לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 28-12-2004, 20:50
  maglanon maglanon אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.11.04
משהו בקשר לגיבוש
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי גולבו כחולות שמתחילה ב "אפשר להיות מאותר מכל קבוצה"

מה הקטע של מילוי הטופס הזה שאפשר להגיע דרכו ליהלום ,עוקץ ,מיתר ופלס"ר שריון.
הרי מה זה משנה אם אני רוצה אחד מהדברים האלה אני פשוט מתגייס לאותו חייל ויוצא לגיבוש יחטיו"ת אחרי שבוע , אז מה השטות הזו של הטופס? [ אם נאמר אני רוצה מיתר אני פשוט מגיע ביום הגיוס אומר לקצין מיון שאני רוצה תותחנים ויוצא לגיבוש של מיתר..]
דרך אגב , בקשר לגיבוש צנחנים שחזרתי ממנו בדיוק היום , הוא היה נורא קשה וזה מאוד מפתיע אותי כי בן דוד שלי קצין בצנחנים אמר לי שיהיה קל מאוד ושזה יותר קל מיום סיירות כשהגעתי לגיבוש , יום אחרי הבר אור הייתי בשוק , אני התאמנתי שנה וחצי באחרי ואני מתאמן לבד שלוש פעמים בשבוע ואני באמת בכושר טוב , וכשהגעתי לשם זה היה פי 8 יותר קשה מיום סיירות , אולי זה היה בגלל החורף אבל במשך כל הגיבוש שני השרירים של הרגליים שלי היו תפוסות אחרי זה היה מסע האלונקות של ה 3 ק"מ - במאה מטר האחרונים לא יכולתי לזוז בגלל השרירים חשבתי שאיזה גיד עומד להיקרע לי ושני חברה סחבו אותי!
וזה לא שלא הייתי בגיבושים קודמים , הייתי בגיבוש צוללות שהיה הרבה הרבה יותר קשה ושמה המסע שלנו היה 16 ק"מ ולא הרגשתי חצי ממה שהרגשתי היום.
עכשיו אני כולי שבור בבית בקושי יכול לזוז.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 02:40

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר