לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה הדרבי החיפאי חוזר! בוא לעשות מזה כסף חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > ספורט
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 08-07-2006, 11:04
  labron james labron james אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.04.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי חיפה ירוקה שמתחילה ב "פנטסיל: אני נשבע באלוהים שלא נגעתי בה"

קודם כל, מה אתה מביא שורה אחת וזהו.
אם אתה מביא , אז תביא את הכתבה. לפחות.
פנטסיל: אני נשבע באלוהים שלא נגעתי בה
בראיון בלעדי ל-ONE מגיב ג'ון פנטסיל להאשמות של ישראלית הטוענת כי אנס אותה. פנטסיל מכחיש בתוקף, ומדווח על גרסה שונה לגמרי. פנטסיל ישוב לישראלhttp://www.one.co.il/cat/articles/a...?id=78523&bz=27
ושנית, איך אפשר להאמין או לא להאמין. אף אחד מאיתנו לא מעורב בפרשה, לא מכיר אפילו חלק מפרטיה, ולא מכיר אף אחד משני הצדדים לעומק.
אני, לא יודע אם זה נכון או לא נכון. אני כאוהד של הפועל ת"א, וכאחד ששמח שפנסטיל ייצג אותנו במונדיאל ,מקווה שזה לא נכון.
באמת שאני לא יודע האם היה מה שהיה, ואם כן למה רק בהתחלה היא סיפרה על הכסף, ורק אז על האונס.
וגם כל הפירסומים על צו עיכוב יציאה מהארץ, שלא היה ולא נברה, וזה שאמרו שפנסטיל ברח, והוא לא ברח.
בקיצור, אני מצפה שלא תשפטו אותו סתם. כי "כל אדם חף מפשע, כל עוד לא הוכח אחרת".
והוא לא צריך להוכיח כלום, אלה היא צריכה להוכיח שהוא אשם.
חזרה לפורום
ישן 09-07-2006, 13:40
  חיפה ירוקה חיפה ירוקה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.05.06
תלונה למשטרה נגד פנטסיל בעוון איומים
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי חיפה ירוקה שמתחילה ב "פנטסיל: אני נשבע באלוהים שלא נגעתי בה"

פנטסיל, מצידו, לא הגיש כתב הגנה לתביעה. בין היתר הוציאה המתלוננת צו עיכוב יציאה מהארץ לגנאי וכן צו עיקול על המשכורות שלו בהפועל תל אביב ובהתאחדות לכדורגל. לכן כרגע לא יכול פנטסיל לצאת עם הקבוצה למחנה האימונים שלה ב-19 לחודש.תלונה למשטרה נגד פנטסיל בעוון איומים.ג'ון פנטסיל אנס את הבחורה המתלוננת נגדו שניים מהם, ברוך דגו וטל חן, הגיבו היום (שבת) על הנושא: "אנחנו לא רוצים להתערב בזה. אנחנו מקווים שהאמת תצא לאור.אגב, למרות טענות הבחורה ועורכי דינה על כך שנגד פנטסיל עומד צו עיכוב יציאה מהארץ, המגן של הפועל תל-אביב עזב את הארץ כחוק
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:03

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר