לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה הדרבי החיפאי חוזר! בוא לעשות מזה כסף חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > ספורט
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 14-07-2006, 15:25
צלמית המשתמש של כחול משוגע
  כחול משוגע כחול משוגע אינו מחובר  
מנהל פורום ספורט

חבר מתאריך: 09.04.03
דיווח באיטליה: יובנטוס תרד ליגה

פסק הדין בפרשת השחיתות יינתן הערב. ה"גאזטה דלו ספורט" מגלה: הגברת הזקנה, לאציו ופיורנטינה ישחקו בליגת המשנה - מילאן תישאר בסריה A אך תיענש
יובנטוס, פיורנטינה ולאציו יירדו הערב רשמית לליגה השניה באיטליה, כך דווח היום (שישי) בתקשורת האיטלקית.
העיתון האיטלקי "גאזטה דלו ספורט" מאשר את תוצאות הסקנדל שעתידות להתפרסם בהמשך היום.
על-פי הדיווח , מילאן צפויה להישאר בליגה אבל תיענש בהורדת נקודות ולא תורשה לשחק בליגת האלופות בשנים הקרובות.
"יובנטוס, פיורנטינה ולאציו ירדו לליגה השניה" - ההודעה הזאת מהווה רעידת אדמה של ממש בכדורגל האיטלקי ובאירופה כולה.
בדיווח המיוחד לא נאמר כמה נקודות יורדו לרוסונרי, אך המכה הגדולה היא ליריבה מטורינו.
יובנטוס עשויה להיענש בהורדה של 20 נקודות בתחילת העונה, כאשר לפיורנטינה יורדו 10 נקודות וללאציו 7.
מילאן צפויה לאבד בין 10 ל-15 נקודות בליגה העליונה, מה שיקשה על האדומים להתחרות על תואר האליפות עם אינטר ורומא.
נשיא ההתאחדות האיטלקית, סזארה רופרטה, יקריא את גזר הדין בערב.
אצל הזברות השחורות-לבנות, מפלס הדאגה עלה. האוהדים מתחילים לעכל את העונש הכבד שמחכה להם הערב.
המנהל הספורטיבי של יובנטוס, אלסיו סאקו הזהיר: "אנחנו רוצים שכולם ידעו שאנחנו לא סופרמארקט".
"כמובן שזה לא קל. קיבלנו יותר מדי הצעות לרכישת שחקנים, במיוחד מחו"ל. יותר טוב לא לבצע יותר מדי שינויים. המטרה היא להשאיר סגל חזק. לעשות קופה זאת לא המטרה שלנו עכשיו".
גם השוער הטוב בעולם, ג'יאנלואיג'י בופון, שהצטרף לגברת הזקנה תמורת 33 מיליון דולר, סיפר בדאגה: "אני אחכה להודעה הרשמית לפני שאני אקח החלטה. עכשיו זה לא הזמן".

מתוף one.co.il
הכתבה : http://www.one.co.il/cat/articles/a...?id=78789&bz=12

אני כאוהד אינטר שמח כי זה אולי יביא אליפות
חבל לי על קבוצות כאלה גדולות אבל אם הן היו באמת מעורבות אז פשוט מגיע להן
אני עדיין לא מבין למה מילאן לא ירדה ליגה גם
אם היא הייתה מעוברת אז היא חייבת גם לרדת ליגה

חזרה לפורום
ישן 14-07-2006, 19:38
  labron james labron james אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.04.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי כחול משוגע שמתחילה ב "דיווח באיטליה: יובנטוס תרד ליגה"

חחח.
כמו שרשום, זה רק פרסום בעיתון. ולמרות שזה נחשב באיטליה לעיתון הכי גדול, זה לא אומר שהוא לא עוסק בצהוב, ובמחירה של עיתונים. ככה שאני לא ממש סומך עליו.
ואני כאוהד אינטר (גם אתה בעד הלוזר של איטליה?? חחחח) שמח מאוד שזה קורה.
ככה סוף סוף זה שמחזיק את אינטר, יסכים להוציא קצת כסף בשביל להביא כמה כוכבים מיובה ומילאן.
אני לא בקיא בפרטים, אבל כנראה שמילאן היו הכי פחות מעורבים.
בכל מקרה, אני מקווה ,(בקרב ליבי) שההורדה של 20 הנקודות (אם זה אכן יתברר כנכון) מיובה בליגה השנייה, פלוס מכירה מסיבית של שחקנים (למרות שיובה לא יירצו למכור אולי) , שהם יישארו עוד עונה למטה. מה גם , שדשאן הוא לא מאמן על.
ואני כן מאמין שרוב השחקנים המובחרים יעזבו.
תחשבו. נגיד, קבוצה שנה שעברה עלתה מהליגה השנייה עם... לא יודע נגיד 50 נקודות. אז יובה, תצטרך 70 נקודות בערך, כדי לעלות לליגה הראשונה.. גדול.
ומה בקשר לליגת האלופות?!!?שזה הכסף הגדול באירופה.אולי עכשיו הליגה האיטלקית תעניין אותי
חזרה לפורום
ישן 14-07-2006, 21:34
צלמית המשתמש של כחול משוגע
  כחול משוגע כחול משוגע אינו מחובר  
מנהל פורום ספורט

חבר מתאריך: 09.04.03
זהו פורסמה ההודעה הרשמית
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי כחול משוגע שמתחילה ב "דיווח באיטליה: יובנטוס תרד ליגה"

יובנטוס הורדה לסריה B
ליובה גם הופחתו 30 נק' והיא תאלץ לוותר על 2 האליפויות האחרונות. לאציו ופיורנטינה גם כן הורדו ליגה. מילאן נשארה אך פחות 15 נק' וללא הצ'מפיונס
עונשים כבדים לקבוצות האיטלקיות בפרשת שיבוץ השופטים שמסעירה את עולם הכדורגל בשבועות האחרונים.
יובנטוס תאלץ להיפרד משתי האליפויות האחרונות שלה באיטליה וכן תמצא את עצמה בסריה B פחות 30 נקודות.
מדובר בעונש כבד מאוד עבור הגברת הזקנה, שכן הקבוצה כמעט בוודאות לא תעלה לסריה A בעונה הקרובה לפחות.
גם לאציו הורדה לסריה B וגם היא תחל את מסע החזרה שלה לליגה הראשונה פחות 7 נקודות.
מצבה של פיורנטינה אף גרוע יותר מזה של לאציו שכן האחרונה הורדה לליגת המשנה פחות 12 נקודות.
מילאן אולי תתנחם בכך שהיא נשארה בסריה A אך ממאזנה הורדו 15 נקודות. בזאת לא מסתיים העונש. הרוסונרי לא יקחו העונה חלק בליגת האלופות למרות שסיימו במקום השני בליגה.

http://www.one.co.il/cat/articles/a...x?id=78806&bz=3

חזרה לפורום
ישן 17-07-2006, 14:58
  labron james labron james אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.04.06
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי batigoal שמתחילה ב "השמין? וואלה אז מעניין למה..."

אל תצחיק אותי.
ברור שהוא השחקן הכי טוב שם. כל השחקנים הטובים שם, עוזבים, רק הוא כמו טמבל בא לשם.
והוא בא לשם. רק בגלל אברמוביץ'. אם אתה לא זוכר, דיווחו על זה שמישהו שכנראה מהטעמו של אברמוביץ' קנה את הקבוצה. כדי לקנות שם שחקנים. וכדי שלא יבואו לקבוצות גדולות.
ומה הקשר העברה הגדולה בהיסטוריה. ברור שככה זה יהיה, כי זה אברמוביץ'.
ואם לא הכסף, אין סיכוי שהוא היה בא לשם. מה שמראה הוא תאב בצע. ומעדיף כסף גדול על התפתחותו המקצועית.
ובקשר להשוואה. מה אתה רוצה?? אתה יודע שאין לארגנטינה סיכוי.
ורוב השחקנים של ברזיל יכולים לקחת 2 של ארגנטינה.
בוא נראה:
רוביניו = למסי (סבבה).
נגיד, רונלדיניו > (כך כל שחקן שאתה רוצה. אתה יודע מה. כך 2. בוא נראה ריקלמה+ השחקן שכבש את השער מול מקסיקו, או כל שחקן אחר).
אמ... קרספו - רונלדו. למרות שהוא שמן ולמרות הכל. הוא לא רואה אותו ממטר. <
בוא נראה סביולה - אדריאנו. קצת קשה להגיד, כי אדריאנו לא נמצא יותר מדי זמן. וסביולה כבר היה במונדיאל הקודם. ככה שקשה להשוות. אבל מה שהוא כבר עשה באינטר לבד... . סביולה בחיים לא היה מצליח, בשום קבוצה.
אמרסון, ז'וניניו, בטיסטה, ג'ילברטו סילבה, קאקא כמובן. סיסיניו ,בלטי , רוברטו קרלוס, לוסיו, ז'ואן. אדמילסון, זה רוברטו. ויש גם את החלוץ של ליון פרד. כמובן שיש את קאפו, ועוד מלא שחקנים.
אלה רק השחקנים שהוזמנו. תאמין לי. בכל ליגה ארופית תמצא מלא שחקנים , אבל מלא.
ואל תשכח שדקו, הוא גם יליד ברזיל.
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:31

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר