לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 12-07-2006, 13:55
  HobbitWarrior HobbitWarrior אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.05.06
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי ביטיס שמתחילה ב "אני מציע שתחלוק איתנו איך..."

בכיף אני אספר על איך שעברתי:
אז ככה נתחיל מזה שאני בן יחיד. בתור מלש"ב החלום שלי היה לעבור לקרבי, וניסיתי לשכנע את אמא שלי לחתום אבל היא לא ויתרה ולא נשברה. עשיתי אפילו גיבוש צנחנים, רק כדי להוכיח לאמא שלי עד כמה אני נחוש. (ביום שבו עשיתי את הגיבוש, אמא קמה איתי ב-4 בבוקר ואמרה לי את הדבר המשביז ביותר בעולם "אני לא מבינה למה אתה עושה את זה, לך לישון אני גם ככה לא אחתום" אבל למרות זאת נסעתי לתל השומר ועברתי את הגיבוש... מין הסתם לא התקבלתי כי לא היתה לי חתימה ) התגייסתי לפני 8 חודשים למ.צ, ללא חתימה ועם הרגשה של אכזבה. עשיתי טירונות וקורס מדכ"ים והוצבתי בכלא 6. כל אותו הזמן המשכתי ללחוץ על אמא שלי שתחתום לי לפחות על יחידה קרבית כלשהיא, ולבסוף היא נשברה וחתמה!!! מיד הגשתי טופס 55 וחיכיתי כמו צעיר לרגע המיוחל שבו צה"ל יודיע לי שאני עובר, מן הסתם הטופס הראשון נענה בשלילה. הייתי מאוכזב מתמיד, ועליתי לשיחה מול המב"ס. והגשתי טופס נוסף לאחר שהמב"ס הבטיח שהוא "יעשה הכל" כדי לעזור לי לעבור, (לא שהאמנתי לו כי הוא הבטיח את זה לעשרות אנשים לפני, וכולם עד היום משרתים בכיף בכלא 6). בינתיים מתוקף תפקידי פגשתי הרבה אנשים מפלח"צ, חלקם ישבו אצלי וחלקם באו לבקר את הפקודים שלהם שישבו אצלי, מכל אחד ואחד מהם ביקשתי שינסו למשוך אותי. עברו 4 חודשים והמון טפסי 55 ועדיין אני בכלא 6... וכבר נמאס לי הכל! לא יכולתי לחכות יותר! חשבתי כבר על נפקדות! חזרתי הביתה לפני ארבעה ימים והודעתי לאימי שאני לא חוזר יותר לצבא עד שאני מקבל הבטחה שאני עובר לפלח"צ כי אני לא מוכן להפסיד את מחזור הגיוס הקרוב (עכשיו אני לא ממליץ לאף אחד לעשות נפקדות, זה לא באמת שווה, יושבים אצלי המון אנשים שמיד איך שדבר מה לא מוצא חן בעניהם הם עושים נפקדות, זאת לא דרך!!! רק אם ניסיתם הכל כולל הכל מותר לחשוב על זה כאפשרות וגם אז לא כדאי! תאמינו לי שאומנם כלא צבאי זה לא כלא אזרחי אבל עדיין זה לא שווה את זה) בכל מקרה אמא שלי שנלחצה קצת התקשרה לקצין העיר והודיעה לו שאני הולך להיות נפקד (מאוד חכם אמא...) קצין העיר נלחץ קצת והתקשר למ.פ שלי והודיע לו על כך. והמ.פ. שלי הודיע לאמא שלי שכדאי מאוד שהבן שלה יגיע לבסיס כי "יש בשורות טובות מפלח"צ" לא ממש האמנתי לו אבל חזרתי, והוא אמר לי שמחר אני נוסע לבקו"ם לקצין מיון. יום אחרי זה נסעתי לבקו"ם לחוץ מתמיד ישבתי שם וחיכיתי לתורי לשיחה. לא דאגתי כך אפילו ביום הגיוס!!!! נכנסתי לשיחה כולי רועד מלחץ וקצין המיון הודיע לי שקיבלתי את מה שרציתי ושבעוד 20 ומשהו יום אני אסופח לבקו"ם ואתחיל טירונות עם פלח"צ!!!!!!

וזהו! ב6.8 אני אסופח לבקו"ם ואחרי זה אתחיל להעיף הקשבים לכל דבר שזז למרות שכרגע מעיפים לי הקשבים... אבל לא נורא הכל חוויה!
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:21

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר