לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שבוע טוב לכולם =] חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > אופנה, יופי ואסתטיקה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 10-08-2006, 02:03
  pinuky pinuky אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.05.06
אני חושבת..
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי Spawn שמתחילה ב "לא אמרתי שיש לי נשירה :) אני..."

שכדי למנוע צריך..
לאכול נכון..
לחפוף לא כל יום..(זה מה שספרים אומרים..הם טוענים שלקרקפת יש שומן נחוץ ואם חופפים יותר מידי היא מאבדת אותו).
ועוד משהו חשוב... אל תישן עם קרם לשיער.. תישן עם שיער נקי..תיתן לו לנשום קצת אל תחנוק אותו..
זה קצת סותר אחד את השנ י אז אולי תנסה לא לשים כל הזמן קרם..
אממ כשאתה חופף את המרכך ואתה שם סיליקון תשתדל לא לשים אותו על הקרקפת כאילו לעסות אותו על הקרקפת אני חושבת שהוא סותם את הנקבוביות שבקרקפת או משהו..

אהה ואל תסתובב הרבה עם כובעע גם אז השיער לא נושם..ואם אני לא טועה את הולך עם כובעים לא?
פעם אחת בא מישהו לספר שלי והוא היה עם כובע כמעט ולא היה לו שיער הספר אמר שזה בגלל שהוא כל הזמן עם כובע..ודרך אגב הוא היה בן 20 /20+
חחח אז הוא צעיר בשביל נשירה..

חזרה לפורום
ישן 13-08-2006, 03:17
צלמית המשתמש של תותית
  משתמשת נקבה תותית תותית אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.08.03
Facebook profile Follow me...
בחורצ'יק, צ'מע לגברת -היא צודקת.
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי pinuky שמתחילה ב "=]"

ואם אתה לא מאמין לספר, אז תאמין לוטרינר, למה אסור לרחוץ כלבים יותר מידי? כי הליכלוך שעל השיער שלהם מהגוף שלהם שהיא בעצם הקרקפת שלהם בכל הגוף, עוזר לשמור שלא ידבק במחלות ועליו בכללי. בגלל זה כלבים של בית שכל היום רוחצים מתים הרבה יותר מהר ונדבקים המון במחלות...

וכן, גם לנו בני האדם זה ככה. לא שמעת על התקרחות מוקדמת אצל נערים ששמו כל יום בילדות שלהם ג'ל? צריך לתת לשיער לנשום,גם כובע גורם למצב, כי השיער לא נושם. ואני אתן לך דוגמא אישית, אני כשהייתי קטנה לא הסכמתי להסתובב בחוץ בשיער פזור\קוקו - ר-ק צמה, תמיד צמה ורק צמה. בגלל משהו שקרה לי בגיל צעיר שמאז הייתי בטראומה אבל לא משנה, העיקרון שלי הוא שהשיער שלי באותה תקופה מ-ת. חצי ממנו נשר לי, בכל הסתרקות הוא מת יותר ויותר. כבר חשבתי ללכת לעשות קוצים, בחיי, התייאשתי לגמרי - הלכתי למעצב שיער והוא בלי לחשוב פעמיים אמר לי לסתום את הפה ופתח לי את הצמה, אמר לי שאני יכולה לשכוח מקוצים וש-אמור להיות לי שיער יפה, אם לא הייתי חונקת לו ת'צורה הוא היה חי! הוא סיפר אותי למדורג עשה לי גוונים בשיער ונתן לי 3 קרמים לשים כשאני יוצאת ליציאה -וליציאה בלבד, במשך חצי שנה שמתי את הקרמים 3 קרמים!!! ליציאות עד שחזר לי הביטחון בלהיות עם פזור, אחר כך הבנתי שהשילוב של 3 הקרמים האלה זה שהם פשוט הופכים לג'ל אז קניתי ג'ל, ומאז כשאני בבית השיער פזור, אחרי מקלחת פזור, במשך היום אם לא עשיתי תלתלים מסודרים אז לפחות קוקו , בחיים לא צמה.

ורוצה לדעת מה המצב כיום? יש לי תלתלים מדהימים! בקצה שלהם נשאר קצת שיער מת, ודליל, שרק עכשיו אני נפתרת ממנו כי לקח לזה טונה זמן לגדול ולהאריך. קבל תמונה של התלתלים שלי כיום... ואז תדבר איתי על שיער שלא מת מתוצאה של חנק!

כל אבל כל מה שהיא אמרה למעלה נכון.

קבל:

לפני:

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

אחרי:

ומצטערת על העיגולים האדומים וכאלה פשוט זה תמונות שמראות את השיער אבל הפרצוף שלי יצא בשתיהן מעוות רצח חחחח בד"כ אין לי בעייה להעלות תמונות שלי.

תות

חזרה לפורום
ישן 14-08-2006, 23:55
  Spawn Spawn אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.12.01
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי תותית שמתחילה ב "בחורצ'יק, צ'מע לגברת -היא צודקת."

שתיכן לא הבנתן אותי בכלל.
דבר ראשון, התקרחות גנטית יכולה לבוא בגיל 50, 30, או 20. הגיל לא קובע!!! ואני מכיר אנשים שלא "חונקים" ת'שיער והם מקריחים. זה הגנים.
לא התווכחתי על העובדה שאם חונקים ת'שיער אז יש נשירה ואני לא מבין למה חשבת שכן :/
ובקשר לכובע.. כמה אנשים הולכים עם כובעים כל יום ולא נושרות להם שיערות? בקיצור זה די אינדיווידואלי.. כנראה שאותו בחור גם ישן עם הכובע או משהו כזה

והשאלה שלי לא הייתה בכלל קשורה לתשובות שכתבתן. שאלתי אילו חומרים לשיער גורמים לנשירה!
אני רוצה לעצב ת'שיער, אבל אני לא יודע מה גורם ומה לא גורם לנשירה..
למרות שהעניין עם הכובע חידש לי, זה לא מה שביקשתי, אבל תודה בכל זאת לשתיכן.

חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:01

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר