבתי 'בבקשה לא ב' או ג'!) אבל הופתעתי ויצאתי בג'. חבר מהשכבה שלי לא היה מאותר לשום דבר - אפילו לא עשה יום סיירות והוא הגיע לגף א'.

ישן 28-06-2006, 23:31
  ערן_Eran ערן_Eran אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.05.06
לא מתחיל בצ'קים וגם לא נגמר שם!
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Papa_Sutul שמתחילה ב "יום סיירות,טייס, וסיכויי נפילה בגפים השונים"

קורס טייס לא מתחיל ונגמר בצ'קים, יש עוד למעלה משנתיים של מבחנים בדרך לסיום הקורס.
הייתי מציע לך לעשות את היום סיירות ולתת בו את המקסימום. הסיבות:
1.תמיד עדיף לפתוח כמה שיותר אופציות.
2.נניח ומה שאתה אומר לגבי המאותרים והנטייה שלהם ליפול==> נכון (אני ממש חושב שזה לא נכון!),תזכור שהצ'קים הם לא המבדקים האחרונים בקורס,ובמידה ותעבור אותם (למרות "האיתור") כנראה שאתה טוב והסיכויים שלך בהמשך הקורס גבוהים יותר. תזכור,החוכמה היא לא לשרוד כמה שיותר אלא לסיים את הקורס בהצלחה.

אני חוזר ואומר השמועה לגבי הנפילה של המאותרים היא חסרת כל ביסוס ואין לייחס לה חשיבות (ככה לפחות אני חושב).
דבר נוסף, תפסיק לעשות חישבוים של כן יום סיירות לא יום סיירות,בדיקה של אחוזי המסיימים וכו'. אתה מתחיל את קורס זה אומר שאתה מתאים לטייס, עכשו השאלה היא מי הם החבר'ה שזמן ההכשרה שלהם יהיה הקצר ביותר. אז תדע אתה מתאים, יש לך את זה (קצת לבטחון שלך).
אתה רוצה את זה? תשקיע בקורס, תלמד, תעבוד קשה ותצליח. העתיד שלך בקורס תלוי בעיקר בך!
אל תסתכל על כל מה שמסביב!

בהצלחה!!!

מונדיאל נעים לכולם.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:18

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר