לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 22-07-2006, 11:43
  שולה מוקשים שולה מוקשים אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.12.03
יתרונות חיזבאללה ברמת החייל הבודד בעימות הנוכחי

לא יודע עד כמה מדווחים על זה בתקשורת אבל מבחינת החייל הבודד חיזבאללה לא רואה את לוחמי צה"ל טילי נ"ט אצלהם זה ברמת החייל הבודד בזמן שאצלנו המקסימום שנותנים ללוחמים זה רימונים ומקלעים...
הם משתמשים בטיווח רקטי וארטילרי כחיפוי לכוחות הלוחמים שלהם ואוספים מודיעין כמעט ללא הפרעה עלינו מתוך יישובים אזרחיים הניסיון של הלוחמים שלהם ביחס לשלנו הוא עצום רובם כבר 10 שנים בשטח מכירים כל מקום מנוסי קרבות למודי טקטיקות ועם כל הכבוד אני לא חושב שצה"ל שם דגש על הלוחם הבודד אלא יותר על טכנולוגיות חדשניות ומיגון

אני מקווה שמישהו שם יתעורר ויבין שזה מלחמה פה ויתחיל לצייד את הלוחמים שלנו בלאו ואר פי גי ובאמצעים יותר רציניים מרוס"רים ורימונים כי מה שהולך שם זה לא יאמן
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 22-07-2006, 14:15
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
זו לא התלהמות
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי כבר אזרח שמתחילה ב "חברים הדרך לניצחון ארוכה וקשה..."

זו תגובת חרדה. ואני רציני. תאר לך מלחמה כוללת "אמיתית" עם קרבות ברמה אוגדתית, מערכים מבוצרים ומארבי שריון גדודיים. ישבו אנשים בעורך ויצעקו גוועלד כי "שוב" כח של צה"ל לא הגיע והערבים ברחו ממנו רק בגלל שראו 3 אתיות בעברית רקומות מעל הכיס השמאלי.

מה שחמור הוא לא ליקויים בתפקוד יחידות שפעלו ואומנו לחזית אחרת (אגוז ספציפית פעלו עוד בליל רביעי לפני 10 ימים בצפון השומרון) אלא העובדה שיש אנשים בעורף שנכנסים לפאניקה מכך שיש בעולם עוד כמה אנשים שיודעים לירות, להסתער, לבקש חיפוי או בכלל לחשוב. מה שיותר מוזר הוא שלמרות שנבחרת ישראל בכדורגל מובסת שנה אחרי שנה בידי כל קבוצה כמעט, עדיין אנשים כאן לא למדו שהחיים מורכבים.

זוכר איך בגין שאל "היו להם מכונות יריה?". כנראה שלכל מלחמה יש את השאלה שלה.

ישן 22-07-2006, 21:50
  שולה מוקשים שולה מוקשים אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.12.03
אני לא בחרדה אני אומר לך עובדות
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי g.l.s.h שמתחילה ב "ואיך היו אומרים "בזמני"?"

אני לא מתפלצן לך בפורום ורושם כאילו אני יודע מה קורה כשאני יושב בבית העובדות הן שצהל היום עבר לכניסה בכוחות גדולים לא ביחידות קטנות ונותן ריכוך אוירי וארטילרי לפני ביצוע פעולה מה שאומר שמישהו הפנים סוף סוף שאי אפשר לכבוש תא שטח במבצעים של יחידות מיוחדות שיכנסו ובדרך פלא יעשו את העבודה
הפאשלות שם בצפון הן מטורפות ברמות הכי גבוהות... הכוח של אגוז שנכנס נכנס לאור יום כשכל חיזבאלון שיושב בכפר יכול לראות אותו נוצרו מצבים אבסורדיים שכוח שיוצא למארב שומע רק כמה דקות לפני המארב (במקרה אגב) שאמור להיות עוד כוח לידו ונותר לי רק לחשוב מה היה קורה אם אותו חייל בכוח שאמור היה לצאת למארב לא היה שואל אם יש עוד כוחות בשטח

הצבא מתהדר בכל מני גאגטים כמו אפס מטרות (למי שמכיר) ועוד כל מני שטויות אבל את החיילות הבסיסית שלו הוא שכח

עד היום שלחו חיילים עם נשק אישי ואולי כמה רימונים בזמן שללוחמים של חזבאללה היה ארסנל רציני אצל החייל האישי אצל ההרוגים שלהם מצאו טילים נגד טנקים ברמת החייל הבודד כל חדירה שזוהתה זכתה לפצמו"ר והרעשה די מדוייקת אגב
תקרא לזה איך שאתה רוצה אני קורא לזה הפקרות כי המדינה בחרה להתחשב יותר באזרחי לבנון מאשר לשמור על החיים של התושבים שלה והחיילים שלה
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:24

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר