לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 15-07-2006, 00:26
  lioravr4 lioravr4 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.06.06
הצילו!!!!!!!!!!!!!!!!

היי לכולם..אני בחור בן 18 לקראת גיוס..אכן התאריך די קרוב.. אממ הייתה לי ידידה שהיא נחשבה להכי טובה שלי הגדרנו את עצמנו "אחים" יענו.כאילו כל הזמן היינו ביחד שתפנו אחד את השני הכל ועברנו ביחד דברים כמו למשל סוג של משבר בינה ובין החברות שלה וכל זה..והיינו יותר נכון הייחתי אצלה די הרבה אך מתישהו הפכתי לתלותי בה ואולי אובססיבי אני פרשתי את זה כאהבה אך זה לא העקרון אנחנו המשכנו את דרכנו כידידים ולא דרשתי אחרת מכך כי ראיתי בה כ"אחותי".עם בוא הזמן היא פגעה בי כל כך וזלזלה והשפילה אותי עד כדי כך שאפיחלו ירקה לי בפנים... נכון... זה מאוד לא מוצדק ומאוד כואב ומשפיל .ולא היה לה אפילו סיבה למעשה הזה וכאילו תבינו זה מעשה תחת מעשה תחת מעשה.. כי זה לא רק זה...אבל עכשיו נוצרה בעיה אני בחרתי להתרחק ממנה..,ממנה ומחברותיה (הן השלימו) מכיוון שגם איתן היה לי תאקל הן היו מלכולכות וצבועות וכול'ה וכול'ה וכול'ה והיא חלק מהן בקיצר..החלטתי שאני והיא לא נדבר בחיים וכמובן כך גם עם חברותיה עכשיו נוצרו שלוש פעמים שיצא לנו לדבר ואני יודע שזה טעות! היה כי תאחלס צריך לנתק קשר איתה סופית!.... היא מתנצלת על הכל וכל זה אבל התברר לי שהיא די שחקנית ככה שלא בטוח שהיא באמת מתנצלת ואם כן זה רק כדי שאני אחזור אליה מכיוון שהיא רכושנית ורוצה שאני יהיה שלה ככה לפחות אני מרגיש.. עכשיו יצא לי לדבר איתה שוב ואני שוב מסתבך ולא יודע מה לעשות.. מה שקורה זה ככה.. היא עושה לי משהו עובר קצת זמן ואני די שוכח והיא מתנצלת וקונה אותי שוב במילים שלה ואז שאני מנסה להגיד לעצמי ... אין היא אדם רע שכח ממנה עזוב ואזנאי סותר את עצמי ופשוט אומר וואי אני לא זוכר בכלל מה עשתה לי חחח אנשים שלא תחשבו שאני מדבר לעצמי זה מחשבות שרצות לי בראש חח בקיצר ואז קורה עוד מקרה ושוב אותה סיטואציה וכך הלאה.. מה נאי צריך לעשות להעיף אותה קיבינימט ולשים יד על הלב או שמה?? אני משתגעע כבר..ולא החלטתי לגבי הנושא הזה... תודה רבה
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 15-07-2006, 10:26
  הולי הולי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.04
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי nadive שמתחילה ב "[QUOTE=הולי][right]בפעם הבאה..."

שמתי לב לפרט הזה.. אבל עדיין לדעתי הוא חייב להיות חד משמעי.

הקשר לא עושה לו טוב, הוא רק נפגע ממנה..

"חברים הם המשפחה הנבחרת שלנו" , אם היא לא עושה לו טוב אז כנראה שהם לא בדיוק אחים כבר.. אומנם יש להם זכרונות ואולי גם היכרות של שנים, אבל הוא לא איזה צעצוע שלה לזמן של שעמום.

לפעמים צריך פשוט להגיד עובדות ולא לתת לצד השני אפשרות למחות או לנסות לשכנע אותך, כי היו כאן כמה נסיונות שלא הצליחו, אז עד מתי? כמה אפשר? ניסיתם , לא הלך.. הקשר רע, אז מתנתקים.

לא קרה כלום, לא מדובר בבת משפחה אמיתית או משהו, ותמיד יהיו לך עוד חברים, עם הזמן גם תתקרב למישהו באותה צורה, רק שהפעם זה יהיה הדדי וטוב לך.
חוץ מזה שברור שיש כאן את הפגיעה עצמה שכבר קרתה כמה וכמה פעמים, מה שיוצר מעין חוסר אמון ואי רצון באמת להיות עם הבנאדם ולשתף אותו בהכל כמו פעם.

אנשים מתבגרים, משתנים.. וכל אחד בונה לעצמו את החיים שלו בהתאם לשינויים, לפעמים אפשר להיות בנתק מוחלט מאנשים שהכרתם בגלאים קטנים, זה פשוט עולם אחר.<כפי שצ'ארם ציין>

ישן 15-07-2006, 00:59
  nadive nadive אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.03.06
לפי דעתי...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי lioravr4 שמתחילה ב "הצילו!!!!!!!!!!!!!!!!"

לפי דעתי אתה צריך לשבת איתה לשיחה ולהסביר לה שאתה לא יכול עם זה שהיא משפילה או מעציבה אותך כל פעם מחדש ושזה כבר עולה לך על העצבים ושתנסה לשמור על איפוק מול חברות שלה או שלא תיכנס לקריז פעמיים ביום..

יש אפשרות של השלמה, כמובן, עם המצב, למרות שנראה שממש נמאס לך.. אז אפשר לפסול את האפשרות הזאת.

תראה, אם היא 90% מהזמן 'חרא' של אדם וב- 10% מהזמן ממש נפלאה שכיף לדבר ולחלוק איתה דברים - ע ז ו ב אותך מאפשרות כזאת... אבל יכול להיות - שעם מה שכתבתי בהתחלה- זה ישנה אותה קצת.

בכללי אני חושב שאתה צריך להחליט ולא מישהו אחר, זה איך אתה מריש ולא איך אנחנו. לפי דעתי כדאי לך למצוא פיתרון בעצמך - תחשוב אם שווה להחזיק את הקשר בסבל או לא להחזיק אותו ולהיות 'חופשי' עם רגשות עודפים.

חוץ מזה, אם אתה מתגייס לקרבי לא תראה אותה הרבה זמן.. אז יהיה לך זמן להתנקות.

בהצלחה בצבא, תשמור על עצמך ובהצלחה בנושא הזה.
ישן 15-07-2006, 10:17
צלמית המשתמש של charm
  משתמש זכר charm מנהל charm אינו מחובר  
So much to do So little time

חבר מתאריך: 23.06.03
שלח הודעה דרך ICQ אל charm שלח הודעה דרך MSN אל charm Facebook profile
תראה

הבעיה העיקרית אצלך זה שלא החלטת.
איך שזה נראה שיש לך 2 ברירות או לחתוך לגמרי ולנתק כל מגע, או לנסות לתת לה הזדמנות אחרונה וכמו שהציעו פה לשבת לדבר איתה להסביר לה הכל שהיא משגעת אותך וכו' ולהגיד לה שכך אתה לא יכול להמשיך ולמצוא ביחד פתרון

כמו שנאמר פה ההחלטה צריכה כמובן שלך אך אם היית שואל אותי ולפי מה שאני מבין מהדברים שלך הבחורה דיי מסובבת אותך בזה שהיא קוטלת אותך ואחרי מתנצלת וגם שאתה לא בטוח שההתנצלות היא אמיתית וכנה כך שאם אתה מחליט שנמאס לך הייתי מציע לך לנתק באמת כל מגע וכך תוכלו אולי בעתיד להפגש אבל אז כבר תבוא ממקום אחר לאחר שהתגברת עליה ותוכל לראות אותה באור אחר ואם יהיו שוב משחקים תוכל לראות את זה מיד

בקשר לאחים ולמה שהייתם אז כמו שאומרים מה שהיה מת גם לי היו קשרים מאוד חזקים עם בנות וגם קשרים טובים עם חברים אבל עם הזמן הקשרים התפוגגו והיום אנחנו נמצאים במצב אחר (יש קשרים שעדיין בקשר אבל קשר שונה ויש קשרים שנותקו לגמרי לא מסיבה מסוימת פשוט הזמן עשה את שלו)
שיהיה לך בהצלחה ותעדכן

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה מנהל פורום תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה"מה שבלב"

ישן 15-07-2006, 10:35
  lioravr4 lioravr4 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.06.06
קודם כל תודה רבה..תקשיבו..

היא בחורה שהיא פשוט שגעה לי את הצורה.. הייתי בדכאון בגללה קחו דוגמא ירדתי 8 קילו!.. אממ הדרדרתי בלימודים (שזה היה השנה האחרונה שלי סוף סוף סיימתי! חיעחע)רבתי עם כולם שכחתי מכולם .. היא הייתה מרכז הענינים...היא סיפרה דברים שאמרתי לה לא לספר.. לחברות שלה.. אני אמנם הייתי דבע ז אבל גיליתי את הדברים דרך מכתב שהם כתבו בינהן ואני הצלחתי לראות אותווהיה רשום דברים שאמרתי לה לא לספר.. והיא מתברר גם לכלכה עליי עם חבר שהוא לא טוב שלי וגם לכלכה עליי עם חברות שלה .. למשך התקופה אני לא יודע אם ארוכה יכול להיות שזה היה פעם פעמיים יכול להיות יותר אבל עצם העובדה שעשתה את זה...אז.. יו נואו..אמממ היא התחילה לראות בי כמו סמרטוט שלה ומזה נבע היחס המריח והמזלזל שלה בחרתי באמת להתנתק ממנה ומהחברות שלה אבל עכשיו היא סוג של.."רוצה אותי חזרה (בטח רוצה ששוב אני יעשה לה הכל בטח זה חסר לה אדם כזה).."אז היא שולחת לי הודעות באיסיקיו... או באימיילולפעמיןם היא מצליחה לקנות אותי עם המילים המזורגגות האלו שלה.. ואז מה שקורה זה שאני פתאום שוכח מהרע ואיכשהו מנסה לדבר איתה (אגב לגבי אלו שאמרו שצריך לדבר איתה .. אז דיברתי איתה כבר ממזמן שניה אספר ) בקיצר שוכח מהרע ומנסה לדבר איתה ואז קורה איזה משהו מאכזב או שאני קולט שהיא משקרת לי כי בזמן הריחוק אני גיליתי עליה המון דברים שהיו אמורים לרוץ מאחורי הגב שלי... מבינים .. אין אני יודע שהיא קקה של בחורה אבל זה איכשהו מחרפן אותי משהו בי לא עוצר ואומר לה לכי תזדייני במילים יפות...חח
אוקי ולגביי זה שצריך לדבר איתה .. תראו היה פעם אחת שנפגשתי איתה פנים מול פנים...דיברנו ומרוב שהתחלתי להכיר אותה.. כל כך טוב ...כאילו שלא תחשבו אני מכיר אותה 4 שנים אבל עד עכשיו כנראה רחפתי ועשיו הכרתי את הצדדים שאני הייתי אמור להכיר ממזמן... בקיצר..התחלתי להכיר את הצדדים האלו בה ואני יודע בדיוק מתי היא משקרת לי...והיא שקרה הרבה ושחקה לי אותה למשל אני אורמ לה טו.ב.. אני לא חושב שהפגישה הזאת צריכה להתקיים אני מעדיף ללכת ואומר לה ביי..וכל זה ואז אניח הלכתי הסתכלתי אחורה ראיתי אותה באה לחזור לבית והיא ראתה שאני חוזר ישר ישבה אז אמרתי לה מהה רצית ללכת לבית הא? חח אז היא אמרה לאא אני כל הזמן פה ואז תארה לי כמה עצוב לה בגללי ועוד בגלל מלא..וזה היה סתם רגע שכדי לשחק איתי אני בטוח כי מרוב שנלחצתי כי היא שחקנית טובה דאגתי שלא תתאבד אנערף חח התקשרתי מאוחר יותר והיא נשמעה לי די שמחה .. מבינים!?!? זה אמנם דבר די טיפשי אבל תראו את העקרון.. ותאחלס זה מטמטם אותי אני לא יודע מה לעשות זה מטריד רצח הקטע הזה..לא נותן לי שקט..
ישן 15-07-2006, 10:46
  הולי הולי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.04
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי lioravr4 שמתחילה ב "קודם כל תודה רבה..תקשיבו.."

לא מבינה למה אתה לא פשוט החלטי וברור <כמו שכתבתי לך בהודעה הראשונה>, הרי ברור שהיא רק עושה נזק.

רק עוד משהו קטן שחשוב לציין, מה שלא יהיה אל תתחיל לרדת עליה ולרכל , זה רק יפגע בך בעתיד, תן לה לדבר ואל תתן לה "חומר חדש" , תתעלם ממנה, באיזה שלב ימאס לה לדבר על אותם דברים ואנשים גם לא יקשיבו, אתה מצידך תשאר הכי בסדר איתה, זה הטיפ הכי טוב לחיים, תמיד תהיה הכי בסדר שאפשר, בלי לנסות להתנקם או משהו ובלי להפוך לסמרטוט, תהיה ישיר.. כשיורדים על מישהו זה רק פוגע בנו בסוף, וזה לא קל כי ממש בא ללכת ולספר את כל הסודות שלה כדי שיהיה לה רע, אבל זה גם ישדר אי אמינות בינך לבין האנשים שיקשיבו <במחשבה שאם תריבו תלך ותספר את סודותיהם גם> .

ואם אתם כבר נפגשים פנים מול פנים, זה בסדר להגיד לה שאתם פשוט לא חברים ואין לכם על מה לדבר כבר..

תן לה להפיל את עצמה.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 05:30

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר