לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 04-07-2006, 21:08
צלמית המשתמש של חרוב
  משתמש זכר חרוב חרוב אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.05.03
יאפ.
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי system_x שמתחילה ב "לבנים שפה- בכיתם פעם בגלל בת?"

ויותר מפעם אחת. אני, אישית, מאמין שדווקא יותר טוב לבכות - מאשר לאגור את זה בפנים.

אם אתה אוגר את זה בפנים - אתה יותר "גבר"? בעיניי מי? עצמך? כי באופן אירוני, זה יותר פוגע בך.

בכל אופן...

שתי דוגמאות שאני יכול להביא:

אחת, בגלל יפעת. הייתה לנו בהתחלת הקשר... אהה... מהמורה. דיי רצינית. ואז, בשיחת טלפון, היא קראה לי בכינויי שהיא הצמידה לי - וזה פשוט מוטט אותי מפנים, גרם לי לבכות ולהבין איזו אדיוט הייתי...

השנייה, חברה מאוד טובה שלי, שיום אחד הפסיקה לדבר איתי. לא חשוב כמה ניסיתי - רדפתי אחרייה חודשים בכל דרך תקשורת שמוכרת למין האנושי (פלוס, כמה שהמצאתי) - היא רק אמרה שהיא לא רוצה לדבר איתי ושאני יודע טוב מאוד למה. ולי, כמובן, אין מושג עד היום. הניחוש ההכי טוב שלי קשור למישהו ששנא אותי ורצה להתקרב אליה - אז הוא רקם סיפור...

אממ... סה טו.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 05-07-2006, 09:01
צלמית המשתמש של מטטרון
  מטטרון מטטרון אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.04.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי system_x שמתחילה ב "לבנים שפה- בכיתם פעם בגלל בת?"

וודאי.

אני חושב שבכי זה דבר טיבעי, בוכים שאתה נפגע.. כאוב..
אני מאמין שכל אחד נכווה לפחות פעם אחת בחיים שלו ע"י בחורה, וזה לא חייב להיות פגיעה.
לעיתים הרגשה כללית שעושה לך רע..
אדם שלא בוכה על בחורה לא אוהב אותה באמת..
"יש לרחם על אדם החושש ליטול סיכונים. ייתכן שאדם כזה לא יתאכזב לעולם! ייתכן שהוא לא יסבול כפי שאנשים סובלים כאשר הם מנסים לאחוז בחלום וללכת בעקבותיו. אך כאשר אדם כזה מביט לאחור – ואנו תמיד מביטים לאחור – הוא ישמע את ליבו האומר לו: 'מה עשית בנוגע לחלומות שאלוהים שתל בימיך? מה עשית עם הכישרונות שאלוהים העניק לך? קברת את עצמך במערה כי פחדת לאבד את כישרונותיך. אם כן, זו ירושתך: הביטחון שבזבזת את חייך'".

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:26

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר