לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 09-07-2006, 12:27
  willow willow אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.02.05
שלח הודעה דרך ICQ אל willow שלח הודעה דרך MSN אל willow
כבר לא יודעת מה לעשות..

היי אנשים!הרבה מאוד זמן לא כתבתי פה..ומה אני אגיד,התגעגעתי למשפטי החוכמה שלכם.

אז ככה.אני מכירה את הבנאדם הזה כבר פחות או יותר חצי שנה.מהרגע הראשון שהכרנו נדלקתי עליו,או שיותר נכון הוא מצא חן בעיני.הרבה מאוד זמן התלבטתי איך להתחיל איתו והערב הזה סוף כל סוף הגיע ,זו הייתה מסיבה של חברה טובה.והוא היה שם,היה שם המון אלכוהול וחברה שלי שתתה ולמרות הידיעה שאני רוצה אותו היא התנשקה איתו.כיום מהיכרות אני יודעת ובטוחה שהיוזמה הייתה אך ורק בידיו בנושא.
לא סלחתי לה בזמנו על זה,אבל לו כן.יצאנו פעם אחת והוא אמר לי בשלב מסוים שהוא לא נמשך אליי,אבל בהמשך הפגישה הוא ניסה לנשק אותי ולא פעם אחת!!!!חשבתי מה לעזאזאל קורה פה?!
התעצבנתי מזה,ואח"כ גיליתי שהבנאדם רוצה כל דבר שזז.וכל דבר שזז אילו חברות שלי.כעסתי ומחקתי אותו מהחיים שלי.כל פעם שדיברנו או שהוצאתי עליו עצבים או שהייתי ממש צינית.וכמו שכולם יודעים כשאני רוצה אני יכולה להיות מאוד צינית.
אחריי חודשיים הוא פנה אליי שוב,והבטיח ונשבע לי שהוא השתנה ושהוא לא אותו אדם.הסתבר לי שבזמנו הוא שפט אותי בגלל נקודת מבט של אחרים.שהייתה לגמריי לא אובייקטיבית,ואילו אנשים שלא מכירים אותי או שאי פעם דיברו איתי.ושוב הוא הבטיח לי שהוא לא רוצה לשפוט אותי על פי מה שהם אמרו אלא על פי מה שהוא חושב.שמחתי מאוד שהוא השתנה כ"כ.ודיברנו הרבה כשהוא היה חוזר הביתה מהצבא.
יום אחד קרה שקבענו להיפגש,הוא אמר לי שתפוס לו הגב ואני ברוב תמימותי אמרתי שאני בכיף אעשה לו מסאז'.הגענו אליו הביתה והיה ממש נחמד.עשיתי לו מסאז' ואז דבר אחד הוביל לשני והתנשקנו.הוא ליווה אותי הביתה ונפרדנו בנשיקה.יום למחרת הוא שוב אמר לי שהוא לא נמשך אליי והייתי בשוק,אז מה זה היה יום לפניי?!?!כבר התחלתי לשכוח ממנו והבטחתי לעצמי שאני לא אתקרב אליו.הוא חזר הביתה מהבסיס והזמין אותי לידיד משותף שלנו הביתה.כיוון שהשעה הייתה מאוחרת אמרתי שלא ,ובמהלך כל השיחה התנהגתי אליו בקרירות ובצדק!!שבוע אחריי הוא ביקש ממני ששוב ניפגש,אמרתי שאני עסוקה ואז חברה שלי גילתה שהוא הציע לי לצאת ואני סירבתי ובדיוק הוא התקשר אז אמרתי לו שטוב בוא ניפגש.היינו חייבים לקצר את הפגישה הוא הקפיץ אותי הביתה והייתה לנו שיחה אמרתי לו שהיה לי טוב באותו ערב וכרגע אני לא רוצה משו מחייב ושבוא ניצא ונראה מה יהיה.מסתבר שהיה קצר בתקשורת ביננו ,הוא הבין שאני מדברת על יזיזות ואני דיברתי בכלל על משו אחר!בערב שבאתי לדבר איתו,שאני לא רוצה יזיז הוא אמר לי שאני מתנהגת כמו ילדה קטנה בגלל שמוקדם יותר באותו יום התייעצתי עם חברה מה לעשות.התעצבנתי וקמתי התחלתי ללכת והוא אמר "הנה רואה עכשיו את נעלבת כמו ילדה קטנה,הולכת מפה כמו ילדה קטנה." חשבתי שאני אתפוצץ עליו אבל הלכתי משם.וניסיתי לשכוח.
עבר מאז חודש.והיה לי טוב התחלתי לשכוח אותו.ופתאום ביומולדת שלי הוא הופיע.וחברים שלו התחילו לזבל לי את השכל בכמה שהוא מתחרט וכו'.אבל זה היה הם שאמרו לא הוא!
מאז אני לא יכולה לשכוח.המוח שלי מסרב לשתף פעולה ולשכוח ממנו!
אני לא אוהבת אותו.אין לי שום רגש כלפיו חוץ מגועל.
אני לא יכולה להיות איתו ונראה שאני לא יכולה להיות בלעדיו.אז מה אני עושה?שוכחת וממשיכה הלאה אבל איך?או מתמודדת איתו? משו שאני מאוד לא רוצה לעשות.

שלכם באהבה,
Willow

SMS בקרוב חוזרת....!!!

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 09-07-2006, 13:54
צלמית המשתמש של -DeKeL-
  -DeKeL- -DeKeL- אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.10.04
שלח הודעה דרך ICQ אל -DeKeL- שלח הודעה דרך MSN אל -DeKeL-
ממש מסכימה..!
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי ShaMaMa שמתחילה ב "וואו הוא ממש אחד המגעילים."

תקראי את מה שכתבת ורק תראי כמה הוא משחק בך...
הוא לא רציני ואם יש ביניכם ילד קטן זה רק הוא כנראה שהוא עוד לא התבגר
והוא עדיין בקטע של לשחק עם בנות.. אני מכירה טיפוסים כאלה פשוט תתרחקי
ממנו אני יודעת שעכשיו זה עצוב וכואב אבל אם תמישכי עם זה בסופו של דבר
את תפגעי יותר... ובקשר לזה שחזרים שלו אמרו שהוא מתחרט ולא הוא זה ממש
אבל ממש ממש לא רלוונטי גם אם הוא יבוא ויגיד לך שהוא השתנה ומצדי יירד לך
על ארבע את לא חוזרת אליו... הוא פגע בך מספקי פשוט תתרחקי ממנו.. ותנסי
שלא לשמוע ממנו יותר הזמן יעביר הכל בסוף את תראי..

בהצלחה!

ישן 09-07-2006, 19:10
צלמית המשתמש של PL@yB0y
  משתמש זכר PL@yB0y PL@yB0y אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.06.05
שלח הודעה דרך ICQ אל PL@yB0y
לדעתי....
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי willow שמתחילה ב "כבר לא יודעת מה לעשות.."

לא כדאי לך להכנסי את עצמך לזה.
ה"קשר" הזה ממש לא בריא בשבילך לא עושה לך טוב. הוא גרם לך להרגיש רק חרא, ואם לא רק חרא אז יותא חרא מאשר טוב.
הוא לא בטוח בעצמו ובמה שהוא רוצה, והוא עושה מה שהחברה מצפה ממנו לעשות- לא מה שבראש שלו. זה לא הגיוני שיום הוא יגיד לך שאת לא מושכת אותו ואז ינסה לנשק אותך, ואחרי שהוא הצליחלנשק אותך הוא יאמר לך שאת שוב לא מושכת אותו.
הוא מאוד ילדותי אם הוא חושב שאת לא אמורה להתייעץ עם חברות שלך ואין לו זכות להגיד לך את זה ולהגיד לך מה לעשות. הוא מרשה לעצמו לשחק לך בחיים סתם, ולא לו ולאף אחד יש את הזכות לעשות זאת ולפגוע בך.
את צריכה לצאת ולהכיר מישהו שיעשה לך טוב ולשכוח את אודו בן לדעתי....

רק לא הבנתי למה רשמת שאת לא יכולה בלעדיו? את עדיין דלוקה עליו?

ישן 09-07-2006, 20:43
  willow willow אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.02.05
שלח הודעה דרך ICQ אל willow שלח הודעה דרך MSN אל willow
בדיוק התכוונתי להגיב על זה..
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי PL@yB0y שמתחילה ב "לדעתי...."

כשאמרתי שאני לא יכולה בלעדיו ,הכוונה הייתה זה שאני רואה אותו כל הזמן.וגם כשאני לא רואה אותו אני חושבת עליו כי אנשים אחרים מכניסים לי אותו למחשבות.
כל מקום שאני הולכת אליו,אנשים מדברים על ההתנהגות שלו ומה שהוא אמר או עשה.אני לא מצליחה להתחמק מזה.
ברור שהקשר הזה לא בריא אני לא מכחישה.ואני יודעת על פי לא רק עדויות שלי אלא של אחרים שההתנהגות שלו היא זו שילדותית.
אני מנסה להתגבר על כל הסיפור,לראשונה קשה לי להאמין שנתתי למישו זר להשתעשע בי.
ולראשונה זה מאוד קשה להתגבר עליו ,ואין לי מושג למה.כי לא אהבתי אותו,אפילו לא התקרבתי ברגש בלאהוב אותו.אפילו לא הייתי דלוקה עליו,היה לי רק טוב איתו.
חשבתי שאולי אם אני אכיר בחורים אחרים זה יעשה לי טוב ואני אצליח לשכוח אותו.בכלל בלהכיר אנשים חדשים.אבל ככל שאני מנסה יותר ככה אני יותר תקועה במצב שבו אני נמצאת .אני פשוט במצב סטטי ולא מצליחה לצאת ממנו בכלל!!
אז מה אני עושה בשביל להתגבר ?בשביל להמשיך הלאה?

Willow

SMS בקרוב חוזרת....!!!

ישן 10-07-2006, 07:28
  הולי הולי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.04
הוא מנצל אותך..

ייתכן שהיה בניכם משהו מיני, והוא בא כל פעם מהבסיס ומת לאינטימיות.. הרצון לאינטימיות הוא טבעי והכל. אבל ברור שאין לו רגש והוא מנסה לדכא אותך כדי שתתני לו.. "את ילדה קטנה" כדי להקניט אותך , כדי שתראי לו שאת לא ילדה קטנה כהגדרתו, אותו הדבר עם הקטע של "את לא מושכת אותי" כאילו בשביל לגרום לך לנסות להוכיח שאת כן יכולה למשוך אותו וע"י כך בעצם לקבל ממך את הקטע האינטימי.

לפי דעתי את חייבת להגיד לו הכל בפנים, שלא יתנשא ולא יחשוב שאת פתח למין שלו, ואחר כך - נתקי איתו קשר, הוא נצלן ומגעיל, פשוט נתקי והתרחקי לאחר השיחה הזאת.

ידיד שלי סיפר לי על מישהו בבסיס שלו שיוצא עם מישהי בת 15 רק בשביל לזיין אותה... כ"כ הרבה בנים עושים את זה שזה מבחיל, והוא גם מנסה להוריד לך את הבטחון בשביל להשיג אותך.. גועל נפש. להתרחק כמו מאש.

בנוסף, לא נראה לי שאת לא יכולה בלעדיו, הוא פשוט מוריד אותך למטה ואולי גם בגלל הגיל שלו את מחפשת מעין אישור שלו לגבייך, תתחילי לצאת עם אחרים ותראי איך תוך זמן קצר מאוד הוא כבר יהיה רחוק בהיסטוריה, ועוד משהו שכדאי שתפנימי ומהר, גם אם תהיו זוג <מה שאני ממש מקווה שלא יהיה> הוא עדיין רק ינצל וידכא אותך, לא תהיה כאן אהבה.

נערך לאחרונה ע"י הולי בתאריך 10-07-2006 בשעה 07:32.
ישן 10-07-2006, 19:51
צלמית המשתמש של Gwenhwyfar
  Gwenhwyfar Gwenhwyfar אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.05.03
שלח הודעה דרך MSN אל Gwenhwyfar
תסלחי לי, אבל הוא אדיוט

על- פי מה שתיארת הוא עושה רושם של בחור שלא יודע מה רוצה מעצמו ופשוטו כמשמעו - לא התבגר .
אצל כל אחד/ת הראייה על מערכות יחסים היא שונה, אבל מבחינתי - משיכה היא חלק בלתי נפרד מקשר ובאם בחור לא נמשך אלי/אני אליו, חבל על הזמן . אז אני במקומך לא הייתי מבזבזת רגע אחד על השמוק הזה, מגיע לך בחור שיחשוב שאת מדהימה ואלוהית (ושהתחושה תהיה הדדית כי זה כל הכיף - להרגיש על גג העולם ביחד, קסם באוויר ו-וואו, שיש משהו טוב ביניכם) .

לסיכום מתוקתי היפהייפה, כמו שורדה אומרת : תזרקי אותו !! (ויפה שעה אחת קודם )
ואל תדאגי, בקרוב מאוד יגיע אחד אחר וטוב יותר, את לא צריכה להתפשר עד-כדי-כך .

בהצלחה ונשיקות,
רחלי .

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 07:51

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר