לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 28-06-2006, 18:23
  gixxer gixxer אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.12.05
בתגובה להודעה מספר 51 שנכתבה על ידי NVJ שמתחילה ב "אבל מה עם זה-(תרגום חפשי שלי)"

תראה יש הגיון בדבריך אבל בשעה שסנייפ ביצע על דמבלדור את קללת האבדה קדברה דמבלדור שכב או ישב...הוא לא עמד...ככה שזה שונה..

ולגבי מליט ההכרה,לפי מה שאני הבנתי מזה זה שהוא פשוט יכול לראות מה עובד עליך בתוך הראש,מה אתה חושב....הוא לא יכול לשנות קסם...זה לא כוח של מליט הכרה...אתה צודק שיש כשפים שאפשר לבצעם בלי לדבר אבל זה לא קשור למליט הכרה...ועד כה בספר לא אמרו על אפשרות לבצע קסם אחר ממה שאתה אומר או מתכוון...אם הוא לא היה אומר אבדה קדברה זה היה משהו אחר..
שוב למיטב הבנתי מה שאמרת לא קשור למליט הכרה...מליט הכרה רואה מה אתה חושב,מה עובר לך בתך הראש,האם אתה משקר...דברים כאלה...

לגבי זה שדמבלדור עף זוהי אפשרות שזה היה קסם אחר אבל קשה להגיד..
אפשר להגיד כל כך הרבה דברים על הדבר הזה כמו:
דמבלדור ביצע על עצמו קסם שהעיף אותו למרחק באותו הזמן שסנייפ ביצע עליו את הקללה(למרות שהוא היה בלי שרביט אבל אני חושב שדמבלדור לא זקוק לשרביט בכשפים מסוימים).
או שדמבלדור דאג שמשהו יקח את שיקוי הפולימיצי ויראה כמוהו כי הוא ידע שסנייפ רוצה להרוג אותו...
או שהוא פיצל את עצמו וכרגע יש שני דמבלדורים..
יש המון אפשרויות ואפשר לזרוק מלא מלא לאוויר..הכי טוב שנחכה לספר השביעי שאני בטוח שיהיה מעולה כמו קודמיו...

אגב שאלה..
איזה ספר הכי פחות אהבתם???
אני את השני...

נוב 07.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 28-06-2006, 18:31
צלמית המשתמש של NVJ
  NVJ NVJ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.02.06
בתגובה להודעה מספר 53 שנכתבה על ידי gixxer שמתחילה ב "תראה יש הגיון בדבריך אבל בשעה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי pilot17
אפשר להגיד כל כך הרבה דברים על הדבר הזה כמו:
דמבלדור ביצע על עצמו קסם שהעיף אותו למרחק באותו הזמן שסנייפ ביצע עליו את הקללה(למרות שהוא היה בלי שרביט אבל אני חושב שדמבלדור לא זקוק לשרביט בכשפים מסוימים).
או שדמבלדור דאג שמשהו יקח את שיקוי הפולימיצי ויראה כמוהו כי הוא ידע שסנייפ רוצה להרוג אותו...
או שהוא פיצל את עצמו וכרגע יש שני דמבלדורים..
יש המון אפשרויות ואפשר לזרוק מלא מלא לאוויר..הכי טוב שנחכה לספר השביעי שאני בטוח שיהיה מעולה כמו קודמיו...

הדברים האלה שאמרת הרגע רק מחזקים את הטענה שדמבלדור לא מת...

ולגבי הספר הכי פחות אהוב-
גם אני חושב שהשני... אני מוסיף ואומר שלפי דעתי היה אפשר לדלג על הספר הזה כי הוא היה
מ ש ע מ ם
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:50

הדף נוצר ב 0.16 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר