לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 13-07-2006, 02:58
  Black-Panther Black-Panther אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.04.06
תעזרו לי אני אובד עצות - מה לעשות איתה ???

שמעו .. אני לא אחד שמבקש עזרה אבל במקרה הזה באמת שאני במצב של "אובד עצות" ...
שמעו .. הבחורה הזאת זה פשוט אני. אין דרך אחרת להגדיר את זה.. היא זה אני במין נקבה..
פשוט אנחנו אותו ראש אותו הכל.. היא מודעת לזה, אני מודע לזה.. יש לנו טלפטיה שאני בחיים לא יבין אותה .. אבל אני מאמין בה ולא סתם .. אני אחד שלא מאמין כמעט בכלום ואם כן אז יש סיבה מאוד חזקה לזה..
וטלפטיה וחלומות אני מאמין .. חלומות יש לי הרבה סיבות להאמין וב100%, אבל הקטע של הטלפטיה זה מטורף.. היא מסוגלת אשכרה להגיד לי על מה אני חושב כרגע, לדעת מה עובר עלי (בלי לדבר איתי \ לראות אותי) עזבו זה קטע הזוי ..
היה ביננו קטע.. (שנינו היינו שיכורים) והתנשקנו .. - היא גם אמרה לי לפני כמה ימים "אמרתי לך פעם שאני אוהבת אותך?" וכל מיני אמרות שלא קשורות לכלום באמצע הלילה וגם כולם בטוחים שאנחנו חברים כי אנחנו פשוט נונסטופ ביחד, לא נמאס לנו אחד מהשני וזה פשוט כאילו הרגשה של "הכי כיף בעולם" וגם לה.

הבעיה היחידה.. יש לה אקס.. הוא כבר איתה 4 שנים .. וכל הזמן הם חוזרים ונפרדים .. עכשיו הם ביחד .. וסתם היא פתחה איתי היום בשיחה של "תגיד היה לך פעם קטע כזה עם בחורה שהכי טוב לך איתה בעולם אבל שאתה לא איתה אתה אפילו לא חושב עליה?"
ואז היא הסבירה שהמקרה מתייחס אליו .. שפשוט הכי כיף לי איתו בעולם, אבל שהיא לא איתו .. הוא פשוט לא בראש שלה.. כמה שהיא רוצה שזה יהיה זה פשוט לא.
הם ביחד כבר 4 שנים און \ אוף ..

בהתחלה אמרתי סבבה מצאתי לי ידידה לחיים .. אבל פשוט היא מדהימה אותי כל פעם מחדש.. שאני איתה פשוט בא לי להגן עליה ולגרום לה שיהיה לה הכי כיף בעולם ולא יודע .. פשוט מתוסכל כבר..
ברגע שאנחנו ביחד אנחנו פשוט אנחנו .. וזה נדיר. הכי כיף לנו בעולם אבל ... זה מין כזה "בכל צחוק יש קצת אמת.." כל הזמן שנינו צוחקים על הקטע הזה של "בוא נקדם את הקשר.. תביא לי מפתח לבית ?" חח מין קטע של הומור כזה או כל מיני כאלה "עד כמה אתה אוהב אותי?" (לרוב היא אומרת את זה ומתלוננת שאני לא מראה אהבה .. כי זה פשוט אני .. חחחח אני לא אחד שיודע לחבק באמת מהלב או להגיד דברים מהלב..)
ונשבע לכם שאני משתגע מזה.. כבר כמה זמן אני חושב על זה.. ו... בחיים שלי לא קרה לי מצב כזה שבחורה היתה כ"כ מתאימה לי .. ואני לא יודע אם להגיד לה את זה ולהסתכן בלהרוס את כל מה שיש לי איתה כי זה באמת משהו שאני לא ארצה לאבד.. היא פשוט הבן אדם שהכי כיף לי איתו בעולם ..
ואני בן אדם שאכפת לו יותר מדי כמה שזה נשמע מתרברב אני בשיא הרצינות מדבר.
אכפת לי ממנה יותר מדי ומהחבר שלה יותר מדי (בקושי מכיר אותו) ואני לא רוצה להרוס לבן אדם את החיים \ לי את החיים \ לה את החיים במקרה שזה ילך \ לא ילך .. ואני לא יודע מה לעשות עם זה .. זה הגיע למצב שהיא לא יוצאת לי מהראש לא משנה מה אני עושה.. והיא לא ממש תורמת לזה שזה יעלם ..
כל הזמן חיבוקים ונישוקים קטנים וסתם נגיעות וסתם כאילו לא מתביישת בכלום .. אם זה להתלבש לידי או כל דבר אחר שדומה .. (לא להגזים כן .. עדיין אנחנו לא זוג.. למרות שכל העולם בטוח.. ואני לא מגזים.. כ-ל בן אדם שמכיר אותי\אותה.. - אפילו חברה הכי טובה שלה לא היתה בטוחה..)
ו.... אני במצב של באמת אין לי עם מי לדבר כבר ... אני לא אוהב לדבר על נושאים כאלה עם חברים כי התשובה שלהם זה "לך על זה מפגר.." אבל הם לא חושבים בדוגרי לעומק .. מה זה יכול לעשות \ לא לעשות..

כמה שאני חופר עכשיו .. זה פשוט המצב ... היא לא יוצאת לי מהראש, שאני איתה הכי כיף לי בעולם .. ואני מתאר לעצמי שאיפשהו היא גם חושבת משהו כזה.. בוא נגיד שהיא אמרה הרבה דברים אבל אני לא יודע באיזה מובן זה.. ושוב אני מנסה "לדחות" כל מה שהיא אומרת בגלל החבר שלה.. קשר של 4 שנים לא בא ברגל. . אני מכיר אותה חודשיים אולי .. ובחודשיים האלה היינו יום יום ביחד .. ואני לא מגזים, עד הבוקר..
והיא מאוד חשובה לי ואני מפחד שזה "יפגע" בה שאני מרגיש כלפיה משהו .. או יהרוס מה שיש לנו ..
הכי הייתי שמח אם היא פשוט היתה קוראת את זה.. ומבינה.. אבל פשוט תבינו .. הגעתי למצב שאם אני ישמע שמישהו עשה לה משהו אני מסוגל להרבה.. אני אפילו לא אגיד את זה כי פה לא יבינו אבל אם אני ישמע שמישהו עשה לה משהו אני פשוט ... עדיף שאני אשתוק. היא ממש חשובה לי וזה הדבר השני הכי חשוב לי חוץ מבן דוד שלי .

אני באמת כבר לא יודע מה לעשות .. תעזרו בבקשה?

נערך לאחרונה ע"י Black-Panther בתאריך 13-07-2006 בשעה 03:01.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 13-07-2006, 17:15

מגעיל
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי הולי שמתחילה ב "[right]תראה, בפעם הבאה שהיא..."

תאמינו לי זה דברים שאני כותב רק בלילה.. ביום הרגיל אם היה לי אפשרות הייתי מוחק את ההודעה.. אבל כנראה שבלילה באמת יודעים מה בן אדם מרגיש ועל מה הוא חושב בזמן הזה שאתה לבד ואתה רק עם המחשבות שלך ועצמך..

אבל כמו שאמרתי אני פשוט לא רוצה לאבד מה שיש כרגע \ "להרוס" קשר של 4 שנים .. אני ארגיש כזה אגואיסט .. ואני בהתלבטות...

תודה להולי .. אגב זה רעוין נחמד .. אבל זה פשוט קשה מדי המצב הזה.. לבוא בזמן שהיא איתו ולהגיד לה דבר כזה.. שמצד אחד זה יכול לצאת לטוב ומצד שני לצאת ממש גרוע.. ובאמת שהבחורה הזאת יקרה לי .. בתור בן אדם, לא בתור בחורה .. זאתאומרת שאני לא אומר שהיא יקרה לי בקטע של "בא לי קשר" היא פשוט יקרה לי בתור בן אדם .. בתור בן אדם שיהיה קרוב אלי ואני יוכל לעזור לו או כל דבר אחר..

בכל מקרה אני יוצא עכשיו לעבודה.. אז מקווה שתגיבו דברים יותר עוזרים חחח למרות שאין ממש ..

תודה בכל זאת :]
גם להולי וגם לשניה ששכחתי את השם

ישן 13-07-2006, 18:13
  הולי הולי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.04
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי Black-Panther שמתחילה ב "תאמינו לי זה דברים שאני כותב..."

תראה, תמיד קיים הסיכוי הזה שהכל יהרס <בכל דבר בחיים> אבל אם אתה אוהב אותה והכל אז אתה חייב לנסות באיזה שלב.

אולי גם מה שהיא צריכה בשביל לשכוח ממנו זה להיות עם מישהו אחר, אם הם ביחד כרגע אז ברור לך שזה לא רלוונטי, שלכנס באמצע ככה רק יגרע כי סביר להניח שהתשובה שלה תהיה שלילית או לחלופין אתם פשוט תתרחקו קצת.

מצד שני תעשה "חושבין" עם עצמך לגבי היכולת שלך לשבת ולחכות שהם יפרדו באופן סופי ולשמור את האמת בבטן.

לפי דעתי הרעיון שלי עדיין אפקטיבי, כך היא תבין ואולי גם תתחיל לחשוב עליך בצורה יותר רומנטית <אם זה לא עבר לה כבר בראש>.

ישן 13-07-2006, 23:02
צלמית המשתמש של Dipo
  Dipo Dipo אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.01.06
שלח הודעה דרך ICQ אל Dipo
גם אני במצב דומה אבל שונה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Black-Panther שמתחילה ב "תעזרו לי אני אובד עצות - מה לעשות איתה ???"

גם לי יש אחת כזאת .. שהכרתי לפני חודש + ... היא פשוט מדהימה זה משהו לא יאומן ..
אנחנו פשוט חיבור מושלם כזה ! זה משהו שעוד לא קרה לי ...
אישית בחיים לא הייתי מאוהב לפחות לא הייתי מודע לזה ורק דבר אחד של "אהבה" קרה לי .. הייתי במצב כזה של "אהבה ממבט ראשון" אבל זה לא היה ממש אהבה ... ולה היה חבר (עכישו זה לא קשור לזאת עם הקשר המטורף) וקרה שהלכתי אליה והמצאנו את עצמינו במיטה ... ולא חשבתי אבל ברגע שחזרתי מהבית שלה הרגשתי כמו ... כמו ... כמו חרא ! כמו הדבר הכי גרוע בעולם ! למרות שחשבתי שאהבתי אותה זה לא מה שקרה .... והחלטתי להוריד את הקשר שלנו לדיבורים מדי פעם ...
עכשיו נחזור לזאת שלי ... היא עצמה פשוט הכי מדהימה בעולם ואני יכול להגיד שאני מאוהב בה אבל אני לא חושב שאפשר להתאהב כשאפילו לא התנשקנו ולא כלום ...
מה הבעיה ? אמממ .. היא דו ... כן כן ... בכל מקרה יש לה חברה .. ומבחינתי חברה זה בדיוק כמו חבר ... עכשיו היא בחיים לא תודה בזה ותגיד שיש לה חברה או משהו כזה בחיים לא ! ועוד בזה שהיא "לסבית" או ליתר הדיוק דו סקסואלית ... בכל מקרה היא נמשכת אליי אני נמשך עליה שנינו יודעים את זה ושנינו אמרנו זאת אחד לשני .. ועכשיו הבעיה היחידה שהיא ו"חבר" שלה פשוט סובלים ביחד כי הם לא יוכלים להופיע בציבור וכאלה אבל כשהם נפגשים הם פשוט אומרים שזה כמו חלום .. למרותשהיא לא רוצה להתקדם ליותר מנשיקות וכאלה כי זה מגעיל אותה .. בכל מקרה אני לא אוהב את הקשר הזה אבל מה שעושה לה טוב זה מה שעושה לי טוב .. והיא רצתה פעם גם להיות איתי ב"כאילו" כדי להוריד חשדות ובסוף לעזוב אותו אבל לא חשבתי שזה יהיה טוב .. עכשיו החלטנו שהיא רוצה עוד זמן כדי להבין כמה טוב יהיה לה איתו אז היא מחכה .. וכך גם אני ...
לפני כמה זמן נפגשתי שוב עם זאת "שאהבתי" ממבט ראשון ... הגענו למצב ששנינו היינו שוב במיטה ... אבל לא קרה כלום ... ועכשיו אני שומר איתה על קשר טוב ... אתמול גיליתי שיש לה חבר :| אבל אחרי הקטע שהיה בנינו .. למזלי אבל שוב הרגשתי נורא ...

אני לא יודע מה אני כותב פה את האמת ... אני גם פורק פה יותר מאשר עוזר .. אבל שמע אתה לא במצב הכי נורא בעולם אה ? =] אני פשוט מנסה להסתכל על חצי הכוס המלא ... אני יודע שאני וזו שסיפרתי לך(לכם) עליה ניהיה ביחד כי היא לא תוכל להיות עוד הרבה זמן עם חברה שלה ... ואני יודע שבנתיים אפשר גם להנות ... ותאמין לי שאם אני אסתכל על חצי הכוס הריקה אני אסבול .. אני פשוט לא נותן לזה ... לכל דבר יש סוף ... גם של הסיפור שלך יגיע ובסוף גם לך יהיה טוב...
מקווה שעזרתי.
ואם מישהו מעוניין להגיב על הנושא שלי אני אשמח לדון איתו זו נושא שאני באמת השמח תמיכה :\
ישן 13-07-2006, 23:27
צלמית המשתמש של BabyDuck
  BabyDuck BabyDuck אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.07.06
שלח הודעה דרך ICQ אל BabyDuck שלח הודעה דרך MSN אל BabyDuck
דעתה של אישה...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Black-Panther שמתחילה ב "תעזרו לי אני אובד עצות - מה לעשות איתה ???"

שמע.. הכל יכול לקרות.. אני היה לי מקרה שהיה לי ידיד שהיינו כמו אחים.. ממש כמו שאתה אומר.. אולי פחות אבל ממש הבנו אחד תשני וזה והיינו ככה גם... "אתה אוהב אותי?" וחיבוקים נשיקות וכל מיני קשקושים.. אבל אני לקחתי את זה רק כידידים.. הוא היה מאוהב בי עוד לפני שהכרנו...
אני היה לי חבר.... שגם היו לי בעיות איתו וזה ותמיד הוא היה שם.. ידיד שלי.. וככה התאהבתי בו והיום אנחנו כבר שלוש שנים יחד....

אסור לך לוותר אם אתה מרגיש שאתה אוהב אותה.. באמת... אל תוותר בחיים.. מאקסימום אכזבה.. אתה רק יכול ללמוד מיזה לעתיד...
אני יודעת. .אתה לא רוצה להרוס והכל.. ועוד יותר.. שאתה לא רוצה להרוס לחבר שלה..
בונא.. אני עוד שניה מתאהבת בך..
אתה עשית רושם של בנאדם טוב..
שמע אם אתה מרגיש שיש בינכם משו מעבר לידידות.. אני בטוחה... 100% בטוחה שגם היא מרגישה את זה.. ואני עוד יותר בטוחה שגם היא בבלבלות ושהיא לא העבירה חלק את הקטע שהיה בינכם שהתנשקתם... אפילו שהייתם שיכורים.. אני בטוחה שעובר לה בראש "מעניין מה הוא חושב על זה..?" ועוד יותר.. אם היא בכלל אמרה לך שהיא לא חושבת ממש על חבר שלה.. היא לא סתם אומרת את זה.. אולי היא אמרה את זה כי היא חושבת עליך כשהיא לא עם אף אחד.. כשהיא איתו היא איתו.. כשהיא איתך היא איתך.. וכשהיא לבד... ... . .. ..... תסיק מסקנות!

אהבתי את מה שמישהו הציע פה... שתגיד לה אני אוהב אותך.. באמת.. אם היא תשאל אותך בצחוק... זה יפה.. ואני חושבת שכנות זה הכי הולך.. תגיד לה את האמת... שאתה מרגיש שזה טיפה יותר מידידות ושאתה פוחד לאבד אותך או להרוס לכם את מה שיש לכם.... מה עדיף לך? להישאר אם הספק? אני חושבת שגם היא תגיד לך שגם היא מרגישה שיש משהו.. איך שאתה מתאר את זה.. זה מורגש! אפילו אחרים מרגישים שזה מעבר לידידות... שמשהו מתחמם פה.....
ועדיף שתעשו את זה נקי.. ולא בספקות גם מה קורה עם החבר השני...
תשמע אתה לא הורס לאף אחד... כל עוד יש הסכמה בין שניכם... אתה חייב לברר מה היא מרגישה כדי לדעת לאן ללכת מפה...

בקיצור חפרתי.. הבנת תפרנציפ נראה לי...

מקווה שעזרתי...

ישן 14-07-2006, 02:56

בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי BabyDuck שמתחילה ב "דעתה של אישה..."

סתם יצא לי לדבר על זה עם כמה חברים .. הבנתי כמה דברים .. הם אומרים שאני ממש בן אדם מניאק.. כולה אני והיא ידידים .. (הם היו בטוחים שאנחנו חברים) ושהם גילו שאנחנו לא חבירם אז אני מניאק שאני "דוחה" אותם כל הזמן בשבילה.. וזה עוד משהו .. כל העולם בטוח שאנחנו חברים .. זה ממש מוזר .. חחח וגם אנשים שלא מכירים אותנו ... אבל עדיין .. ממש שימחת אותי עם התגובה שלך ו-וואלה .. אני אשמח אם תתני לי איזה אייסיקיו או מסנג'ר שנוכל לדבר על זה יותר כי נראה לי שאת הבן אדם שאני צריך לדבר איתו (הניסיון הדומה שלך)

ישן 14-07-2006, 03:28
  saharg88 saharg88 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.11.05
אני במצב של החבר

מדבר אח של המשתמש
אני חייל ולי יש אותה בעיה רק שאני החבר של הארבע שנים...
אני לא יודע אולי אתה מדבר על האקסית שלי ואני לא מכיר אותך...
אני והיא היינו און אוף ארבע שנים ויש בינינו אהבה עד השמים הבעיה היא כשאני איתה אני מרגיש שאני רוצה להיות איתה וכשאני לא איתה אני לא יודע אם אני מוכן להיכנס לקשר הזה שוב (כי היא רוצה לחזוראנחנו כבר חודשיים פרודים והיה לה חבר.. ונפרדה ממנו כי היא אומרת שהיא משקרת לו כשהיא איתו)..
ככה שאם אתה שואל אותי מהצד השני אני נמצא אני חושב שאת מה ששאלת אנשים שלא מכירים אותך תשאל אותה כי אתה אומר שהיא מכירה אותך הכי טוב אז תגיד לה את זה ותיקח אותה לאיזה מקום נטרלי לא אצלך ולא אצלה וככה תגיד לה מה על ליבך והיא תענה וככה תדע מה לעשות בכלל לכל הקוראים אני אומנם עוד צעיר בן 20 אבל תמיד אמרתי שחייבים להגיד מה שיש על הלב כי אולי הצד השני מרגיש משהו ולא כל כך ברור לו ואתה צריך לעשות את הצעד הראשון!!!!
מקוה שעזרתי לך ואם לא אתה יכול ללמוד מני קצת כי עברתי משהו דומה בחודשיים שאני פרוד שכן חשוב להגיד מה שעל ליבך כי זה יהיה הכי טוב לשני הצדדים!!!!

נערך לאחרונה ע"י saharg88 בתאריך 14-07-2006 בשעה 03:34.
ישן 14-07-2006, 04:31

בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי saharg88 שמתחילה ב "אני במצב של החבר"

לא נראה לי שזה אתה.. אבל מי יודע .. (מה השם שלך? חח) גם אם זה אתה.. פשוט אני חושב שאולי עדיף בכלל לא לפתוח את זה.. אולי עדיף להשאיר את זה כמו שזה.. כי אם אני עכשיו אפתח את זה אני אהיה אגואיסט .. ויכול להיות שהחבר הזה יפגע .. ואפילו שאני לא מכיר אותו .. למה שהוא יפגע אחרי שהוא השקיע כל כך הרבה ואני פשוט אלך על זה ..?
זה עניין שדורש הרבה מחשבה.. וענית מאוד בצורה בוגרת אגב..
חחח אם זה אתה אולי עדיף פשוט ששנינו נדבר על זה ביננו ? (חחח זה יהיה מצחיק..) בקיצור ולעניין אני חושב פשוט לנסות לרדת מזה.. אני מדגיש לנסות .. אני פשוט אנסה להבליג כמה שזה קשה.. כי "לא מגיע לי" להרוס להם קשר כזה.. אפילו אם היא מאוד רוצה והיא לא רוצה להגיד.. פשוט לפעמים לא עדיף לחשוב על עצמך הכי .. למרות שרק אכלתי מזה חרא עד היום ..
במקרה הזה אני מאוד מצדיק את זה.. אבל העניין נמצא אצלי במחשבה מתמדת ואני חושב על זה..
שאלה בשיא הרצינות .. מה אתה היית עושה במצב כזה ותענה דוגרי, לא מה שאתה רוצה שיהיה לטובת מישהו..?

אגב.. הבעיה הכי גדולה פה זה שאני לא רוצה לאבד אותה בתור בן אדם .. לא מעניין אותי בת זוג לא בת זוג.. פשוט היא חשובה לי בתור בן אדם .. אחרי כל מה שהיא סיפרה לי והכל .. אני פשוט מרגיש שזה יהיה הטעות הכי גדולה שלי אם אני אאבד בחורה כל כך חשובה לי .. ואני שוב מדגיש לא בתור "בחורה" אלא בתור בן אדם.. "חבר לחיים"

נערך לאחרונה ע"י Black-Panther בתאריך 14-07-2006 בשעה 04:34.
ישן 14-07-2006, 11:59
  saharg88 saharg88 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.11.05
לא מסכים איתך
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי Black-Panther שמתחילה ב "[font=Verdana]לא נראה לי שזה..."

כן אני כן מסכים איתך שצריך להתחשב בה ולא "להפריע לה" אבל אני לא מסכים איתך שאתה לא צריך לעשות כלום אני כן חושב שאתה צריך לפתוח בפניה כי אם היא הייתה איתך כמו שאתה אומר הרבה אז אין לך מה לחשוש כי בכל זאת יש לה משהו אליך..
אם אתה לא רוצה ללכת בדרך הישירה אז אתה יכול ללכת בדרך של לשאול אותה בעקיפין מה קורה עם החברהשלה או מה איתה....
אני לפחות חושב שאתה כן יכול להגיד לה שאתה לא תוותר אליה אולי בתור חברה אתה כן כי אתה מתחשב בה אבל בתור חברה לחיים אתה לא תיהיה מוכן לוותר עליה..
ומנסיון שלי הן מוותרות גם על הידידים שלהם כשהן עם מישהו בקשר רציני.
ורדך אגב מאיפה אתה בארץ..?
אני מהמרכז
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:28

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר