לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 12-07-2006, 17:22
צלמית המשתמש של ~M~
  ~M~ ~M~ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.09.05
בעיה קשה.... לא יודע איך לצאת מזה...

בחיים לא פחדתי ממשהו כמו הפחד שלי שיקום מישהו שיוכל לשלוט עלי ואני לא אוכל לעשות כלום...

פעם.. כשהתחלתי את החטיבה, היו כל מיני בנות שאף אחד לא שם עליהן, היו פקאצות, והיו את אלה שאף פעם לא ידעת שהן שם.
הייתה בכיתה שלי ילדה שלא הייתה אף אחת מהן. ואיך-שהוא, אף פעם לא שמתי לב אליה... סתם עוד ילדה שמשקיעה בלימודים ומכירה חברות בתהליך, לא בולטת במיוחד.
ואז כשהגעתי לכיתה ח' קרה משהו שבחיים לא חשבתי שיכול לקרות לי או לכל אחד אחר... לילה אחד שקעתי בשינה עמוקה, ונכנסתי לחלום שאני לא אשכח לעולם. נכנסתי לבית שמעולם לא ראיתי, עברתי את הסלון ויצאתי לגינה. הגינה הייתה בנויה כך: היה שטח מלבני מרוצף בלטות, בשטח הזה הייתה ספת נדנדה כזאת של גינות, בהמשך היה דשא, ואחרי הדשא לא היה כלום... רק אור לבן כזה. בקיצור אני נכנס לאותו בית, עובר את הסלון, מגיע לחצר, ואותה ילדה ישבה על כיסא הנדנדה. התיישבתי לידה, היא נתנה לי יד, הניחה עליי את הראש שלה.. השיער השטני והחלק שלה פשוט החליק על הכתף שלי, הנחתי את הראש שלי עליה גם כן, שנינו עצמנו עיניים, ואז הרגשתי ממש מוזר... כמו זרם חזק של אהבה בכל הגוף! כולו שוטף אותי! ובאותו הזמן אני מרגיש אותה, יושבת לידי ונהנת מאותו זרם עצום של אהבה! וזה היה כל כך מוחשי...!
התעוררתי בבת אחת, כאילו מישהו צרח לי באוזן. מאותו רגע אני יודע שהייתי מאוהב בילדה הזאת כמו שאף אחד לא אהב מישהי אף פעם! מאותו רגע היא הפכה להיות בעיני לילדה הכי יפה שראיתי... מאותו רגע היא הפכה להיות הילדה היחידה בעולם בשבילי.
אחרי כיתה ח' פירקו את הכיתה שלנו כי היא הייתה קצת מופרעת... אני והיא למדנו בכיתות שונות לגמרי. היא כבר כמעט שכחה ממני, אבל אני לא יכול לשכוח... יום אחרי יום... ההרגשה הזאת רודפת אותי... אותו חלום שאני זוכר בחדות... הפנים היפות שלה שלא יוצאות לי מהראש.... עברו כבר 4 שנים... שנה הבאה זה השנה האחרונה שלי איתה באותו בית ספר, באותו מסגרת... אם הגורל לא מתכנן כלום אני כנראה לא אראה אותה יותר בחיים...
והיא לא יודעת דבר. עם הזמן היא כבר הפכה להיות מעל לרמה שלי... היא בעמדת כוח במועצת התלמידים, הציונים שלה בשמיים, היא מקושרת, פופולארית... בטיול שנתי שעבר ראיתי אותה רוקדת בדיסקו מעפן שסידרו לנו... אני אף פעם לא רוקד. זה פשוט לא אני, אבל כשראיתי אותה ככה, זה פשוט שרף אותי מבפנים! אין דבר בעולם שיכול היה לרתק אותי ככה כמו מה שראיתי באותו ערב. יכולתי לראות אותה שעות רוקדת כמו איזה פיה... אבל התרחקתי משם... פשוט ברחתי. וזה לא שאני מישהו שלא מזמינים אותו לאף מקום... אני פשוט לא אוהב מסיבות, ולא אוהב להיות בקבוצה של יותר מ-10 אנשים, אחרת אני בסטרס... אני גם מקושר לא רע בכלל... יש לי כניסה חופשית לפורם בבאר-שבע, VIP שם, הכל... ואם אני הולך עם מי שסידר לי את זה אני מקבל גם משקאות חינם... אבל זה לא העניין. אני יותר חיית בית.... אני לא מתבלט בבית הספר, אני לא מקובל ולא ההפך. אני באמצע. מאוזן.
העניין הוא, שהיא בטח כבר בקושי זוכרת אותי, ואני עד היום לא מוצא את הדרך להנחיט עליה את המכה הזאת... אני לא יודע אם יש לה חבר, אפילו תמונה שלה אין לי... אני לא מכיר אף אחד שמכיר אותה מקרוב, אני פשוט מנותק ממנה לחלוטין!

היילדה הזאת כישפה אותי בקסם שאי אפשר להשתחרר ממנו... אני אובד עצות...

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 12-07-2006, 19:33
צלמית המשתמש של PL@yB0y
  משתמש זכר PL@yB0y PL@yB0y אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.06.05
שלח הודעה דרך ICQ אל PL@yB0y
ריגש אותי....
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ~M~ שמתחילה ב "בעיה קשה.... לא יודע איך לצאת מזה..."

אם מישהי הייתה אומרת לי מה שאתה כתבת הרגע רק עם כוונה שזה עליי היתי מביא לזה נסיון...... אתה חייב לעשות עם זה משהו.... אתה חייב לאמר לה משהו... אסור לך לתת לה ללכת!
תציע לה ללכת מקום ותהיה הכי מדהים שתאכל.... ואז תגיד לה משהו.... אבל שלא יבהיל אותה....
אל תגיד לה ישר "אני מאוהב בך בסתר כבר 4 שנים".... תכירו יותר טוב, תצאו קצת, תבלו.... הכל יזרום כמו שצריך.... מה שרשמת זה אחד הדברים היפים ששעמתי חחחחח ואני לא מתלהב מהר.
אם לא תעשה משהו בנידון ותתן לה ללכת יהיה לך עסק איתי! אז תתחיל לתקתק עניינים.... עי עם תתמזמז יותר מידיי עם הזמן בלהגיד שהיא בטח תשכח אותך, היא באמת תשכח אותך... אז תעשה לעצמך טובה ותתחיל להזיז עניינים... כי יהיה חבל אם לא יתפתח כלום

איציק!

ישן 12-07-2006, 20:45
  הולי הולי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ~M~ שמתחילה ב "בעיה קשה.... לא יודע איך לצאת מזה..."

כמה שאלות..
האם יש לכם חברים משותפים? האם אתה חושב שתהיה מסוגל להתחיל להתקרב אליה? אם כן, אז הנה כמה עצות לדרך <תביע את דעתך עליהן בהמשך או תרצה> .
קודם כל היא צריכה לראות שאתה קיים, להזכר בך ולפחות ולדעת שיש אדם נחמד בשם ........ ששווה להכיר, הצעד הראשון הוא פשוט לדבר איתה, אם זה באיזה כינוס של כל השכבה <באשכול פיס/ אולם כינוס> - ישר תשב לידה, או אם זה בהפסקה בבה"ס- אתה יכול כזה סתם לדבר איתה על משהו או לשאול משהו על הלימודים.. או אפילו לבקש עזרה במשהו <ואם כבר להרחיב- אז אחרי עזרה קטנה אתה יכול לבקש ממנה לשבת איתך על החומר/תרגיל בפיצריה הקרובה <שלם עליה>.

במידה וכל אלה לא נראים לך, אתה יכול פשוט ישר לנסות לגשת אליה ולבקש ממנה שתבוא רגע לצד <במקרה שהיא מוקפת בחברות/ים> ולשאול אותה אם בא לה לצאת מתישהו.. זה ישיר ובוגר.
בנוסף, אתה תמיד יכול לרמוז משהו ליד הפטפטנית של השכבה או לספר לאחת החברות שלה או למישהו שקרוב לשניכם כדי שהיא תדע ששמת עליה עין אבל בהחלט לא בהצהרות.

חוקי ברזל-
- אל תצא בהצהרות ישר סטייל "אני מאוהב בך כבר 3 שנים.." .
- במידה ואתם יוצאים - תסתכל לה הרבה בעיניים , מגע ישיר של העיניים חשוב ומשדר בטחון.
- שלם עליה.
- אל תרד על אף אחד, גם אם מדובר במורה, אל תגן על אף מורה/בנאדם אחר ואל תרד.
- אל תדבר על האקסיות.
- תקשיב לכל מה שהיא אומרת ואחר כך גם תזכור את זה.
- אל תדבר בפלא!!! ואל תפנה את הראש כדי ללכת לדבר עם חבר.
- אל תלך לשירותים יותר מידיי ותשאיר אותה לבד.
- תחמיא לה אבל לא בהגזמה, אנשים נוטים להחמיא יור מידיי והופכים את כל המחמאות למזוייפות.

בגדול- אל תוותר עד שלא שמעת את ה"לא" המוחלט.

בהצלחה.

נערך לאחרונה ע"י הולי בתאריך 12-07-2006 בשעה 20:48.
ישן 12-07-2006, 21:11
צלמית המשתמש של ~M~
  ~M~ ~M~ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.09.05
:)

הבעיה האמיתית היא איתי. אני לא אומר שאני מזלזל בעצמי, ולא אסחף לתיאורים אפלטונים...
אבל דבר אחד אני כן אגיד. היא כל כך מיוחדת, שאם יתפתח בינינו משהו טוב, יכול לקרות דבר שאני מנסה למנוע כבר 17 שנה. הדבר שאני פוחד ממנו הכי הרבה.
חתיכת פלונטר הא...

ויש בינינו נתק גמור! אני לא מכיר אישית או מיודד עם ידידים או חברות שלה... יש לה הרבה חברות שאני אעדיף לא לראות יותר בחיים שלי למרות שאני יודע שזה לא כל כך פשוט וזו עסקת חבילה, ואני מקבל את זה בלי שום בעיה...
אם רק הייתי רואה שהיא יושבת עם מישהו שאני מכיר הייתי מצטרף בלי שום בעיה... הצרה היא שאני בקושי רואה אותה בהפסקות.. היא ממש כמוני בקטע הזה, אני לא מוצא שום דבר ששווה את המאמץ לצאת מהכיתה בזמן ההפסקה.. רק לשתות מדיי פעם או להחליף כיתות.

היום הלכתי לעשות תיאוריה, תנחשו מי הופיעה שם עם אמא שלה?
חיכתי בתור, חושב אם כדאי לגשת אליה, ואז ראיתי את אמא שלה וחשבתי כזה "מה... עזוב אותך.. לא נעים..." פתאום כשנפתחו הדלתות מישהו ביקש עזרה והיא דווקא זו שהתנדבה, היא זו שרשמה שמות על דף שם.. נתתי לה את הת.ז. שלי, ניסתי ליצור איזשהו קשר עין.. להגיד שלום.. משהו... אבל היא התייחסה אלי כמו לכל האחרים שם... זו הרגשה של תסכול צורם... אני רק צריך איתה רגע לבד, רגע שאני והיא נפתח שיחה, ואני אפתח את זה לאט לאט כמו פצע מתחת לפלסטר... אני פשוט רוצה שהיא תדע.. תסמכו עלי חברים, למדתי בדרך הקשה, שאם שומרים דבר מורכב כמו אהבה בבטן נהיים חולים... אין לי שמץ של מושג איך אני מגיע לזה...

ישן 13-07-2006, 10:09
  הולי הולי אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי ~M~ שמתחילה ב "ואם יש לה חבר? אני לא מאלה שנכנסים באמצע..."

לא יודעת אם זאת הרגשה שלי או משהו אמיתי אבל נראה כאילו אתה מקבל "רגליים קרות" רק מהמחשבה על זה..

קח את זה ביותר קלות ותמיד תחשוב שאין לך מה להפסיד, זאת ההזדמנות האחרונה שלך.. לך על זה!

תומכת ברעיון שהציע איציק, ללכת אליה ולהתחיל לדבר.. אחרת היא לא תראה שאתה שם! ושוב.. אין לך מה להפסיד, ואתה ממש לא רוצה לשבת כל החיים במחשבות בדיעבד של "מה אם.." ותחושב שאפילו לא ניסית.

ולגבי השאלה "ואם יש לך חבר?" אז יש לה חבר.. והיא תענה לך שיש לה.
זה הכל.. לפחות ניסית ועכשיו היא גם יודעת על קיומך במקרה שהם יפרדו.

ישן 13-07-2006, 19:20
  הולי הולי אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי ~M~ שמתחילה ב "אני קולט אותך... אבל את כנראה לא אשקלונית... :)"

אולי באמת קצת שונה בערים השונות, אצלנו הרבה אנשים <בנות בנים> סתם מדברים בלי להכיר בכלל.

תשמע סיפור שהיה לי לפני שנים רבות כשהייתי בבה"ס, היה שם מישהו שהייתי דלוקה עליו <בקטנה כזה, אף פעם לא ממש דברנו, אבל כן רציתי להכיר אותו במובן מסויים, רק להכיר לראות מי הוא בעצם>, לקראת סוף יב בא אלי חבר שלו ואמר לי שהוא רוצה לצאת איתי, חצי בצחוק כזה, ובמבט לאחור הוא עמד מבוייש רצח כמה צעדים ממנו, אבל התגובה הראשונית שלי הייתה "בסדר" קר כזה... עד היום אני לא יודעת אם זה היה בצחוק או לא <וגם חברה שלי הציעה לו לצאת כמה פעמים וזכתה לסירוב ככה שזה במילא היה מחוק מבחינתי>.

בכל אופן, הפואנטה שלי היא שכדאי לך לעשות משהו ולא לבזבז יותר מידיי זמן.. ואם אתה עושה אז שיהיה בדרך הנכונה ולא כמו מה שהיה לי עם אותו אחד, כי אם הוא היה מחכה פחות ובא אלי בעצמו- הדברים היו נראים אחרת לגמרי.

תלמד מזה, תתקרב אליה בעצמך ובעדינות.. ואני ממש מקווה שתהיה לה קצת רוח ירושלמית והיא תעצור להקשיב בנחת

האא ועוד משהו קטן, אין דבר כזה "הרגע הנכון" , אם תחכה לרגע שהיא תהיה לבד - יתכן שתחכה עד לגיל נורא מאוחר, תיצור את הרגע.

ישן 18-07-2006, 10:58
צלמית המשתמש של HaMazeket
  HaMazeket HaMazeket אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.09.04
שלח הודעה דרך ICQ אל HaMazeket שלח הודעה דרך MSN אל HaMazeket
אני אגיד לך מה אני הייתי עושה במקומך:

הייתי מחפש אותה במסיבות או משהו חברתי של השיכבה (תנסה ללכת לכמה שיותר דברים כאלה) שהיא תהיה שם בזמן שהיא פחות או יותר לבד זתומרת לא שאתם לבד לגמריי בלי אנשים באיזור (כי ייקח לך שנה עד שזה יקרה) אבל לא כשהיא מדברת עם החברות שלה (כי אתה תתבייש) הייתי בא אליה ואומר:
"היי אממם פשוט שמתי לב שאני לא מכיר אותך..... ובא לי.... להכיר אותך. (לומר בחיוך כמובן)
אני מקווה שיש לכם בזק בבית כי אם אין אני ממש אתבעס (פשוט תאמר הכל באיזי אל תילחץ ובחיוך גדול)
אז מה המספר?" אם תדבר "בכיף" זה בעצם משדר שכאילו לא חשבת על זה הרבה ואתה אומר את זה בסבבה שלך 100% אתה מתקשר אליה אחרי הצהריים
(אלא עם כן אין לה בזק חח)
אם אתה לא מדבר איתה עד סוף החופש אז תחפש אותה בהפסקות בבצפר (אמרת שאתה לומד עוד שנה נכון?

תגיד לי מה אתה חושב ותעדכן אותנו

ישן 24-07-2006, 11:08
  samba23 samba23 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.07.06
קודם כל
בתגובה להודעה מספר 23 שנכתבה על ידי ~M~ שמתחילה ב "אחי, כבר ציינתי שאני לא הולך למסיבות...."

אני נורא מעריך אותך בקטע הזה, לא הרבה אנשים מתאהבים ככה ואפשר לראות שאם אתה תהיה איתה אתה תתייחס אליה כמו נסיכה. זה טוב לראות שדברים כאלה עוד קיימים..

בכל אופן, אני יכול רק להציע לך ללכת על זה גם אם היא לא לבד, אתה תמיד יכול להגיד "היי תגידי..אני יכול לדבר איתך לבד רגע?" ואל תשים על כל מי שלידה. כן, קצת מפדח ולכל אחד יהיו קצת רגליים קרות לפני שהוא אומר את זה, אבל אתה תרגיש כ"כ יותר טוב עם עצמך אם רק תנסה. לא חבל לשמור דבר כזה בבטן יותר ממה שהוא כבר שמור? אהבה שנשמרת בבטן זה דבר רע מאוד ובמקום להפוך לדבר טוב זה הופך להיות דבר רע.

אני רק אזהיר אותך: תקח בחשבון שאולי היא תסרב, אל תיקח את זה קשה מידי ואם היא תגיד "לא" - פשוט תחייך ותגיד משהו בסגנון "טוב נו, לפחות ניסיתי...", חייך ולך. בדיוק בגלל זה הולי צודקת כשהיא אומרת אין לך מה להפסיד - הדבר היחיד שיש לך להפסיד כרגע הוא זמן יקר - אתה מאוהב במישהי בלי שהיא תדע.. אתה מפסיד זמן כדי להתחיל עם בנות אחרות במקרה שהיא בכלל לא רוצה, או שאתה מבזבז זמן להכיר מישהי נפלאה שרק מחכה למישהו כמוך. לך תדע, העתיד כ"כ לא צפוי שמחר אתה עלול למצוא את עצמך בבית שלה.

הרבה בהצלחה בנ'אדם.

Tomorrow never comes until it's too late

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:52

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר