לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 05-07-2006, 11:34
  O.r O.r אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.02.05
שלח הודעה דרך ICQ אל O.r
בכל מקרה עצבות?

קרה לכם שהיה לך מן חלום שתמיד רציתם שיתגשם ואז חייכם יראו ורודים ויפים. ואז אתם מגשימים את החלום,עד הפרטים הקטנים שלו, ואמורים להרגיש סיפוק,אושר,שמחה...
אבל זה כל כך לא מה שאתם מרגישים...אלא ההפך..בלי לדעת למה בכלל..הרי הכל כל כך יפה עכשיו בחיים שלכם ועדיין יש הרגשה של חסרון? של עצבות?

כי זה בדיוק מה שקורה לי עכשיו..ואני לא יודעת למה,וזה נורא מעצבן ומציק..
כי עכשיו,בתקופה הכל כך יפה שלי מכל בחינה,אחרי שהגשמתי את החלום שכל כך הרבה זמן חלמתי, אני מרגישה כל כך דכאונית, בלי סיבה..כל כך מיותרת כל כך הרגשת חסרון,הרבה יותר ממה שזכור לי שהיה בתקופות אחרות שלי..

אז קרה לכם? ואיך התמודדתם?

רינה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 06-07-2006, 08:35
צלמית המשתמש של PL@yB0y
  משתמש זכר PL@yB0y PL@yB0y אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.06.05
שלח הודעה דרך ICQ אל PL@yB0y
העגיל היה בצחוק...
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי O.r שמתחילה ב "הרעיון של האשכול לא היה לדבר..."

אני אישית בעד להגשים את כל החלומות.... ולו רק כדי לחוות משהו חדש.... אני דוגל ברעיון שכל יום יש לחוות/להתנסות/ללמוד/לעשות משהו חדש...
לא יצא לי שהגשמת חלום או השגת משהו גרם לי לתחושת ריקנות...
אני בטוח שזה יעבור לך.. את רק צריכה להמשיך אללה.. ככה אלו החיים.. הם קשים אבל אם נתייאש............................................ .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. ..............

אני לא רוצה לחשוב מה יקרה

ישן 05-07-2006, 21:40
  system_x system_x אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.07.03
שלח הודעה דרך ICQ אל system_x שלח הודעה דרך MSN אל system_x
מוכר
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי O.r שמתחילה ב "בכל מקרה עצבות?"

בעקרון אני יודע את הסיבה לתחושת החסרון אצלי, לא משנה מה אני אעשה פשוט הכל נשאר אותו הדבר ואם נראה לי שהנה זה יעלם אחרי משהו זה לא נעלם. יש לי את כל מה שהייתי רוצה אבל פרט אחד קטן וחשוב שכחתי אי שם, משהו שבלעדיו התחושה של החסרון פשוט לא תיעלם לעוד הרבה זמן.

אני מגשים חלום ועוד חלום אבל זה לא נראה ורוד כמו שהיה נראה החלום, המציאות היא שונה, אולי בגלל שהציפיה גבוה?

בכל מקרה חלומות לא נועדו להתגשם אלה לתת לנו משהו, אולי מוטיבציה להגשים אותו? לתת לנו שאיפה? כשמגשימים חלום זה כבר פשוט לא אותו דבר, זה לא ורוד יותר.

תנסי לרדת לשורש העניין ולראות מה מפריע למציאות הזאת להפוך למושלמת, מה שונה בחלום מן המציאות, כולל את הדברים הקטנים.

מקווה שעזרתי במשהו, יש קצת נטיה לחוסר הבנה אז אם משהו לא ברור או אם נראה לך שלא הבנתי משהו נכון את מוזמנת לכתוב.

עמית.
ישן 05-07-2006, 22:48
  O.r O.r אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.02.05
שלח הודעה דרך ICQ אל O.r
לא, דווקא הכל ברור..
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי system_x שמתחילה ב "מוכר"

אני חושבת שאתה צודק שחלומות נועדו לתת לנו מוטיבציה..במקרה שלי החלום גם נתן לי דרך לפעול כדי להשיג דברים, נתן לי ללמוד מטעויות של אחרים...
אבל אני לא מסכימה שכאשר מגשימים את החלום זה כבר לא אותו הדבר..זה לא תמיד ככה..זה לא אמור לפחות להיות ככה...אם יש לך מטרה שהשגת למה שזה לא יהיה כמו החלום?

ובקשר אלי, ניסיתי לרדת לשורש העניין, אני פשוט לא יודעת מה מפריע לי להיות מאושרת עכשיו..יש לי כל מה שאי פעם רציתי בכל תחום...ועדיין..
יכול להיות באמת שזה כמו שאמרת אצלך, פרט קטן נשכח איפשהו שם מאחור ובלעדיו זה לא ורוד ומושלם...

מקווה שתמצא,וגמני, את הפרט הקטן הזה...
רינה

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 07:35

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר