לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום תפעול מכשירים: כל שאלות לגבי תפעול אתם יכולים לשאול פה, תהנו. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > סלולרי וגאדג'טים > תפעול מכשירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 09-07-2006, 23:55
  basonhhhhh basonhhhhh אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.06.06
המדריך שיעשה לכם את הקיץ: ללקוחות החדשים של v3X מוטורולה.

המכשיר מתחיל להיות נפוץ בעיקר בקרב הצעירים, אני מאמין שהוא יהווה מספר אחד התקופה הקרובה בקרב הדור השלישי אבל זו רק דעתי ואולם לא נכנסתם לשמוע את דעתי אלא לקבל קצת "אוכל" אז לגופו של עניין אני מביא לכם הדרכה כיצד להעתיק יישומים כגון MSN ומשחקים בכי הכי שווים בשוק עם קרפיקה פיצוץ שאפילו לחברות הסלולר בארץ אין זכויות יוצרים ואין להם את המשחקים האלו והכל כמובן ניתן להעתקה בחינם למכשיר אז מי אמר שלא ניתן?

1. תפתחו את התוכנה של מוטורולה.
2. תבחרו התקנת קבצים.
3. תכנסו ל-removable זה כתוב שם כבר תיראו ולתיקייה Mobile, כעת תיראו רק תקיות לדוגמא מוסיקה,תמונות.
4. צרו תיקייה חדשה ומיד תקראו לה kjava ומיד תכנסו אוטומטית לתוכנה כעת בחלון השמאלי תגיעו לקבצים של התוכנות כמו MSN, שליטה על EMULE והמחשב וכמובן המשחקים הכי שווים עם גרפיקה פיצוץ ניתן להוריד מEMULE ואפילו במהירות יותר והאינטרנט מאתרים בחו"ל.
5. תעתיקו מה שבא לכם חחחחה.
6. תכנסו לסיפרייה שך המשחקים ותבחרו התקן יישום חדש ופשוט תבחרו את המשחק/תוכנה החדשים שבא לכם ותהנו בחינם!!!!
גדול אני מלך ואם יהיה לי כח אני יעשה מדריך עם הדרכה בתמונות ווידאו שתיקלטו חזק, אגב אחים שלי מצאתי משחקים כמו מרוצי אופנועים מכוניות פעולה כמו לשחק במחשב בבית אני אומר לכם רק האתרים בחו"ל שווים בארץ מוכרים זבל.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 20:54

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר