לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 21-07-2006, 09:27
  samba23 samba23 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.07.06
צבא וההשפעות

חברה שלי התגייסה לפני כמה ימים לאחד הקורסים היותר מעפנים (בהקשר לזוגיות), קורס חובשות.
זה אומר שאני רואה אותה פעם בשבועיים ואפילו שלוש, וזה עוד לפני שאני התגייסתי. אני מתגייס ב8\8 לחילוץ והצלה כך שגם אני אחזור פעם בשבועיים או אחרי 21. למרות שאני רואה את הקשר ממשיך אני גם חושב שהוא יחלש משהו... כלומר, לפני הגיוס עשינו המון דברים ביחד ואני פשוט לא רוצה שהוא יגמר. יש לציין שאנחנו בעוד כ4 חודשים נהיה שנתיים ביחד.

אחרי החפירה הזאת, רציתי לשאול אתכם אם ניהלתם\אתם מנהלים קשר בזמן הצבא ואיך זה הלך לכם? מה עשיתם כדי לחזק את הקשר כל פעם שראיתם את חבר\ה שלכם? מתנות\ערבים רומנטיים כאלה?

ועוד שאלה, אם כבר אני פה, רציתי להפתיע את חברה שלי כשהיא חוזרת ביום שישי הבא ואפילו מחר ביום שבת כשאני הולך לבקר אותה בבסיס, יש לכם רעיונות כלשהם? תודה מראש.

שיהיה לכולנו שבוע נפלא ומלא אהבה .

Tomorrow never comes until it's too late

נערך לאחרונה ע"י samba23 בתאריך 21-07-2006 בשעה 09:49.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 21-07-2006, 11:08
  הולי הולי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי samba23 שמתחילה ב "צבא וההשפעות"

הצבא ידוע כמבחן הכי קשה וגדול לקשר, פתאום מרגישים צורך לנצל כל שניה שיש לנו כדי לבלות עם החבר/ה, ברור שבהתחלה יהיה לשניכם קשה <מאמינה שלך כבר עכשיו קשה עם הניתוק> אבל חוץ מהודעות בפלא ושעות חופשיות זהות, אין ממש מה לעשות, אבל חייבים להבין שזה רק זמני, ושסביר להניח שלשנכם יהיו יציאות טובות יותר בהמשך השירות <בנוסף לרגילה > .

לגבי הפגישות עצמן, מתנות ודברים מיוחדים אלה דברים שתמיד קיימים, אבל כשחוזרים מהצבא עייפים ורק רוצים לראות אחד את השניה, אפשר גם סתם לנוח יחד מול איזה סרט בטלוויזיה וזה בסדר גמור

בנוסף, תמיד יש אופציה לשלוח חבילות זה תמיד מעודד ונותן הרגשה ממש טובה

ועוד משהו כדי שזה לא יבוא בהפתעה, אנשים משתנים בצבא, לא לכיוון של טוב או רע, פשוט משתנים, דברו על חוויות ושתפו, בלי לשמור בבטן דברים שקרו, זה יכול לחזק את הקשר.
בהצלחה!!

נערך לאחרונה ע"י הולי בתאריך 21-07-2006 בשעה 11:10.
ישן 21-07-2006, 12:22

בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי הולי שמתחילה ב "[right]הצבא ידוע כמבחן הכי..."

קודם כל תודה רבה!

הממ, כן.. עכשיו מאוד קשה לי הניתוק הפתאומי הזה, ואני רק מקווה שהיציאות בטירונות יהיו מתואמות אחרת יהיו מצבים שלא נראה אחד את השני בערך כמה חודשים. הממ, בעיקרון מחר אני הולך לפגוש אותה בבסיס וחשבתי להביא משהו נחמד, אז קניתי קופסא חמודה בצורת לב שאותה אני אמלא בשוקולדים ואשים מכתב (שאת תכולתו לא אפרט ). בעיקרון חשבתי על להחביא את המכתב בקופסא וככה היא תקרא אותו רק אחרי שאני אלך.

בכל אופן, תודה שוב על התגובה. אכן מבחן קשה אבל אני מאמין שנעבור אותו. בינתיים רק הודעות ושיחות לפעמים בבוקר ובערב זה קשה אבל כמו שאמרת ברגילה ובסדיר זה ישתפר אני מקווה..
אחרת כבר הבטחתי לה, במקרה ואני רואה שלא יוצא לנו לראות אחד את השני כמעט בכלל אני מוותר על החלום ויוצא מקרבי. מצידי להיות ג'ובניק, העיקר שהקשר ישאר חזק כמו שהוא עכשיו.

שיהיה לך סופ"ש נעים הולי ותודה על התגובה (שוב).

ישן 22-07-2006, 20:03
צלמית המשתמש של חרוב
  משתמש זכר חרוב חרוב אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.05.03
היי.
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי samba23 שמתחילה ב "צבא וההשפעות"

הולי דיי סיכמה את זה יפה וטוב - אני רק אוסיף נקודת מבט אישית.

יש לי חברה נפלאה - ורוב הקשר שלנו (שנה וחצי מתוכו ) - היא הייתה בצבא, כלוחמת. חוזרת הבייתה כל שבועיים-שלוש. אוליי לי היה קצת קל כי הייתי לוחם והייתה לי חברה בזמן ההוא - אז הכרתי את כל העניין - מהצד הנגדי.

איכשהו - אצלכם, זה יהיה יותר קל ממה שאתה חושב. הקשר כבר מבוסס היטב, והיציאות הגרועות שלה יהיו רק בתקופת הקורס - וזהו.

כגודל המכשולים - כן גודל ההצלחה. הצבא הוא מכשול אדיר - אבל בהחלט אפשרי וריאלי. פשוט צריך לקחת דברים בפרופורציה, להבין שיציאות אפשר גם לסדר. אתה יכול להתחלף עם מישהו, לסגור יותר - אבל, אז, היציאה שלך תחפוף את שלה.

שאלת שאלה וענית עליה. ערבים רומנטיים, מתנות מושקעות וכו'. זאת הדרך.

בקשר לביקור בבסיס, אוכל ושתיה לזמן הביקור. ממתקים וקצת אוכל לאחריי הביקור. ספר לאחריי הביקור. אההה.... ואם אתה בא עם אוטו... אז.... אהה.... טיפ: שמיכת פיקה ישנה (וטישו) = מסתירים כל כתם אפשרי. זהו.

אהה... ברור שדיברתי על כתמי אוכל, נכון?

ישן 22-07-2006, 20:42

חחחח
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי חרוב שמתחילה ב "היי."

אהבתי את הקטע האחרון. היום דווקא ביקרתי אותה, אבל הפעם זה היה ביקור עם כל המשפחה שלה אז חוץ מחיבוקים ונשיקות לא בדיוק זרמנו ליותר מזה בתוך האוטו . הבאתי לה בתוך קופסה חמודה בצורת לב הרבה שוקולדים ומכתב נחמד החבאתי למטה, לא הרשתי לה לפתוח את הקופסא כשהייתי איתה ואז כשהיא הלכה ליחידת מגורים היא קראה את המכתב וישר התקשרה אלי. היה נחמד לשמוע תגובות .

הממ, דווקא בגלל העובדה שהקשר מבוסס דיי קשה לי עם זה, אני נורא מתגעגע, אבל כמו שאמרת יהיה טוב, אני מאוד בטוח בקשר שלנו. הולך לה טוב מסתבר, פגשה המון חברות שהיא הראתה לי היום וכולן רוסיות חמודות כמוה (אהבו איך שאני נראה מסתבר, מקנאות בה P, ובקצרה הולך טוב לבינתיים. So far so good.

בתקווה שגם אצלי הגיוס ילך חלק, וכן כמו שאמרת אני בהחלט אנסה כמה שיותר לתאם יציאות איתה וככה נוכל להיות בסופ"ש ביחד.

תודה רבה גם לך על התגובה, אתם יודעים לעודד. כבר חתמנו שנעבור את הצבא לא משנה מה, וכאשר נעשה זאת נתחתן. Summer Loving, אה? חלומות תמיד טוב לחלום. שוב פעם, תודה רבה. שיהיה לך שבוע טוב!

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:48

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר