לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 02-07-2006, 19:14
צלמית המשתמש של PL@yB0y
  משתמש זכר PL@yB0y PL@yB0y אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.06.05
שלח הודעה דרך ICQ אל PL@yB0y
דאגות לבן דוד שלי... לא יודע מה לעשות..

אז ככה...
הכל התחיל שבן דוד שלי, ששמו לא רלוונטי לעניין, התחיל להסתובב עם אנשים כהיי אור (שחורים) ונוצרים... עכשיו הבעיה היא לא איתם, הם אחלה ילדים וכל מה שאני כותב פה הוא לא כדי להשמיץ כאלה בעלי אור שחור, הבעיה היא איתו.. דוד שלי נגרר מהר מאוד ושאני אומר מהר מאוד אני מתכוון מהר מאוד... לאט לאט הוא התחיל לשמוע את המוזיקה שלהם, להתלבש כמוהם ולעשות הכל כמותם... כל זה לא הפריע לי.. אבל בזמן האחרון הוא מדבר על להתנצר! הוא אשכרה רוצה להמיר את דתו על מנת להיות דומה להם כמה שאפשר!.... אמרתי לו מלא פעמים שזה לא אמור להיות ככה, ושהוא יכול להסתובב איתם כמה שהוא רוצה אבל להמיר את דתו זה כבר משהו אחר. הוא לא הקשיב לי. הוא כל כך אובססיבי אליהם ולגביהם עד שהוא אפילו אמר לאמא שלו שהיא לא אמא שלו ושאמא שלו היא בעצם שחורה... יש לציין שבן דודי הוא בן 16 ככה שהוא כבר בוגר ולא ילד קטן... הוא בוגר ולא יכול להגיד שאין לו שליטה על פיו.
ככה זה נמשך כבר שנה בערך... הוא סיים עכשיו כיתה י'.. ועל מנת שיוכל להסתובב עם חבריו השחורים הוא יותר מחצי שנה הבריז מבית-הספר... רצו להשאיר אותו כיתה, אז על מנת לעלות לכיתה י'א הוא עבר לבית-ספר עם רמה נמוכה מאוד... כך שהוא בכיתה י'א אבל עם ביצפר על הפנים..

בעיה נוספת היא חברה שלו.... הוא אובססיבי כל כך לצאת עם בנות שחורות עד שלא היה אכפת לו והוא יוצא עם ילדה בת 11.... ולפי מה ששמעתי היא רק מנצלת אותו שיקנה לה ויביא לה... ילדה בת 11 לא יודעת מה זו אהבה או מה זה חבר... היא צעירה מידי לקשר רציני, אך הוא בטוח באהבתה אליו...
ניסיתי לאמר לו מלא פעמים שעדיף שימצא נערה בת גילו... ולא יצא עם בנות שקטנות ממנו ב-5 שנים... אך הוא לא הקשיב... הוא לא מוכן לוותר אליה בשום אופן...

אני יודע שאין זה מתפקידי כל כך להתערב לו בחיים ולהגיד לו אם מי לצאת ואם מי לא.. אבל בכל זאת הוא בן דוד שלי ואני אוהב אותו אז אני דואג לו.... למרות שאולי עליו ללמוד מטעיות שלו ולסבול את התוצאות של מה שהוא עשה...
כמה שניסיתי לייעץ לו ולדבר איתו שום דבר לא עזר.. אז חשבתי שאולי כמה ממכם תייעצו לי מה להגיד לו כדי לשפר את המצב ואולי שיחזור ללמוד כרגיל ויחזור קצת למוטב...
הוא פוגע בהורים שלו (דודים שלי) בלי לשים לב אפילו.. והם בתור ההורים שלו אוהבים אותו ולא רוצים להוציא אותו מהבית או משהו.. אבל בסוף גם סבלנותם תפקע ואז יהיה חבל עליו... ישלחו אותו לפנימייה.. ולמען האמת אני יכול להבין אותם... הוא מקלל את הוריו בקללות שאין ברצוני לחזור עליהן.... קללות שאפילו לחברים שלי אני לא אומר בצחוק.... והם סבלניים אליו אבל סבלנותם תגמר בסוף אז הוא לא יוכל לעשות כלום בקשר לזה אלא ללכת לפנימייה...

בבקשה אם מישהו יכול להגיד לי מה לעשות אני אשמח לשמוע
אני יודע שיש כאן כמה אנשים שמבינים בתחומים כאלה וטובים בייעוץ.... מניסיון אינ אומר

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 02-07-2006, 19:47
צלמית המשתמש של Block
  Block Block אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.11.05
וואו....
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי PL@yB0y שמתחילה ב "דאגות לבן דוד שלי... לא יודע מה לעשות.."

אני לא יודע מה לומר.... נשמע לי מקרה רציני ביותר.

איך הכל התחיל? למה הוא התחיל להסתובב עם האנשים האלה?
אני חושב שהבעיה יותר מורכבת מזה שהוא מתחיל להתנהג כמוהם, זו תופעת העדר ובדרך כלל היא נגרמת מחולשה מסויימת. היתה לו איזושהי בעיה שהוא דחק ולא רצה לספר עליה? הוא חווה איזה טראומה קשה?

קרוב משפחה שלי חווה ילדות קשה, חי בתנאים קשים, אמא שלו נכה ואבא שלו עזב אותו. הוא היה בפנימייה וגם זה לא עזר-בגיל 17 הוא החליט שהוא חוזר בתשובה והיום הוא חרדי.

אני יודע שבמקרים האלה אנשים פשוט לא מוכנים לשמוע לאלה שבאמת אוהבים אותם וזה קשה. אתם צריכים להראות לו תמיד שיש מי שאיתו גם אם הוא עושה דברים שממש לא נראים לכם.
ישן 05-07-2006, 11:47
  slipkorn slipkorn אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.08.04
אני לא עושה דברים כאלה..
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי PL@yB0y שמתחילה ב "תשובה"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי PL@yB0y
הוא לא עבר טראומה, וההורים שלו לא החסירו ממנו שום דבר שהוא באמת צריך...
לא יודע למה הוא התחיל להסתובב איתם.. הוא עבר דירה לבת-ים.. פגש כמה חברים מהחבורה הזו והתחיל להתחבר איתם...
הוא פשוט נגרר אחריהם בהגזמה, כאילו הוא מוכן לעשות הכל על מנת שיהיה חלק מהחבורה שלהם

אבל אני מבין אותו מאוד.... כניראה הבנאדם נדחק חברתית והוא הרגיש לבד בעולם אז הוא חיפש אנשים שכאילו יעריכו אותו שתהיה לו חבורה, שהוא ירגיש שהוא לא לבד... אני מבין אותו יותר מדי טוב רק הבעייה היא שלא לכולם יש את מה שיעצור אותם מלהתחבר לאנשים מפוקפקים וכניראה הוא מאלה שאין להם את זה.... יש לי חבר שגם הוא ככה והוא התחיל לעשן סמים ולשתות בקביעות... ניסיתי להוציא אותו מזה אבל לא הצלחתי... ההורים שלו מודעים לזה אבל הם לא ממש עושים משהו כדי לעצור את זה ואני באמת רק רואה אותו מתדרדר יותר ויותר אבל הוא לא מוכן לדבר איתי יותר על הנושא הזה והוא פשוט בנאדם לא קל בקטע הזה, פעם איימתי עליו שאני אספר להורים שלו אפם הוא לא יפסיק עם זה ומאז הוא קצת התחיל לנתק קשר ובסוף ההורים שלו גילו לבד גם ככה... והאמת שאין בי כוח מספיק כדי לגרום לצאת מזה ולהביא אותו לחבורות אחרות... כי אני עצמי מנסה להתמודד עם הבעייה הזאת מבלי ליפול למקומות המפוקפקים של החברה..
שמע אממ... אני מצטער להגיד לך אבל אי אפשר לעשות למען הבנאדם כלום עד שהוא יגיע לתובנה שזאת לא הדרך אם הוא יגיע... אולי פסיכולוג איכשהו יעזור אני לא יודע עד כמה פסיכולוגים יכולים להוציא אנשים מהבוץ... אבל אנלא רואה פיתרון אפשרי אחר.
ישן 04-07-2006, 11:23
  Shay3434 Shay3434 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.07.05
יש כאן בעיה קשה ואמיתית.
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי PL@yB0y שמתחילה ב "דאגות לבן דוד שלי... לא יודע מה לעשות.."

יש גם לזכור שמצוות איסור המרת הדת היא אחת משלוש המצוות ש"ייהרג ואל יעבור". קרי, האיסור בהמרת הדת ביהדות הוא מפורש על אף העובדה שמהיהדות לא ניתן "לברוח" ואדם שנולד יהודי יישאר יהודי עד סוף חייו. (מובן שלא חובה להזכיר לו זאת מפאת העובדה שזה יכול לעצבן אותו ולהלהיט אותו דווקא לעשות את ההפך)

ידוע שבני נוער אוהבים למרוד, לצאת מהמסגרת ולהתנגד להורים ולמבוגרים. לפי מה שאתה מתאר, נראה שיש כאן מקרה כזה בדיוק.
כנראה שבן דודך מאס, מסיבה זו או אחרת, בחברה שבה הוא חי ובחינוך שקיבל וכעת הוא מחפש את יעודו במקומות שונים. לי ולך ידוע שהמקומות בם הוא מחפש את עצמו הם אינם מקומות חיוביים ועתידים להביא לו צרות ולהשפיע לרעה על חייו. אולם הוא אינו רואה זאת ונחוש בדעתו להצטרף אל אותם נערים שמוליכים אותו לדרכים רעות.

הפיתרון לבעיה הזו הוא לא פתרון ברור ומפורש, וישנה אפשרות סבירה מאוד שאתה וקרוביך לבדכם, לא תצליחו להוליכו בחזרה אל התלם.
במקרים כאלה, ניתן לשקול צעדים קצת יותר קיצוניים כמו פנייה לעזרת פיסכולוג, העזרות במוסד מיוחד או ביעוץ אחראי אחר, מעבר דירה לסביבה חדשה, להתערב בחיי הפנאי שלו ובחבריו וכו'...

כולי תקווה שתמצאו את הדרך להגיע אל הנער ושהרגשתו ורצונותיו כעת, יהיו לא אחרות מאשר תקופה לא טובה שתשכח ותחלוף.
בהצלחה.

הירוק בכל זאת עולה

נערך לאחרונה ע"י Shay3434 בתאריך 04-07-2006 בשעה 11:33.
ישן 05-07-2006, 11:01
צלמית המשתמש של HaMazeket
  HaMazeket HaMazeket אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.09.04
שלח הודעה דרך ICQ אל HaMazeket שלח הודעה דרך MSN אל HaMazeket
אופס
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי HaMazeket שמתחילה ב "אמרת שהוא מתייחס להורים שלו כמו חרא"

סליחה

נראה לי שזה באמת משהו שיעבור לו אבל עד אז ההורים שלו פשוט צריכים להיות כמה שיותר נוקשים איתו ולא לתת לו לעשות את הדברים האלה שהוא עושה אם זה לקחת לו מדמי כיס או תטלפון
פשוט לקחת כל מותרות לכל דבר שהוא עושה עד שהוא יבין לא להתייחס אליהם ככה

ולגבי ההתנצרות וזה לא נראה לי שיש לך משהו לעשות בעניין
בגלל שהוא לא נותן לך לדבר על זה איתו למרות שזה יהיה רעיון טוב אם תתעדכן בעניין הזה ותנסה לדבר איתו שוב פעם בעוד כמה זמן

אני מקווה שזה יסתדר וכל הכבוד על ההתחשבות

נערך לאחרונה ע"י HaMazeket בתאריך 05-07-2006 בשעה 11:09.
ישן 05-07-2006, 23:10
צלמית המשתמש של Lycans
  Lycans Lycans אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.02.06
טוב נגיב ברצינות
בתגובה להודעה מספר 23 שנכתבה על ידי PL@yB0y שמתחילה ב "אז הם כושים עבריים ונוצרים"

המצב הוא די מורכב לדעתי מצד אחד עם תכפה עליו משהו יש 2 דברים שיכולים לקרות:

א.הוא ישמח ויוקיר לך תודה על זה שחילצת אותו ושמת לו גבול והוא יאמר שהוא רצה להתנתק מהם ולא יכל או שהוא יודה לך שפקחת לו את העיינים.

ב.הוא יכול לכעוס עלייך על זה שכאילו "בגדת" בו ואז הוא יתכנס אל עצמו עוד יותר ויהיה בדלן עוד יותר.

פתרון:לדעתי אבא שלו צריך לקחת אותו(אני לא יודע איזה אופי יש לו)אבל או שאם הוא ילד רציני והוא יקשיב ואבא שלו ידבר בנועם או שהו יצעק עליו חשוב לדעתי שזה יהיה אבא כאדם סמכותי אבל בהחלט אפשר אמא שתחבק אותו וכו'.

תעדכן אותנו ובהצלחה זה ממש לא טוב הדרך שהוא הולך בה לדעתי האישית.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:02

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר