לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 27-07-2006, 16:22
  Sycofat Sycofat אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.09.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי mullholand drv שמתחילה ב "אני בן יחיד עם פרופיל 64 נפשי מה עדיף לי שירות לאומי או שירות צבאי רגיל?"

אם יש לך בעיות מחובתך לספר עליהן לקב"ן. במידה ולא תספר זה יוכל להסב לך נזק חמור. הקב"ן כבר ישקול אם לשחרר אותך (פרופיל 21 בריאותי).

אך ורק במידה ותקבל 21, תוכל להתקבל לשירות לאומי באחת העמותות. שירות לאומי הוא שירות של שנתיים בתחומים שונים החל מחינוך דרך פקידות וכלה במד"א ומשרד הביטחון.

קל יותר? תלוי היכן. אם אתה בפקידות, יש מקומות שקל ויש מקומות שלחוץ. במד"א אני משער שממש לא קל, וחינוך בכלל לא נמדד בזה אלא בפרמטרים שונים לגמרי.

קבלה לאוניברסיטה לא תושפע כלל משירות כלשהו שעשית. יקבלו אותך לאוניברסיטה אם שירתת בסיירת מטכ"ל, בשירות לאומי וגם אם לא שירתת כלל. הקבלה היא בכפוף לציונים בלבד.

במקומות עבודה אותו כנ"ל (חוץ מיוצאי דופן כמו השב"כ, המשטרה ועבודות בטחוניסטיות למיניהן) שם לא יקבלו מישהו שלא יוצא צבא מטעמים מובנים יותר (רמת רובאי, הכשרה צבאית) ומובנים פחות. שאר הבוסים יתעניינו רק בתואר שלך ובתכונותיך ולא היכן שירתת בצבא או בשירו"ל, ככה שגם כאן זה לא ישפיע לא לטוב ולא לרע.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 27-07-2006, 16:36
  mullholand drv mullholand drv אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.07.06
תודה רבה על התגובה :) בקשר לבעיות שלי שלא סיפרתי עליהן
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי Sycofat שמתחילה ב "אם יש לך בעיות מחובתך לספר..."

סיפרתי על בעיות אחרות שבגללן הורידו לי את הפרופיל ל64...אני מטופל גם אצל פסיכולוג ועל פי התייעצות איתו הוא אמר לי שלא כדאי לי לספר על הבעייה שאני מטופל אצלו בגללה..בכל אופן הוא גם אמר לי שאפשר להתקבל לשירות לאומי ע"י כתיבת כמה מכתבים...אתה בטוח שחייבים 21 נפשי בשביל שיתאפשר לי לשרת בשרות לאומי?

נ.ב.

אם הצבא לא מוכן לתת לי מנילה בגלל "פרטים אישיים שהם לא יכולים להגיד לי עליהם",וכתוצאה מכך ביום שבו אני אתייצב לגיוס קצין יעזור לי להחליט לאן ללכת במקום המנילה..האם יש דרך ל'שכנע' או להתעקש על קבלת מנילה או לפחות לדעת מהי הסיבה שבגללה הצבא לא נותן לי מנילה?

תודה על העזרה

נערך לאחרונה ע"י mullholand drv בתאריך 27-07-2006 בשעה 16:39.
ישן 27-07-2006, 17:32
  mullholand drv mullholand drv אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.07.06
הייתי מאושפז בגלל אנורקסיה....ואני עדיין סובל מהפרעות אכילה כתוצאה מכך יש לי גם נטייה
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי Sycofat שמתחילה ב "1. אין דבר כזה פרופיל 21..."

לאנמיה ובעיות מצב רוח אחרות....בכל אופן הפסיכולוג שלי אמר לי שלא כדאי לי לספר על האשפוז לצבא..(זה כנראה בתנאי שאני כן מעוניין להתגייס).כשאני חושב על זה עכשיו יכול להיות שכשהוא אמר "שאפשר להתקבל לשירות לאומי בעזרת כמה מכתבים" הוא בעצם התכוון לכך שאני יידע את הצבא על האשפוז וההפרעות אכילה? וככה בעצם יפתרו אותי מהשירות הצבאי ואני אוכל לשרת בשירות לאומי?

אני באמת בדילמה...אני לא יודע מה כדאי בשבילי שירות צבאי או שירות לאומי (בהתייחסות גם לבעיות הנ"ל שאמרתי עליהן,למרות שהן מטופלות אבל עדיין קיימות ויקח קצת זמן לצאת מהן לגמריי... לכן אני בדילמה...)
ישן 27-07-2006, 17:41
  Sycofat Sycofat אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.09.05
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי mullholand drv שמתחילה ב "הייתי מאושפז בגלל אנורקסיה....ואני עדיין סובל מהפרעות אכילה כתוצאה מכך יש לי גם נטייה"

אל תסתיר מהצבא דבר, ספר להם על ההסטוריה הרפואית שלך וגם על מצבך עכשיו. אתה לא משקר ולא מרמה.

בנוגע לדילמה, שירות לאומי הוא מסגרת הרבה פחות קיצונית מצה"ל. אף אחד לא צועק עליך (חוץ מאולי בוס מאוד קשוח...וגם אז אם תענה לא תיכנס לכלא), אתה עושה זאת מבחירה ובלי מרמור, וזה רק שנה או שנתיים. בהתייחס לבעיות שלך, אני מניח ששירות לאומי יהיה לך הרבה יותר קל. תלוי כמובן היכן תשרת ועם איזה צוות.

אני מציע לך לספר לקב"ן על כל בעיותיך. במידה והוא יחליט לשחרר אותך, הדילמה שלך נפתרה.
במידה והוא מחליט שתגוייס, גם אז הדילמה שלך נפתרה. אם תיתקל בקשיים במהלך השירות תוכל להשתחרר גם באמצע, זו לא חתונה קתולית.
ישן 27-07-2006, 17:45
  hanoch_giv hanoch_giv אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.04.06
צבא זה מקום קשה.
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי mullholand drv שמתחילה ב "אני בן יחיד עם פרופיל 64 נפשי מה עדיף לי שירות לאומי או שירות צבאי רגיל?"

אם יש לך בעיות שיקשו עליך בצבא - ולפי מה שכתבת אתה מתיעץ עם איש מקצוע שיכול לאבחן את הדברים - תחשוב פעמיים לפני שאתה מתגייס.

אם אתה לא מתאים - הנזק שעלול להיגרם לך ולצבא גדול פי כמה מהתועלת שהצבא יפיק ממך.
הבעיה בצבא היא המסגרת הלחוצה - במקומות אחרים כולל שירות לאומי תמיד אפשר לקחת יום חופש לעזוב ללכת הביתה - בצבא הרבה פעמים לא ( וזה לא רק ביחידות קרביות ).
לפי מה שאני מתרשם אתה בחור איכותי שרוצה לתרום - לדעתי תנסה שירות לאומי בטח תמצא שם מקום שתוכל לתרום לפי כישוריך.

לדעתי הצבא חשוב אבל - יש אנשים שתורמים לחברה הרבה יותר מחוץ לצבא
ואולי (תתיעץ עם איש מקצוע) אתה אחד מהם.
ישן 27-07-2006, 22:37
  hanoch_giv hanoch_giv אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.04.06
לגבי מסגרות אחרות - לדעתי לא כדאי לספר
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי mullholand drv שמתחילה ב "תודה שוב :)....אז כדאי לי להגיד לפסיכולוג שלי לרשום לצבא מכתב על מצבי? ולשלוח להם את"

לדעתי אם אתה הולך למשל לראיון עבודה \ שירות לאומי לא כדאי לספר אם זה לא יפריע לתפקוד שלך - לגבי צבא כדאי מאוד שידעו - דוגמה קטנה בצבא יש סטנדרטים גבוהים למשמעת אם ההמפקד שלך לא ידע מבעיה בריאותית \ נפשית אתה תיסבול מזה בצורה חמורה. לעומת זאת במערכות אזרחיות יותר קל.
ולדעתי אין מה להסתבך עם הצבא - אם הצבא לא מתאים לך - אתה תתרום הרבה יותר מחוץ לצבא.
לדעתי אין מה לפחד מההשלכות של לא להתגייס - אם יהיה לך אישור רפואי לא להתגייס ( לדעתי באישור עצמו יהיה כתוב מסיבה בריאותית) יעריכו אותך יותר אם תעשה שירות לאומי במיוחד אם יש סבירות גבוה שיהיה לך קשה בצבא ואז לא תעשה שירות מלא או תשתחרר בזמן אבל עם המלצות ( בתעודת שיחרור ) לא טובות מהצבא.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:47

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר