לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 22-07-2006, 16:19
  hadar163 hadar163 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.07.06
החיים המסריחים שלי- בקצרה

תחילת כיתה ט' התאהבתי בילד שאיתי בטניס, בחופש של כיתה ט' הוא טס לצרפת בלי להגיד לי והוא ידע שיש לי רגשות כלפיו, מאז שגיליתי נכנסתי לדיכאון ממש קשה הפסקתי לדבר עם כל האנשים שהכי אהבתי כי רק רציתי להתבודד.
אחרי זה דודה שלי נפטרה אולי זה יישמע מטופש אבל היא הייתה כמו אמא שניה בשבילי.
אחרי זה גיליתי שאמא שלי בוגדת באבא שלי והתחילו ריבים וכל זה וצעקות כל היום...
כמה זמן אחרי, ממש נדלקתי במישהו שלא הפסיק להסתכל עליי 4 חודשים, הוא התוודה שהוא אוהב אותי יצאנו פחות מחודש ואז הוא התאהב באחרת והרגיש מבולבל ונפרדנו.
אז יצאתי עם אורן שחברה שלי סיפרה לי שהוא בוגד בי עם ידידה שלי, רבנו והוא נשאר איתה.
אחרי זה היה לי דיבוק לאור שלא ידעתי אם אני אוהבת או דלוקה עליו.. פשוט רציתי אותו, הוא צעק... צרח לי בפנים שהוא לא סובל אותי ושאנחנו ידידים ומאז לא דיברנו.

ברור שבכל הזמן הזה הייתי ממש בדיכאון .. זה הרבה יותר גרוע ממה שזה נראה. עישנתי השתכרתי ברחתי המון פעמים מהבית, אני כל הזמן לבד בוכה, צועקת סתם על אנשים הולכת מכות,אני לא מפסיקה לחתוך את עצמי וכ'ו וממש הפכתי לפריקית מטורפת...

הבנתי שאני רק מדרדרת עם הזמן כי אנשים רק מתרחקים ממני, כל יום קורה משהו רע חדש ואני לא יודעת אם ללכת לייעוץ או לא.

ואני מבקשת מי שלא מבין אותי שלא יגיב סתם
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 22-07-2006, 17:53
  samba23 samba23 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.07.06
תראי
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי hadar163 שמתחילה ב "החיים המסריחים שלי- בקצרה"

לפעמים בחיים אנו נאלצים להתמודד עם דברים שקורים לא באשמתנו (הבגידה של אמא), אל לך להאשים את עצמך במה שקרה ולהרגיש רע עם זה. כן, מן הסתם כל אחד היה נכנס לדכאון בגלל זה אבל את צריכה לצאת מזה ולהתמודד כי החיים הם מה שאת בוחרת - את יכולה להסתכל על החיים באור שחור והכל יראה כ"כ נורא, ולעומת זאת אם תחליטי יום אחד שהחיים הם נפלאים, וזה מה שהם - את תביני כמה הכל עוד יסתדר. בנוגע לבחורים שהתאהבת בהם והם בגדו בך אני לא אכנס לזה יותר מידי בכלל - מי שבוגד בך אינו שווה את זה. נקודה! אין טעם להרגיש רע בגלל חתיכת חרא בוגד, ואני אומר את זה בתור בחור בעצמי - מי שבוגד\ת הוא פשוט בנ'אדם מגעיל.

מובן לי טוב שאני בחיים, אבל בחיים לא אוכל להבין את כל מה שעבר עליך בחיים אך אני יכול רק להמליץ לך להתחיל להתמודד. רשמת שאת בורחת וזה הדבר הכי גרוע שאפשר לעשות, את מוכרחת להתמודד עם החיים שלך ולעבור יום יום בתחושה שאת שולטת על חייך ואין דבר שיכול לגרום לך ליפול, כי כמו שרשמתי, את יכולה להפוך את החיים שלך להרבה יותר טובים עם החלטות יותר נכונות. שלב ראשון: הפסיקי להתחבא מעצמך ומחייך, אין טעם לעשן, להשתכר או לחתוך את עצמך סתם כדי לברוח מהמציאות - תחליטי שאת מפסיקה עם זה ברגע זה בתור צעד ראשון.

כמובן שמה שאמרתי הוא מנקודת מבטי בלבד ולמרות שאני מייעץ לך ליישם מה שאמרתי כבר מעכשיו, את עדיין צריכה ללכת לייעוץ ואני בטוח ששם יש להם הרבה יותר נסיון עם מצבים כאלו - הם ידעו בדיוק איך לעזור לך הרבה יותר טוב ממני.

מאחל לך רק הצלחה וטוב בחיים.

Tomorrow never comes until it's too late

ישן 22-07-2006, 18:51
  הולי הולי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי hadar163 שמתחילה ב "החיים המסריחים שלי- בקצרה"

נתחיל במה שנראה לי הכי חמור, החתכים האלה, תאמיני לי שזה רק ישאיר לך צלקות שבזמנים טובים יותר לא תרצי שאיש יראה או ידע עליהן <את רוצה לבוא לחתונה שלך עם צלקות על הידיים?>, זה כואב, לא משנה מה, זה פשוט כואב.. ואנשים לא באמת יראו אותם ויגישו לך עזרה, לא ככה זה הולך, זה רק ירחיק ממך אנשים.

בקשר לאהבות, זה קורה לכולם, נשמע נדוש... זה קרה לך, לי , ובעצם לכולם, אין טעם לשקוע בזה, רק להבין וללמוד מהטעויות, קחי הכל בחשבון שאם קשר לא אמור להיות - הוא לא יהיה, לא משנה כמה נלחם על זה, פשוט בזבוז של אנרגיות וזמן.

בקשר למקרה המוות הזה, מוות זה דבר נוראי, בעיקר כשמדובר באדם קרוב, אבל אין מה לעשות עם זה, אם ממש קשה לך להתמודד עם המוות הזה <שברור שהשפיע עליך> אני ממליצה לך ללכת לפסיכולוג שיעזור לך להתמודד <אם את מפחדת ולא רוצה לספר להורים - אפשר דרך היועצת של הבה"ס או דרך המספרי חירום לנוער במצוקה>.

אל תחפשי אהבה בכח, להפך.. תני לאהבה לבוא אליך, או לחלופין תתחילי לצאת עם בנים שאת מחבבת אבל אל תספרי הכל, תשאירי קצת לעצמך, אל תתחילי לספר על הדכאון והחתכים, תתחילי בדברים הטובים, בעיניין במוזיקה, בסרט האהוב עליך.. ככה כשיבנה הקשר ממש תוכלי לספר <אם תרצי> על החתכים <שיפסקו כשתפנימי את תחילת ההודעה>.

לגבי הבריחה מהבית, זה מיותר לחלוטין, תנסי לראות אם ההורים שלך מנסים להתקרב אליך כדי לראות מה לא בסדר איתך, כל ההורים רוצים רק בטובת הילד <לא כולל את היוצאי דופן החולניים>, אם את רואה שהם מנסים לגשת אליך תבקשי מהם שיקבעו לך תור לפסיכולוג, את יכולה להגיד להם שאת לא רוצה ממש לדבר על הסיבה ושזה משהו שאת צריכה <אגב יש לך אפשרות להגיד לפסיכולוג לא לספר להורים על מה שדברתם> ומשם הכל כבר יראה לך טוב יותר, המצב רק יעלה.

נ.ב
הכי מגניב זה להיות נורמאלית, כל הקיטלוג של פריקיות/פרחות/חנוניות נעלמות באיזה שלב, הכי טוב להיות פשוט בסבבה, ללמוד כמה שיותר מהחיים ולהמנע משטויות שרק ידפקו אותך בעתיד.
בהצלחה!

נערך לאחרונה ע"י הולי בתאריך 22-07-2006 בשעה 19:07.
ישן 24-07-2006, 18:27
צלמית המשתמש של עישונים
  עישונים עישונים אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.07.05
שלח הודעה דרך ICQ אל עישונים
יואווווווווווווווווווווו כוס אמקק אני בוכההההההה |בוכה|
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי הולי שמתחילה ב "[right]נתחיל במה שנראה לי הכי..."

אני מכיר פוווול בנות כאלה שחותכות את עצמם ואחת גם בולמית(מקיאה בכוונה) ועוד כל מיני דברים ותמיד שאני שומע את זה אז אני בוכה או מינימום זה עושה לי צמרמורת......

אני אוהב לעזור לבנות או בנים(הבנים בעיקר חברים שלי)ואנחנו יושבים שעות ומדברים באיסי\טלפון\פנים אל פנים

אני גם עברתי את זה...לא ניסיתי לחתוך את עצמי או דברים כאלה
אבל הייתי בורח מהביתת..ליפני 3 שבועות ברחתי לשבוע מהבית ועוד דברים שאני לא יספר לך פה נשמה

תיראי נשמהה אני אוהב לעזור לאנשים אבל לא ככה בפורום הזה שכולם יראו,באמת נשמה אם את רוצה תיכנסי אלי לאיסי323264990 ובכיף אני יעזור לך...

שאפאחד לא יחשוב שאני מנסה לבתחיל איתה או משהו כזה אני מדבר בשיא הרצינות זה נושא רגיש אלי וכל דבר כזה גורם לי לצמרמורת או בכי

אז בבקשה נשמה תיכנסי אלי לאיסי או למסן zorzor69@walla.com
ואם את מפחדת או משהו אין בעיה נשמה אבל הכי חשובבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבב תעשי הכלללל תברחי מהבית תריבי עם אמא עם אבא עם כולםם אבל אל תנסי להתאבד נשמההה אפאחד בעולם לא ששווה את החיים שלךך הבנתת??תאמיני לי שיש המון אנשים שרוצים שתישארי איתנו..אז שיהיה לך אחלה חיים ובלי שטויותת!!

ושוב בבקשה תיכנסי...

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:31

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר