לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > מערכות הפעלה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 17-07-2006, 17:10
צלמית המשתמש של SharkTooth
  SharkTooth SharkTooth אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.07.06
מגעיל פעמיים כי רע

טוב תראו יש לי בעיה די מעצבנת. יותר נכון ממש מעצבנת.

לפני שבועיים ויום קניתי מחשב חדש לחלוטין. אתמול גיליתי שהמחשב בבעיה רצינית, ושיש בו טרויאן ארור שנקרא: Trojan.Win32.KillAV.ie. טוב, אומנם האנטי-וירוס, קספרסקי 2006, הצליח למחוק אותו, אבל עדיין היו כמה בעיות רציניות (האמת היא שאני לא בטוח שהבעיות נגרמו מהטרויאן עצמו, אבל אני מניח שכן). טוב, הבעיות הללו לא סבלו דיחוי ונאלצתי לפרמט המחשב.

טוב, אז היום התקנתי את המחשב מחדש, ובדיוק אחרי שגמרתי להתקין את כל תוכניותי מה אני מגלה? שאותו טרויאן בדיוק נמצא באותו מקום בדיוק! מלבד העובדה שהתעצבנתי לגמרי (לא פגעתי במחשב רק מפני שהוא חדש) זה נראה לי מוזר.

אני לא מבין מה יכולה להיות הבעיה? לפי מה שאני זוכר ולפי שמו טרויאן מגיע עם תוכנה מסוימת שאתה מפעיל. הבעיה היא שהתוכנות שהתקנתי נמצאות על דיסקים שסרקתי בעזרת האנטי וירוס ונמצאו נקיים.

אז מה הבעיה? והאם אני חייב לפרמט שוב? תודה.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 18-07-2006, 17:38
צלמית המשתמש של SharkTooth
  SharkTooth SharkTooth אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.07.06
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי PoM שמתחילה ב "אז אוקיי: במידה ואתה אכן בטוח..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי PoM
אז אוקיי: במידה ואתה אכן בטוח שפירמטת את הכונן טרם התקנת הוינדוס,
אז אני מציע לך לנסות להלחם בו [מה כבר יש לך להפסיד?!] וזה ע"י כניסה ל MSCONFIG וכיבוי כל המשימות שמתחילות לפעול עם הפעל הוינדוס כדי שטרויין לא ירוץ לך אחרי ההפעלה הבאה [בתקווה!], ואז תעשה הפעלה מחד ותתקין אנטי-טרויין כלשו. אני ממליץ על ANTI-TROJAN ותריץ אותו [בדרך כלל טרוייאניםלא יתנו לך להפעיל תוכנות שמאימות עליהם, וזו הסיבה שקודם לכן הצעתי לך לכבות את כל התהלים אתה לא יודע בוודאות מה הם]

האמת היא שהצלחתי למחוק את הטרויאן, אבל בפעם שעברה הוא עשה לי בעיות חמורות, ולכן אני חושב שגם הפעם אני אצטרך לפרמט...
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:56

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר