לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 13-07-2006, 12:15
  יעקי יעקי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.10.02
שמעוני לא מתחרטת על הנסיגה שהובילה
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי יעקי שמתחילה ב "עדיף שישתקו!"

שמעוני לא מתחרטת על הנסיגה שהובילה

אורנה שמעוני, ממייסדות תנועת 'ארבע אמהות', אומרת בראיון לערוץ 7 כי גם היום היא לא מתחרטת על נסיגת צה"ל.
איציק וולף

אורנה שמעוני, ממייסדות תנועת 'ארבע אמהות', שהובילה את קו הנסיגה מלבנון לפני שש שנים, אומרת בראיון ליומן ערוץ 7 כי היא אינה מתחרטת על נסיגת צה"ל מרצועת הביטחון.

"צריך היה לצאת מלבנון וחבל שלא יצאנו קודם וצריך להגן על גבולה הצפוני של מדינת ישראל", אמרה וטענה כי הגנה על הגבול הצפוני של מדינת ישראל טובה יותר מבחינת יישובי הצפון מן הגבול הבינלאומי ולא מעומק השטח הלבנוני. "זה נורא מה שקרה אתמול ואני חושבת שמה שעושים היום בלבנון הוא נכון. אמרתי גם אז שתפקידו של צה"ל להגן וכי אם חיזבאללה יכו בנו נכה בהם בחזרה", אמרה.

ביחס לטענה כי נסיגת צה"ל מלבנון הולידה מוטיבציה אצל הערבים וגרמה לפריצת האינתיפאדה השניה חצי שנה מאוחר יותר,אמרה שמעוני, כי מדובר בטיעונים של מלחמה פסיכולוגית שמנוצלים על ידי הימין הקיצוני.

על הכרסום בהרתעה של ישראל אמרה שמעוני כי הרתעה ניתן להשיג גם מן הגבול הבינלאומי של מדינת ישראל. "גבולות עם ישראל ישמרו בכל מקום בו נחליט שיהיה הגבול שלנו, ואם הם פתחו במתקפה אדירה צריך לומר שבכל מקום על אדמת לבנון לא יהיה שקט. לא נפגע באזרחים אבל נפגע בתשתיות".

לדבריה, מאז נסיגת צה"ל מלבנון היו תגובותיה של ישראל להתקפות החיזבאללה מאופקות, ולדעתה מדובר בהחלטות שהיו ברובן נכונות. "אני חושבת שברוב הפעמים האיפוק היה במקום, על מנת שלא להגיע למלחמה כוללת". עוד הוסיפה כי ראש הממשלה, אהוד אולמרט, צודק בטענתו שמדובר באחריות הממשלה הלבנונית.

נערך לאחרונה ע"י יעקי בתאריך 13-07-2006 בשעה 12:22.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:33

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר