לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 18-07-2006, 01:28
  shoval02 shoval02 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.05.06
אוקיי...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי shoval02 שמתחילה ב "[שאלה] האם שבר ביד מונע הגעה ליום סיירות וכו'?"

אני שברתי את היד כשהייתי בכתה ד'-ה' אני חושב
השבר התאחה ואין שום כאבים ביד וכו'.
ז"א שבמידה ואני מצהיר על כך שאכן שברתי את היד זה לא ימנע ממני להגיע לסיירות מובחרות כמו סיירת מטכ"ל נכון?

שאלה נוספת שרציתי לדעת בקשר אליה היא הבדיקות גב שעושים שם, האם אלו בדיקות קפדניות או רק בדיקה שאין עקמת ?
כי האמת היא שיש לי כאבים בגב תחתון מידי פעם ונאמר לי שזה נגרם כתוצאה מתנועה לא נכונה או שבר מאמץ.. אני מניח שאני אצטרך לעשות פיזוטרפיה לשם חיזוק השרירים במקום ובכך לא יהיו כאבים למרות שהכאבים שם הם ממש חלשים ולא רציניים ואינם מונעים ממני שום עיסוק בספורט וכו'.
האם בבדיקה שם יגלו שיש שבר מאמץ ? (למרות שהאורתופד שלי לא גילה מה יש לי עד שעשיתי בדיקת מיפוי עצמות) והאם לומר בבדיקה על זה?
אני מניח שזה אכן יוריד פרופיל וימנע ממני להגיע ליום סיירות ולכן אני מניח שאני לא אציין את זה כי בכל מקרה זה לא מפריע לי בשום דבר רק לעיתים רחוקות אני מרגיש כאב שם לאחר פעילות ספורט מאסיבית אבל אני מניח שאחרי פיזוטרפיה זה יעבור ושם בטח ילמדו אותי תגילים לחיזוק כך שבכלל לא יורגשו כאבים.

דעתכם בבקשה ותודה רבה לכם =)

נערך לאחרונה ע"י shoval02 בתאריך 18-07-2006 בשעה 01:31.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:17

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר