לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה --לשאלות בנושאי טלוויזיות, מערכות קולנוע ביתי, הגברה וסאונד - אנא פנו לפורום אודיו וקולנוע ביתי -- www.fresh.co.il/f=103 תגיות פורום: פורום אלקטרוניקה - פורום חשמל - שאלות בנושאי אלקטרוניקה - תכנון מעגלים - מעגלים מודפסים - פיתוח אלקטרוני - תכנון PCB - בקרים למנועים - תאורת לדים - תכנון דימר - מודינג - Arduino - מיקרו בקרים - שליטה על תאורה - שלט רחוק - משדר FM - תאורת LED - פתרון שאלות בחשמל - אלקטרוניקה תקבילית חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > חשמל ואלקטרוניקה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 28-12-2004, 21:59
  Tiger 2 Tiger 2 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.07.02
שאלה העברת חשמל ממקום למקום

שלום.

אני צריך מכשיר כלשהו שאפשר לחבר אותו בבית לחשמל וכאילו לטעון אותו, ואז לקחת אותו למקום אחר מרוחק שאין בו חשמל ולהשתמש במכשיר כדי לספק חשמל, כלומר להשתמש בחשמל שהוא טען.
אני צריך מתח של 220 וולט כדי ממש להפעיל כמה מכשירי חשמל (ממש לא משהו מוגזם לא לדאוג, כמה מנורות ומדי פעם עוד משהו קטן אולי).

אני יודע שיש גנרטור שפשוט מייצר את החשמל מדלק אבל זה ממש לא מתאים למקום שאליו אני צריך את החשמל.

חשבתי על אפשרות של להתחבר למצבר של מכונית אבל השאלות הן:
1. האם יש מערכת שמתחברת למצבר עצמו ולא דרך הפלאג של המצית (כי זה לא יהיה במכונית)? (זה כבר פחות חשוב מקסימום אולי אני אחבר גם כזה של מצית)
2. לכמה זמן הוא מספיק?
3. האם אפשר לטעון אותו שוב אחרי שהוא נגמר או שהוא הלך וזהו?
4. האם ניתן לטעון אותו חשמלית ולא דרך אלטרנטור?

וכן אני מודע לכך שהמצבר הוא 12 וולט אבל יש שנאים וכו' שידאגו לזה.

האם יש מכשיר שיענה על הצרכים שלי?
נטען מחדש, לא נטען דרך אלטרנטור, נייד (לא משנה המשקל), נותן מתח של 220 וולט.

תודה מראש ומצטער על כל הטרחה זה פשוט באמת חשוב לי, עד יום שישי אני כבר ממש צריך את זה.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 30-12-2004, 18:36
  litov litov אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.12.04
שימוש ב 230 וולט ממצבר של מכונית
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Tiger 2 שמתחילה ב "העברת חשמל ממקום למקום"

כפי שאני מבין יש לך מספר בעיות
א.בשוק קיימים מטענים שאתם אתה יכול לטעון מצבר 12 וולט מרשת 230 וולט.חשמלאי הרכב משתמשים בציוד מסוג זה.
ב. ניתן להשיג ממירים (לא שנאים), שבאמצעותם ניתן לבצע 2 פעולות בו זמנית-להמיר באמצעות מתקן אלקטרוני את המתח הישר של המצבר למתח חילופין, ואחר כך באמצעות שנאי להעלות אותו למתח 230 וולט,הדרוש להפעלת ציוד רגיל.

בקשר להספק שאתה רוצה לחבר, הדבר תלוי בהספק המצבר ביחס להספק המכשירים המחוברים
הספק של מצבר נמדד ע"י המושג של אמפר שעות , היינו כמה אמפר יספק המצבר למשך זמן נתון,למשל מצבר של 10 אמפר שעות,יכול להפעיל מכשיר הצורך 1 אמפר במשך 10 שעות,או למשל מכשיר הצורך 5 אמפר למשך שעתיים .

למעשה קיים מכשיר מוכן לכל מה שתיארתי והוא מכשיר "אל פסק",הוא יקר יחסית וישנם מכשירם שונים לפי זמן הפעולה והעומס הדרוש,נסה להתעניין בכוון זה,לא דרוש לך מכשיר משוכלל לציוד אלקטרוני רגיש .ואל פסק פשוט יעלה יותר זול.
אך הקפד על דבר אחד שהמכשיר מסוגל בו זמנית להפעיל את כל העומס הדרוש לך במתח 230 וולט,ואת הזמן הדרוש
מקווה שעזרתי
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:24

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר