לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 07-07-2006, 15:38
צלמית המשתמש של נץ כחול
  נץ כחול נץ כחול אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.04.06
שלח הודעה דרך ICQ אל נץ כחול
שי כנס:
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי Shay3434 שמתחילה ב "מלחמה נוספת במספר חזיתות"

עכשיו ישראל נלחמת עם פינצטה בתוך הערים הפלסטיניות
בזמן מלחמה 90% מהכוחות שעכשיו בעזה יעברו לחזיתות,וכוח ממש מצומצם ישאר בערים הערביות,כמובן שאז ייצא נוהל בכל הערים שכל מי שמסתובב ברחובות ייחשב למחבל פוטנציאלי{זה מה שעשינו במלחמות הקודמות}אחרי שימותו כמה מאות פלסטינאים,אף אחד לא ייצא מהבית תאמין לי.

את סוריה אנחנו יכולים לכבוש תוך שבוע
יש להם חיל שריון חלוד שבקושי זז,וחיל אוויר לא מתוחזק שיכול בקושי לאיים על ישראל.

האיום הרציני היחידי מסוריה זה מערך הט.ק.ק שלהם,שבאמת עלול להסב לנו נזק חמור בזמן מלחמה{אבל לנו יש את החץ שיכול להגן..}

המצרים לא יכנסו למלחמה עם ישראל,אולי רק במצב קיצוני,כנ"ל ירדן
האיראנים לא יכולים לשלוח כוחות{מהאוויר או מהקרקע}כי אין להם את היכולת,הדבר היחידי שהם יכולים לעשות זה לשגר כמה סקאדים.

הקיצר:
ישראל יכולה טוב מאוד להתמודד עכשיו במספר חזיתות,יש לנו צבא חזק מאוד,ולמעשה הצבא שלנו מכיל מערכות לוחמה שאפילו מדינות מתקדמות אחרות בעולם יכולות רק לפנטז עליהן.

חיזבאללה,סוריה,ואיראן מפחדות וחוששות מישראל ומהתגובה שלנו,בגלל זה הם נלחמים בנו דרך טרור{בצורה עקיפה כביכול}
בזמן מלחמה לא יישאר כלום מסוריה אם ישראל תכנס בה
כנ"ל מהחיזבאללה,אנחנו נחזיר את לבנון לתקופת האבן.

נערך לאחרונה ע"י נץ כחול בתאריך 07-07-2006 בשעה 15:41.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 07-07-2006, 16:03
  Shay3434 Shay3434 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.07.05
שכחת את טילי השיהאב של האיראנים,
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי נץ כחול שמתחילה ב "שי כנס:"

שכבר הכריזו שיעשו בהם שימוש כנגד ישראל בעת מלחמה או בעת תקיפת הגרעין האיראני.
גם טילי הקרקע קרקע הסורים יכולים להשב נזק, שכן יירוט הטק"ק במערכת החץ טעלה כ- 3 מיליון דולר לטיל בודד.
אני גם סקפטי לגבי העובדה שבעזה ישבו בשקט. בניגוד למלחמות הקודמות, תשתית הטרור בעזה התחזקה ומסוגלת לפגוע גם בטנקים ברצועה וגם בשטחים בתוך ישראל ע"י רקטות הקסאם, גראד וכו'...

אני מודע לעובדה שיש לנו צבא חזק ותאמין לי שאני מכיר לפחות חלק ממערכות הלוחמה הצה"ליות. יתכן שהגזמתי בדברי מקודם. לא התכוונתי להשחטת הצבא הישראלי במלחמה כזו עד היסוד. אם כי מצב של מלחמה רב חזיתית נוספת (שניתן להבין זאת במפורש כאיום של הנשיא האיראני) תשב לנו נזקים מבחינה צבאית ומדינית. גם אם לצה"ל יש את היכולת לכבוש ולהחריב את סוריה ולבנון- בזירה הדיפלומטית זה יתקבל לא טוב.

הירוק בכל זאת עולה

ישן 07-07-2006, 16:20
צלמית המשתמש של נץ כחול
  נץ כחול נץ כחול אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.04.06
שלח הודעה דרך ICQ אל נץ כחול
אהממ...
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי Shay3434 שמתחילה ב "שכחת את טילי השיהאב של האיראנים,"

"כמה סקאדים מאיראן"-הכללתי בזה את כל מערך הט.ק.ק של איראן אין לי כוח לפרט
רוצה פירוט?
אז יש להם בעיקר טילים מדגם סקאדD שהוא טיל מפריד לא אחוד{כלומר הרש"ק מתפצל מהמנוע אחרי שלב האפוגיאה,ותחילת שלב הצלילה}ונכון יש להם שיאהב3,וגם שיאהב3 משופר בדרך,לא נכנס לזה.

לישראל יש מערך לא קטן של מיירטי חץ{את המספר הספציפי אני לא אגיד-כי זה מסווג מאוד!}אבל אנחנו יכולים להתמודד עם מה שסוריה תשלח לנו וגם עם מה שאיראן תשלח לנו.

אני מעדיף לא לדבר על העניין{אם אתה מבין למה...}

בכל אופן,ישראל לא משתמשת עכשיו אפילו לא ב2% מהיכולת האמיתית שלה,אם אנחנו רוצים אנחנו יכולים להפוך את עזה לחורבן הריסות בפחות משעה,עם חימוש קובנציונאלי...

מה שמתמשים איתו עכשיו בעזה זה חימוש מאוד מדויק ומאוד לא הרסני,וכל זאת בשביל לפגוע בחמושים שמסתובבים ברחובות,ולא בילדים שיושבים בבית שבתוך הרחובות.

בזמן מלחמה כל התנאים משתנים,בזמן מלחמה לא יהיה אכפת לנו מי נמצא איפה,ברגע שיהיה איום הוא יחוסל.

לצערי אני גם לא יכול לדבר על התו"ל של צה"ל כי זה גם עניין מסווג
אבל בוא נגיד את זה ככה,המלחמה הבא שתפרוץ תסתיים מאוד מהר.

שיהיה לך שבת שלום

ברשותך,אני מדיף שלא להמשיך ביון{לפחות לא על היכולת הצבאיות של ישראל}כי אנחנו סתם יכולים בטעות להגיע ןלמצב שנדבר על דברים שאסור לנו לדבר{או לפחות לא רצוי לדבר בפורום פתוח באינטרנט...}

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:18

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר