לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 25-07-2006, 01:16
  Lame.Overdosed Lame.Overdosed אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.07.06
חייב לפרוק את המטען הזה...

כבר זמן מה שאני מתנתק מחברים, מפסיק לצאת עם אנשים, יותר נשאר בבית ולומד.
כל פעם שאני אומר לעצמי "הפעם אני יוצא" (הכוונה לצאת עם חברים בערב)
אני לוקח ת'ספר ומתחיל ללמוד, ואומר לעצמי שזאת הדרך שבחרתי לעצמי ופשוט אין מה לעשות.
ומה אני יגיד, אני לא כזה תלמיד מבריק, ואין לי בררה אחרת אלא לחרוש כדי לקבל ת'ציון שאני רוצה.
ואני בחיים שלי לא רגיל ללמוד בכמויות כאלה... אני מוצא את עצמי מ 10 בבוקר מתעורר עד 6-7 בערב רק לומד ולומד.. כבר חודשיים - שלוש שלא יצאתי עם חברים רק מדי פעם סיבוב פה ושם עם חבר אחד או שתיים, ולא יודע למה אני פשוט מרגיש ריקנות אדירה.
מילא גם היה לי מישהו לשפוך עליו את היגון הזה אבל גם את זה אין לי.. פעם הייתי רגיל לדבר עם אמא שלי על כל הבעיות שיש לי אבל היום אני רואה עד כמה היא בעצמה יש לה בעיות משלה וגם ככה קשה בחיים האלה אז אני מעדיף שלא להעמיס עליה, לכן כתבתי פה, כי מאחורי מסך ומקלדת קצת יותר קל לשפוך את מה שיש על הלב..
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 25-07-2006, 06:31
  הולי הולי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Lame.Overdosed שמתחילה ב "חייב לפרוק את המטען הזה..."

אתה לא לבד עם זה, גם אני הזנחתי את הכל בשביל הלימודים <נכון לעכשיו> ונראה שהחברים לא בדיוק מחכים, החיים זורמים לכולם.

והריקנות? המוח פשוט ריק מעיניין, כאילו אין על מה לדבר כי הכל הולך מסביב לספר, הכל מתנהל בחדר, והמחשבות כבר ממחזרות את עצמן, פשוט שיעמום כרוני.

זה טוב שאתה לומד ומשקיע כ"כ, אבל אסור לשכוח שיש עוד כ"כ הרבה דברים שמעבר לחומר הלימודי, למרות שבאיזה מקום זה נח להשאר עם עצמך, לא להשקיע יותר מידי בחברה בחוץ..

מה צריך לעשות כדי לצאת מזה? להתחיל להשקיע גם בחברים, להזמין ליציאות... שזה בעצם הרבה כאב ראש על ההתחלה אבל עם הזמן זה זורם...אבל מצד שני אם אתה בכיתה יא עכשיו כדאי שבאמת תשאר כבר ותשקיע, אסור להזניח כלום.... אבל אסור גם להגזים, הכל במידה הנכונה.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 05:43

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר