לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום מוזיקה כללי ! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > מוזיקה וזיהוי שירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 02-06-2006, 16:51
  slipkorn slipkorn אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.08.04
אז זהו...
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי שלמה רוזן שמתחילה ב "והדבר החשוב ביותר"

היה פעם בכלי זמר דגם של איבנז בשם
IBANEZ S1625
דגם מעולה... אני ניגנתי עליו ופשוט התאהבתי בגיטרה לא רציתי לעזוב ת'חנות, זאת הגיטרה הכי נוחה שניגנתי עליה אי פעם והסאונד היה פשוט מטורף... אני רק לא ניסיתי ת'גשר צף כי לא היה טרמולו ואחת הבעיות בקורט שלי זה גשר צף בעייתי שיוצא מאוד מהר מכיוון ומקשה את המיתרים ממש איך שמשתמשים בו...
אבל קראתי על הגשר הזה וזה ניראה כאילו הוא אמור להיות אחד החידושים הטכנולוגיים בכל הקטע... רשום שהוא בנוי ככה שאם נקרע מיתר כל שאר המיתרים נשארים יציבים ואפר להמשיך לנגן... זה חתיכת יתרון בגיטרה עם גשר צף שנוטה לקרוע יותר מיתרים..
קיצר אז הדגם הזה לא מיוצר יותר ועכשיו הם מייצרים ת'דגם הנ"ל כאילו דגם אס פרסטיג' מקביל(זאת האס פרסטיג' היחידה בליין, יש לה פשוט שני פינישים) .
קיצר די הייתי בטוח שאני קונה אותה ואני מעדיף אותה על האפשרות לקנות ג'קסון סולואיסט יד שנייה ששווה איזה 8 או 10 אלף חדשה... לאדע... זאת פשוט גיטרה מטורפת עם נוחיות לא רגילה ועיצוב מטורף לגמריי... אנלא חושב שאני אקנה דגם אחרגם אם ימליצו לי זה יותר בגדר של שיתוף איתכם ואולי גם לשמוע דיעות קצת כל הדיון הזה.
תודה על התגובות אגב.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:08

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר