לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 04-07-2006, 23:13
צלמית המשתמש של peach the bitch
  משתמשת נקבה peach the bitch peach the bitch אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.04.05
חרא!!חרא!!!!!!חרא!!!!!!!!!!

לק"י

אני במצב הכי גרוע שלי מזה הרבה זמן..אני מנסה להכיר אנשים ותמיד מסתבר שהם חתיכת דפוקים,או כאלה שינסו לרצות(לא מבחינת לרצות,אלא לגרום לי לתחושה שהם משתדלים..), אותי תקופה מסויימת ואח"כ יתחפפו..והמצב במדינה משגע אותי,והוא תמיד דפוק.....ואני מתחרפנת כבר..לפני כמה זמן ניסיתי להתחיל עם מישהו ואין עוד פעם הוא עשה איזה שהוא תרגיל וברח..אין לי מושג מה הוא שמע או גילה..(עוד לא נפגשנו והוא מהאזור שלי ככה שזו לא הייתה הבעיה..), ואתמול איזה עוד אדיוט התחיל לסבך לי את החיים.בקיצור נמאס לי.אין לי כוח ואין לי פתרונות.אני רוצה להתקדם,אני רוצה לאהוב אבל אין לי את מי,וגם אם לא לאהוב אני צריכה שיכבדו אותי ובזמן האחרון אני פשוט מרגישה זלזול מכל מקום......ונמאס לי!אני יודעת שאני לא בנאדם קל,אבל אני לא בנאדם רע ופשוט נתקעתי במקום.וזה משגע אותי.מעולם לא יכולתי להכנס לאדישות אוטמת שכזאת,ובגלל זה אני כל פעם נפגעת חזק מאוד וזה תמיד עקום ודפוק כל-כך.....מה לעשות?!ואל תגידו להשתנות..אני מוזרה וצינית אולי אבל אף פעם לא הייתי בנאדם רע..ואני משתדלת..תאמינו לי..אולי אני צריכה לברוח מכאן..לנשום אוויר אחר.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 04-07-2006, 23:22
צלמית המשתמש של PL@yB0y
  משתמש זכר PL@yB0y PL@yB0y אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.06.05
שלח הודעה דרך ICQ אל PL@yB0y
יהיה טוב מאמי
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי peach the bitch שמתחילה ב "חרא!!חרא!!!!!!חרא!!!!!!!!!!"

לא יודע אם את יודעת את זה....
אבל יש הרבה אנשים שהם בעצם מה שאמרת -> הם חרא.. וגם אני די כזה לפעמים ואני בטוח שגם את לפעמים כזאת...
אבל זה לא אומר שאת צריכה להתייאש... את לא צריכה לבכות על מישהו שפגשת יום אחד ו"סיבך לך את החיים"... הוא לא שווה את זה...
ולמה את חושבת שאת אדישה? כי את נפגעת בקלות? זה לא דבר רע כל כך... יש לך רגשות ואת מראה אותם... הרבה אנשים בדיכאונות הרבה פעמים ומי כמוני יודע שזה מייאש.. אני נכנס לדיכאון 3-4 פעמים בשבוע...
אני יודע שאת תמצאי מישהו שיאהב אותך ואת תאהבי אותו.... ואז תראי איך תפרחי ותשכחי את כל הצרות... אבל זה עניין של זמן... דברים טובים קוראים במכה אחת... אבל שוב... לוקח להם זמן...

עריכה:
נ.ב. בקשר לקטע שהם בורחים... אני מחזק ומסכים עם רומק! בעיה שלהם! הם מפסידים בחורה כמוך.... לא את צריכה להצטער על זה אלא הם!!!

מקווה שניחמתי אותך ולו בקצת...
איציק!

נערך לאחרונה ע"י PL@yB0y בתאריך 04-07-2006 בשעה 23:29.
ישן 04-07-2006, 23:34
צלמית המשתמש של peach the bitch
  משתמשת נקבה peach the bitch peach the bitch אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.04.05
ידעתי שמישהו יגיד את זה..
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי tiras777 שמתחילה ב "עם כל הכבוד ויש כבוד...:) לפי הגישה שלך..התגובה אמורה להיות כזו:"

לק"י

והאמת?ציפיתי לזה..ואת יכולה להגיד את זה.אולי זה גם נכון.בכל מקרה,אני חושבת שהבעיות שלי ועם כל הכבוד לבעיית הכדור-רגל שלו,הם בעיות שבסבכי הנפש,ואני חושבת שבעיות כאלה תמיד יש...לא רק שתמיד יש,אלא שאין איך להתמודד איתן,והן נכנסות למחשבה אם תרצה או לא תרצה.אבל הבעיה שלו סליחה,היא הייתה כל-כך סתמית ומטופשת.לא,לא בגלל שזו הבעיה שלו,אלא שפשוט משחק כדורגל עם כל הכבוד זה משחק כדורגל,נקודה.ושימי לב שלא אמרתי את זה לשאר שיש להם בעיות באהבה וכדומה,מה גם שנעלו את האשכול ואני יכולה לתאר לעצמי למה..את לא?!ואני באמת שונאת להרגיש כאילו אני מתרצת את עצמי..אני לא חושבת שאני צריכה.בכל מקרה,לדעתי זה שונה וזה הכל.אם הבנת וקיבלת-יופי,אם הבנת ולא קיבלת-גם יופי.אני שלמה עם זה.

נערך לאחרונה ע"י peach the bitch בתאריך 04-07-2006 בשעה 23:38.
ישן 05-07-2006, 08:11
  הולי הולי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי peach the bitch שמתחילה ב "חרא!!חרא!!!!!!חרא!!!!!!!!!!"

מזדהה איתך.. כאילו כל התקופה האחרונה כולם רק רבים או מתרחקים, ואין הסבר, זה רק ריחוק כזה שגורם למעין מועקה ודכאון והמועקה והדכאון הזה מרחיקים עוד אנשים.
כבר אמרו לך.. זה בא בתקופות, הרי עד לפני חודש הייתי מאושרת <אני מניחה שגם את לפני כמה זמן..> וברור ששוב תהיי מאושרת, וכמה זמן אפילו בעננים.
לפעמים אנחנו מחפשים את האושר חזק מידיי, מנסים לתפוס אותו בציפורניים בלי להבין שהאושר הוא חלק מהמועקה הזאת, בלי המועקה - לא נדע מזה אושר.
למזלי הדברים מתחילים להתבהר אצלי בחיים, אנשים מתחילים לחזור.. חלק הולכים לתמיד, וכנראה שזה מה שאמור להיות, אבל מה שהכי חשוב.. מתחילות להבנות תשובות להכל בראש, ופתאום הכאב ראש הזה מתחיל לפחות ולפחות באמונה שבסוף הוא יעלם.
מקווה שהאושר יגיע ויזכיר לך מהו בקרוב
תמי.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:53

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר