לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה *+*+* ברוכים הבאים לפורום אומנויות לחימה *+*+* חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > ספורט > אמנויות לחימה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 14-07-2006, 15:25
צלמית המשתמש של @=Nir=@
  משתמש זכר @=Nir=@ @=Nir=@ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.08.05
שלח הודעה דרך ICQ אל @=Nir=@
יש לי כמה שאלות אליך -
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי avshush שמתחילה ב "אומנויות לחימה בירושלים"

-אתה מעדיף להתמקד בהפלות או מכות ידיים ורגליים?
-עד כמה מסורת חשובה לך?

עוד משהו- רק שתדע הרבה פעמים הצד האומנותי לא הולך ביחד עם אפקיביות, אם אתה רוצה משהו כמה שיותר פרקטי סביר להניח שהחלק האומנותי פחות יבלוט אם בכלל...

הדרישות שלך קצת בעיתיות ... בכל זאת לפי מה שני יודע בירושלים יש שני מקומות שמלמדים קונג פו :
1. וו ווי קונג פו, אומנות לחימה באמת אפקטיבית להגנה עצמית , פרטים נוספים תמצא באתר:
http://www.wuweigungfu.co.il/
2.אני חושב שאלי איבגי מלמד קונג פו צ'י לי פוט באצדיון טדי, במרכז לאומנויות לחימה. האתר : http://eli.dodi.co.il/

הייתי מציע לך גם לבדוק מקומות שונים של קראטה, אבל אם אתה לא אוהב את התנועות המרובעות אז כנרה זה לא יתאים לך...
תחפש ב - www.hoogle.co.il , את כל האומנויות לחימה שיש בירושלים , אולי תראה משהו שימצא חן בעיניך...
אם אני יחשוב על עוד משהו שיכול להתאים לך אני יגיד לך ....

* יכול להיות שביום ראשון אני הולך לאיפה שמלמד יהושוע סופר, אם הוא מלמד קוק סול וון אני ילך לשיעור של זה, אם לא אז אני אלך לשיעור של אביר... אולי בכל זאת תתן הזדמנות שנייה ותנסה שם שוב...
**בן כמה אתה??

עריכה:
עוד משהו קטן - איפה בדיוק אתה גר בירושלים??

נערך לאחרונה ע"י @=Nir=@ בתאריך 14-07-2006 בשעה 15:30.
חזרה לפורום
ישן 15-07-2006, 22:16
  avshush avshush אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.07.06
תודה ותשובות
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי @=Nir=@ שמתחילה ב "יש לי כמה שאלות אליך -"

קודם כל תודה רבה על התגובה הממש מושקעת הקישורים באמת מענינים הכי דיבר אלי זה הראשון: וו וי גונג פו. האם אתה מכיר את זה אישית?

* למדתי בעבר אצל יוסי פורת והשיטה שלו היא: הוא לוקח מישהו מבקש ממנו נגיד לבעוט בו ואז הוא מראה לנו סידרה שכוללת בערך 7 תנועות כתגובה ואנחנו מתאמנים על זה בזוגות בערך 3 דקות לא יותר. וממשיכים להדגמה הבאה: שוב מתנדב נותן בעיטה אגרוף והוא מדגים לנו סידרה של כ7 פעולות מתאמנים על זה 3 דקות לא יותר וחוזר חלילה כך עד סוף האימון. בלי קאטות ובלי חזרות על תנועה אחת במשך זמן ארוך, אבל עם בעיטות מסובכות באויר, מסובבות, בריחים, התקפות, קפיצות וכדומה.
זה בעיקרון מה שאני מחפש לא כל כך חשובה לי המסורת של השיטה והקאטות וחזרה על תרגילים מסוימים הרבה פעמים כדי שיהיו ספץ את זה אני יעשה בבית.

*אני לא אוהב הפלות והאבקויות קרקע.

* אני בן 28 נשוי ואב לשניים - אבל ברוחי עדיין בן 16 קופץ כל היום בועט בעצים מתאגרף עם קירות משתדל לישמור על מה שאני יודע כי בישבילי אומנות לחימה זה נכס.

* אני גר בישוב מיגרון שנמצא 10 דקות צפונה לפיסגת זאב, ליד אדם, אם אתה מכיר.

שוב תודה על כל ההשקעה.
חזרה לפורום
ישן 15-07-2006, 23:00
צלמית המשתמש של @=Nir=@
  משתמש זכר @=Nir=@ @=Nir=@ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.08.05
שלח הודעה דרך ICQ אל @=Nir=@
אני אשתדל לעזור -
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי avshush שמתחילה ב "תודה ותשובות"

קצת על וו ווי גונג פו - הייתי שם בשני שיעורים, מה שהפריע לי שם זה הקרב מטווח קצר שבזה מתרכזת השיטה, והעובדה ששם אני לא ימצא את הבעיטות שאני מחפש באומנות לחימה, למעשה משתמשים שם רק בבעיטות הבסיסיות שהן מגל, בעיטה צידית, ובעיטה קידמית. לפי מה שהבנתי לא משתמשים בבעיטות אחרות כי הם מאמינים שהן פחות אפקטיביות בקרב.(למשל אין שם מסובבות, בעיטות בקפיצה, בעיטת פטיש, ובעיטות שונות לראש למשל)...
מה שאהבתי שם היא הפשטות של העבודה והאפקטיביות, עבודת הידיים פשוט מעולה בטווח קרוב ויעילה מאוד, היא לקוחה מהו-וין צ'ון קונג פו. יש שם גם דגש על כוח וכושר ככה שברוב האימונים תצא דיי גמור. יש שם גם אפשרות להתקדם קבוצה וככל שאתה מתקדם ככה עולה מספר האימונים.(קבוצה ראשונה- שתי אימונים, קבצוה שנייה - ארבע אימונים, וכך כל אחד יכול לבוא לאימונים של הקבוצה מתחתיו). זה בקצרה כדי להתנסות ולהבין יותר אני ממליץ לך ללכת לשיעור ניסיון ולראות מקרוב.

למעשה מה שאתה מחפש באומנות לחימה זה גם מה שאני מחפש, ובגלל זה קשה לי למצוא משהו שאני אתחבר אליו עד הסוף. כי כנראה שאפקטיביות ואומנות לא כל כך הולכים ביחד... ככה שאני גם קצת בסיבוך...
אני חושב שדווקא קוק סול וון יכול מאוד להתאים לך וזה גם מה שאני רוצה אבל יש איזה עניין עם יהושוע סופר והמקום של האימונים, ועכשיו יש רק אימוני אביר בגן סקר, לפי מה שהבנתי זה זמני אבל עדיין זה בעייתי. מחר אולי אני אתקשר ליהושוע סופר לשאול על זה....

** אם איפה שאתה גר זה ליד אדם אז אני יודע בערך איפה זה.... אני גר בפסגת זאב...
ובכלל כל הכבוד לך שאתה נשוי ובעל משפחה, ועדיין משקיע, מתאמן ודואג להנות ....

חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 10:57

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר