לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 30-12-2004, 18:07
  משתמשת נקבה תמרוש תמרוש אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.08.02
שלח הודעה דרך ICQ אל תמרוש שלח הודעה דרך MSN אל תמרוש Facebook profile
רחלי:)
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Gwenhwyfar שמתחילה ב "חברים, איך עבר עליכם השבוע האחרון ?"

מה קורה?
המון זמן לא דיברתי איתך..

השבוע שלי היה מאוד עמוס.
מבחנים(י"א),
עוד לימודים,
באו לבקר אותי מלאא(2) אנשים השבוע(ידידים שלא ראיתי פוול זמן). אתם שואלים למה 2 זה המון? כי אני הייתי ממש מופתעת שהצלחתי לדחוף כל כך המון אנשים ללו"ז שלי
אבל היום ממש נחמד! הלכנו לסינמטק (יצאנו בגלל מגמת התקשורת בביצפר), וראינו מלא סרטים ממש ממש יפים! רק חבל שהם היו כאלה עצובים..(אני עדיין חושבת על זה, הם אשכרה הכניסו אותי לדיכי..אויה.)
וחבר שלי בא היום אחרי שלא ראיתי אותו שבועיים(צבא...).

בטווווווווח שכחתי חצי ממה שקרה לי השבוע(סיניליות)..
אם אני ייזכר - אני ייכתוב.(מה שכמעט בטוח לא ייקרה)...

מה איתכם חבר'ס??

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 30-12-2004, 23:03
  DefendeRoE DefendeRoE אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.04.04
שלח הודעה דרך ICQ אל DefendeRoE
וואי הרבה זמן שלא כתבתי
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Gwenhwyfar שמתחילה ב "חברים, איך עבר עליכם השבוע האחרון ?"

השבוע עצמו היה נחמד אבל היום היה פשוט מזוויע!! זה התחיל מאתמול שהמורה נהיגה התקשר אליי ב19:00 לומר לי שהקדימו לי את הטסט שהיה אמור להיות ביום ראשון להיום בבוקר וזה הכניס אותי ללחץ היסטרי כי גם יש לי מתכונת במתמטיקה מחר והיום הזה אמור להיות מודש ללימודים כי אני לא אחד שיכול לשבת על התחת וללמוד יותר מחצי שעה רצוף וגם זה שיא בשבילי... אז התקשרתי וביטלתי שעור פרטי במתמטיקה כדי שאני אוכל ללכת לטסט כי אם לא היום אז רק בעוד חודש יהיה עוד תאריך, אז הלכתי לטסט ונכשלתי כבר טסט שלישי שלי שאני נכשל בו... ראשון נפלתי בגלל טעות שלי עליתי על מדרכה בולטת שני נפלתי על חרא של טסטר שסתם הכשיל אותי ועכשיו בשלישי נכשלתי בגלל נהג אידיוט שלא נתן לי זכות קדימה וחתך אותי באמצע צומת וזה מבאס רצח להכשל בטסט שלישי כאילו דיי כבר כמה אפשר!! ואני נוהג טוב יש לי שליטה מצויינת ברכב טוב נתנחם בזה שעברתי את כל הסוגים של הכשלונות ככה שלא נותר לי ממה להכשל ורק ללמוד מטעויות ולעבור בפעם הבאה, טוב אבל עכשיו אני רגוע יותר ומסתכל על הדברים החיוביים דחו לי את הגיוס ככה שיהיה לי עכשיו חופש אחרי הבגרויות.. והשבוע עצמו בזמן האחרון יש לי מסה עצומה של מבחנים ומגנים טוב י"ב שנה אחרונה ואני בכיתת טכ"מ ככה שבכלל אני אמור לקרוע את התחת בלימודים... וזה מנע ממני הרבה דברים כמו ללכת להתנדבות שלי וקצת בילויים וגם כן זה מה שהעסיק אותי בזמן הרב שלא כתבתי בפורום, אבל אל תחשבו שהלכתי אני עדיין הייתי פה וקראתי את ההודעות והשארתי את המחשב פתוח ובסוף לא יצא לי להגיב... טוב לא נורא עוד קצת יגמר כל הלחץ ולאט ניקח הכל בקלות והכל יחזור להיות שקט נוח וטוב כמו שהוא צריך להיות.... טוב אבל נסתכל על הדברים החיוביים מחר שנה אזרחית חדשה! (נראה שהמילה סילבסטר מעוררת מחלוקות מסוימות קרב האנשים השונים...) וחברה שלי באה אליי ונעשה פה מרתון סרטים מצויירים! עם קערה ענקית של פופקורן ואני אכין לנו משהו טעים לאכול ולשתות (עבדתי במטבח ליד באר ולמדתי כמה דברים... חחח תמיד אני יכול להיות ברמן או טבח או שנייהם...) ונראה את כל הסרטים השווים אלאדין, בת הים הקטנה, לילו וסטיץ'... והסרט הכי שווה שיש מלך האריות!! ואחרי זה אולי נלך עם עוד חבר שלי לדאבל דייט
או משהו

מקווה שיהיה לכם סוף שבוע נעים ושלא יעבור יותר על אף אחד יום מגעיל כמו שהיה אבל זהו היה נגמר יום חדש בא מחר
ישן 31-12-2004, 19:00
צלמית המשתמש של Gwenhwyfar
  Gwenhwyfar Gwenhwyfar אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.05.03
שלח הודעה דרך MSN אל Gwenhwyfar
צ'יר אפ בוי !
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי DefendeRoE שמתחילה ב "וואי הרבה זמן שלא כתבתי"

טוף, קודם כל אני מממש מצטערת לשמוע שנכשלת בטסט, הייתי שם- זה באסה לפנים .
אבל- אם אני יכולה לתת לך עצה ש-לי אישית עזרה : פשוט להירגע ולחשוב חיובי ורק ככה תעבור את השלב המעצבן הזה .
מה שאצלי קרה זה שמרחתי את הלימודים על סביבות חצי שנה (עם מעט הפסקה כי התגייסתי) ויצא שלקחתי 40 שיעורים
לערך ונכשלתי שני טסטים; אם אני אספר לך על אילו דברים נכשלתי אתה תתפקע מצחוק אבל יודע מה ?
-עכשיו, למעלה מחצי שנה אחרי, אני בכלל לא זוכרת את התקופה הזו כי עכשיו יש לי רישיון ומה זה חשוב ועקרוני באיזה טסט עברתי ועל מה נכשלתי ?
ורק שתדע לך שאלו שמתנסים בכשלונות הם צוברים יותר ניסיון, כי מי שעובר בטסט ראשון הוא לאו דווקא נהג טוב .
ובכלל- בנהיגה, שום טסט לא קובע אם אתה נהג טוב או לא, רק הניסיון קובע .

אז יקירי- תוציא לך מהראש את כל הג'וקים, החסרון היחיד בכל כישלון בטסט הוא הכסף (שבא והולך כך או כך...) .
לי היו המון ג'וקים אז, בעיקר המצפון על הכסף שנזרק עם כל שיעור וכל כישלון (ואני לא בונקרית, סתם רציתי
לסיים עם זה ולא לעשוק את ההורים שלי), פרט לכך, כל טסט הוריד לי את הביטחון והרגשתי פשוט מסריח .
אבל רק כשהוצאתי את הכל מהראש ונטו האמנתי בעצמי, יכלתי לנהוג בביטחון ועברתי את הטסט השלישי .

עוד דבר חשוב שאני רוצה לשים עליו דגש זה הלחץ של המורה שלך, יקירי- הוא לא אמור להכתיב לך מתי תגש לטסט,
אם יש לך משהו אחר שהוא חשוב אל תוותר עליו רק כי אתה רוצה "לגמור" עם זה, כי זה לא יעזור לך בשיט .
גם המורה שלי ניסה עלי את הטריק הזה, מישהי ביטלה לו טסט והוא רצה שאגש ביום שלא יכלתי, אז אמרתי
לו בפשטות- לא, נכשלתי שני טסטים אז מה זה כבר משנה ולאן בוער לי ?
להבא אם הוא עושה לך את התרגיל המסריח הזה- אל תסכים ואל תבטל דברים חשובים, הוא בתאכלס
לא ממש איכפת לו כי הוא מרוויח על זה כסף טוב, אבל אתה צריך לבוא בראש שקט שזה הכי חשוב .

ולסיכום הנושא- חשוב בחיים להעמיד דברים בסדר עדיפויות נכון, שכן לכל דבר בחיים יש את התקופה שלו .
חשוב שמעל הכל (וחרף כל הטסטים), תעמיד את הלימודים במקום הראשון (או השני), כי התיכון זו ה-תקופה ללמוד,
תשמע את זה מאחת שהשלתה את עצמה שבצבא/אח"כ תשפר בגרויות, כי כשמסיימים תיכון הדבר האחרון
שרוצים לעשות זה ללמוד שוב (לפחות חומר מהתיכון, לא מדברת על אוניברסיטה שאליה אני כבר מתה להגיע... ) .
אני מסכימה שרישיון זה דבר שצריכים, הוא נוח ויעיל אבל שים אותו בתור דבר משני וככה זה גם לא יטריד את מנוחתך .
-אני התחלתי ללמוד כמה חודשים לפני הגיוס ורציתי לתקתק את זה כמה שיותר מהר ולא הצלחתי, הלחץ גם הרס לי כי את הטסט הראשון לקחתי שבוע לפני הגיוס (ומתתי לעבור...), אחרי שהתגייסתי הפכתי את זה
לפחות לחוץ, לטסט השני ניגשתי כשהייתי בקורס ובו נכשלתי על טעות של חוסר תשומת לב ולשלישי ניגשתי
כבר בבסיס הקבוע שלי, ששם הייתי בראש שקט .

המון בהצלחה חומד ושנה אזרחית טובה !!
רחלי .

נערך לאחרונה ע"י Gwenhwyfar בתאריך 31-12-2004 בשעה 19:20.
ישן 31-12-2004, 18:13
צלמית המשתמש של Gwenhwyfar
  Gwenhwyfar Gwenhwyfar אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.05.03
שלח הודעה דרך MSN אל Gwenhwyfar
השבוע שלי

טוף, אז לצערי השבוע שלי התחיל ממש גרוע, ביום ראשון קיבלתי 4 בשורות על מוות שלקחתי אותן מאוד קשה .
את הראשונה קיבלתי בבוקר- שחייל אחד התאבד באחת היחידות שלנו והקצינה שמצאה אותו היא קצינה שלנו .
הבשורה השניה- אם של אחד הנגדים שלנו נפטרה .
הבשורה השלישית- אחותה של חברה טובה שלי הפילה את התאומים שהיו בבטנה .
לקראת הערב ועם כל הדכאון, החלטתי לא להישאר בבית ולצאת לחוג שלי וגם לשבת עם אמא לאכול ארוחת ערב ,
איך שקיבלנו את ההזמנה שלנו, חבר שלי התקשר אלי וסיפר לי שדודתו המקסימה נפטרה, באותה שיחה הוא גם סיפר
לי שהחבר הכי טוב שלו (יותר קרוב אליו מאח) מטייל באיזור אסון הצונמי והוא לא הצליח לאתר אותו .
ישר לאחר השיחה אבד לי התאבון ורק רציתי לחזור הביתה...

ביום שני עבדתי כמו סוסה ויצאתי מהבסיס ממש מאוחר, ביום שלישי היה אותו סרט רק הרבה יותר גרוע- הוקפצתי
לעשות תורנות מטבח (חרף העובדה שגם ככה הייתה לי המוווון עבודה), לכשסיימתי אותו עוד נשארתי לעשות
תורנות במשרד ולעבוד, נכנסתי הביתה רק בעשר בלילה וישר נזרקתי למיטה .

יום רביעי- קצת אור, יצאתי בשעה מוקדמת מהבסיס בשל שיעור המחול שלי והיה מממממש מדהים, אמרו לי 3 בנות
שישבו בצד להסתכל שאני רוקדת מדהים (וזה עושה כל- כך טוב על הלב...) וקבעתי שבוע הבא ללמד את כל הבנות בקבוצה
שלי את הריקוד החדש שלנו (והנה אני שוב מדריכה ), קניתי משהו חמוד לחבר שלי לסילבסטר וגם החלפתי
את הבושם שהוא קנה לי ליום הולדת, הנה תמונה שלו :

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.expresschemist.co.uk/getimage.jsp?picid=BRIEFCASE_2590_1_2]

ויום חמישי- היה תקין בבסיס, שכחתי לציין גם שיש לי מפקד חדש (ממש מקסים) ועכשיו אני יכולה גם להגיד שהמצב שלי
בצבא השתנה (למי שקרא את האשכול הקודם אז סיפרתי שעברתי תקופה מאוד קשה בבסיס) .
אז אמנם עומס העבודה שלי גדל אבל השינוי הוא ממש לטובה; כרגע אני הרבה יותר מוערכת ומקבלת
המון פידבקים (דבר שנותן לי המון כוח להמשיך ואפילו לעבוד טוב יותר) וזהו, אחרי תקופת השפל נקווה שבאה הגאות .
ו..... הסתפרתי !!! האמת היא שממזמן רציתי לשנות תספורת רק דחיתי את זה שוב ושוב .
סיפרו אותי ממש קצר, עד הכתפיים, יצא קופצני וחמודי .
והערב- ערב השנה החדשה, אני מבלה עם חבר שלי שאני כל כך געגע אליווווווווו !

ולסיום- חשוב לי להזכיר מאורע מצער שקרה השבוע- אסון הצונמי שסחף עימו אלפי קורבנות, פצועים והמון נעדרים .
בחור אחד מן המושבה שלי לא שרד את האסון וזוהתה גופתו אתמול, חברתו ששהתה עימו שם ניצלה והיא בריאה .
יהי זכרו וזכר כל הנספים- ברוך !
מי יתן וימצאו את כל הנעדרים במהרה בריאים ושלמים והחלמה מהירה לכל הפצועים .

רחלי .

נערך לאחרונה ע"י Gwenhwyfar בתאריך 31-12-2004 בשעה 18:17.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:44

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר