לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 25-12-2004, 23:22
צלמית המשתמש של Dj SnAjE
  Dj SnAjE Dj SnAjE אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.05.04
שלח הודעה דרך MSN אל Dj SnAjE
שוב פעם...אין לי כותרת לזה!

קראתי את זה בפורום כלשהו . . .

זה חייל לוחם שכתב את זה והתאבד.

לאלמונית
איך אפשר לתאר חוויות? מילים זה דבר נדוש.
איך אפשר להסביר דברים שאתה רואה ומרגיש למישהו אחר?
איך אפשר להסביר לך, לתאר מצב, להעביר את האי-צדק שאני חש?
למה? למה ג'ובניק חי טוב מוקף חיילות, יש לו את כל האפשרויות וזמן לעשות!
חבל שהשנים היפות מהר חולפות...
למה שאני מגיע בשבת ומנסה להתחיל איתך את אומרת:
אתה מקסים, אתה נחמד, אבל אני לא אשב שבוע, שבועיים, חודש, חודשיים
ואחכה לאדון שיגיע מסריח מלוכלך ועייף.
ברוך השם אני יפה והאפשרויות תמיד לצידי...ועוד שבת עוברת.
למה שהתגייסנו במחלקה היו הרבה חברות, מכתבים וחבילות ופתאום נשארנו כולנו בלי בנות?!
בגלל שלוש שנים מזדיינות!!
אני שוכב בתרפ"ל, בתוך הבוץ, יורד גשם וקר לי, אני רועד אבל בלב יותר קר, כי שאני שוכב פה
את מתהפכת במיטה החמה בבית המוגן בין השמיכות, לבד או עם אהוב ולא חושבת על כלום.
לא יודעת שיש חיילים ששוכבים בקור ורועדים ומתים לעצום את העיניים ולישון.
ששומרים עליך אלמונית כדי שתוכלי לשכב במיטה החמה רגועה,
שאני בבטש"ית או בשמירה עם נשק אפוד וקסדה והרבה זעם בלב!
איך אני יסביר לך? הרגשה של מתח וחרדה, של פחד ואהבה, כי כשאני בא הביתה ומספר על חבר שנפצע,
אתם מהנהנים בראש ומספרים על המכונית החדשה.
כשאני סופר אבנים בשטחים, ומולי שורפים את דגל המדינה, ובעיתונות כותבים על חיילים רעים
שיורים והורגים, כשאני רץ בין הסמטאות וילד בן 10 מקלל את האמא והאחות ומתאר איך הוא זיין
אותן מא ועד ת.
אני נגנב שאני על הבטש"ית ואת הבית רואה רק בתמונות, אני רוצה לשמוע מילה טובה!
כשכואב לי הגב והעיניים אדומות מחוסר שינה אני קרוא בעיתון איך מסיבות אידיאולוגיות
לא מוכנים הבני זונות לשרת בשטחים כי זה נוגד את מצפונם.
יש פראיירים אחרים שיעשו את העבודה השחורה בשבילם, כל הצפונים והציוניים, אני מה אני?
חלאת אדם שעושה את העבודה בשבילם?!
הם לא קולטים איפה הם נמצאים כי בלעדינו הם לא היו קיימים!
ואני לא מבקש רחמים, אני לא מרחם על עצמי, אני זועק על אי צדק.
אין סיפוק יותר גדול מלאכול לחם בשבת ולהרגיש שאתה עובד, קורע את התחת בשבילו.
כשאתה שוכב במיטה החמה (עם החברה) שומרים עלייך.
בגלל מציאות מזדיינת שנראית אבודה, אני חייב לשמור על אמא האהובה, על אבא, על האחים
החברות והחברים. כן אני גאה! אני חייל קרבי!!!
אחותי בת השמונה שלחה לי מכתב וחבילה וכתבה פשוט תודה רבה! ממש התרגשתי,
אם לא הייתי משחק אותה קשוח הייתי גם מזיל דמעה כי בשבילה אני כאן נמצא.
אנחנו רוצים וצריכים מילה טובה.
לא דורשים משכורת או מכונית צמודה, רק מילה טובה!
שנדע שיש לנו גב מאומה שלמה, שנדע שיש בשביל מה, שנרגיש ששוה שכל דבר קשה יהפוך לקל
כי בשבילך נעשה הכל, מולדת אהובה שלי!
אולי זה נשמע קיטש אך גם היום יש שחושבים כך.
תביעו תמיכה בחייל הפשוט תנו לנו כוח להמשיך קדימה ולנצח!

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 26-12-2004, 13:20
צלמית המשתמש של nir-vana
  nir-vana nir-vana אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.05.03
שלח הודעה דרך ICQ אל nir-vana שלח הודעה דרך MSN אל nir-vana Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Dj SnAjE שמתחילה ב "שוב פעם...אין לי כותרת לזה!"

סגנון הכתיבה ואלמוניותו של המכתב הזה עשויים להעדי שהוא מפוברק כמו הרבה מכתבי שרשרת שעוברים ברשת (ואם לא תעביר ל50 אנשים יקרה לך משהו רע בחצות...)
אבל גם אם נתייחס אליו ברצינות השפל במעמדם של החיילים נגרם בגלל אנשים כמוך, גזענים ומלאי שנאה, בגלל מתנחלים בעלי שאיפות משיחיות ותפיסת עולם שהם מותרים מכולם ובגלל ממשלה שמשרתת את המטרות שלהם. כשהיום הצבא לא מגן על מדינה בסכנה אלא הוא צבא ההגנה לממשלה ולמדיניות אפרטהייד, אז רבים לא יתנו לו גיבוי. הקונספציה שצבא זה דבר מקודש מזמן נשברה וטוב שכך. מילה טובה צריך לקבל מי שלא לוקח חלק באלימות.

ישן 27-12-2004, 01:06
צלמית המשתמש של Rutasashi
  Rutasashi Rutasashi אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.10.04
אני לא מאמין.....
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי nir-vana שמתחילה ב "סגנון הכתיבה ואלמוניותו של..."

נכון שהמכתב הזה מפוברק
זה לא אומר כלום, זה רק בא להדגיש עמדה, עמדה שאתה כמיראה אטום אליה

תאר לך את מדינת ישראל ללא לוחמים, מה אתה חושב שהפלסטינאים יעשו? לא יכבשו אותנו? לא יהרגו אותנו? מה אתה חושב שהמדינות מסביבינו לא מפחדות מהצבא (ומהכורים הגרעיניים הסודיים) שאם הם לא היו קיימים ניראה לך שהמדינות מסביב יהססו בכלל לחסל אותנו?
ניראה לך שלהגיד "די להרג!" "די לטבח בפלסטינים!" ולסרב לשרת עוזר למדינה? להפך! זה רק מצדיק את כל הארצות שנגדינו, שלא מבינות מה באמת הולך פה.
ניראה לך שכשיקרה משהו לארץ ישראל למישהו בעולם יהיה איכפת? אם ישראל תושמד שוב נהיה מפוזרים ברחבי העולם, שוב נהווה מיעוט בכל ארץ שנהיה בה, שוב נהיה עם ללא מולדת... וכולם יודעים למה זה יכול להוביל...

תגיד לי אתה, אתה רוצה לראות את הארץ נופלת? אתה רוצה לראות את עצמך מגורש מארץ מולדתך? לא בעד תשלום ותנאים טובים כמה שאפשר (מתנחלים...) אלא בפחד ובלי פרוטה.

תסתכל מסביב ותגיד שוב אם המדינה שלנו בסכנה או לא

ישן 27-12-2004, 02:09
צלמית המשתמש של nir-vana
  nir-vana nir-vana אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.05.03
שלח הודעה דרך ICQ אל nir-vana שלח הודעה דרך MSN אל nir-vana Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי Rutasashi שמתחילה ב "אני לא מאמין....."

זו במידה גדולה בחירה של מדינאים.
http://www.newprofile.org/showdata.asp?pid=20

באותה מידה שאתה היום בצד השבע כנראה, היית יכול להיולד בצד השני, לראות כל הזמן כוונות של רובים ולפתח שינאה מהכיוון ההפוך.
יתכן שעמדתי לא נתפסת בגלל שהחינוך והחברה מלמדים אותנו להאמין בפרות קדושות ואני לא... צריך להקשיב לכל הצדדים כדי לקבל את האמת המלאה.
אם חלילה מדינת ישראל תיפול כפי שתיארת היא תיפול בגלל מדיניות הבועה האטומה. תחושת העליונות, השליטה בנתינים ללא זכויות, בגלל הגזענות שבתוכה והאוליגרכיה. למדיניות הזו אין סיכוי לשרוד לנצח כי זו פצצת זמן.
מדינת ישראל תשרוד ותשגשג אילו תכבד את כל תושביה ושכניה באותה מידה. אז אולי לא יהיה צורך בצבא. עד אז רצוי שיחזור להתאמן רק למקרי חרום ולא כמו היום שעיקר משימותיו הן בשירות הכיבוש הדיכוי ושימור ההתנחלות.

נערך לאחרונה ע"י nir-vana בתאריך 27-12-2004 בשעה 02:34.
ישן 27-12-2004, 10:57
צלמית המשתמש של Rutasashi
  Rutasashi Rutasashi אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.10.04
אני לא ראיתי שם משהו אחד ש"אתם?" רוצים לעשות...
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי nir-vana שמתחילה ב "זו במידה גדולה בחירה של..."

אני מסכים איתך בקטע שאם הייתי נולד בצד השני של הגבול הייתי שונא את מדינת ישראל ואת השילטון שם אבל אני גם הייתי שונא אותם על העובדה שאנחנו (הפלסטינאים) חיים בצמצום יחסית (ד"א הפלסטינאים בשטחים מייצרים תל"ג שהוא גבוה מאוד יחסית לרוב העולם, וחיים טוב יותר מרוב העולם אם תסתכל על כמות המדינות בעולם השלישי וכמות התושבים החיים בהם) והם חיים בשיגשוג גדול ואני למדתי הם לקחו לנו את האדמה בכוח והם האוייב הקטן של העולם.
אני לעולם לא הייתי סולח להם (למדינת ישראל) גם אם הם היו מפסיקים את הלחימה בנו! זה רק יתן לנו הזדמנות לקחת בחזרה את מה ששייך לנו!

אבל אני נמצא בצד השני שמבין שאין לנו מדינה אחרת, שכל מה שאנחנו יכולים לעשות זה לשמור על המדינה שלנו כמה שאנחנו יכולים, ובלי צבא אי אפשר...
אנחנו לא יכולים לחנך עם שלם ששונא אותנו שאנחנו "טובים" ולא הרשע שהשתלט להם על המדינה, בגלל העובדה שאנחנו כן ה"רשע" שהשתלט להם על המדינה, והיו לנו סיבות טובות מאוד לעשות את זה רק הם לא יכולים להבין אותנו, הם רואים בנו חברה מערבית עשירה שתמיד הלך להם טוב והם רואים בעצמם עם מדוכא ועני.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:19

הדף נוצר ב 0.11 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר