לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 17-07-2006, 21:51
צלמית המשתמש של חרוב
  משתמש זכר חרוב חרוב אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.05.03
כתבה להתראות.

טוב. אני מניח שזה היה בלתי נמנע.

אני לא יודע אם שמתם לב - או שאכפת - אבל, כבר אין לי כוכב. הבעייה היא לא העובדה שאין לי כבר כוכב. הבעייה, היא אחרת לגמרי.

הבעייה היא - שהחלטה היא מוצדקת לגמרי.

בזמן האחרון, אני כבר לא עצמי יותר. אני נכנס לפורום, ולא מוצא את הכוח הפנימי לענות לאנשים. לא מוצא את המוזה. או, שכמובן, רואה שכבר ענו את מה שרציתי - אז אני בעצמי לא עונה.

התוצאה הנראת לעין היא שאני לא פה.

עוברים עליי כמה וכמה דברים בחיי. שינויים. דברים שאני לא מרוצה מהם. אחד מהם, הוא התקופה האחרונה שלי פה בפורום. אני לא יודע אם זה ישתנה. אני מקווה שכן - אבל, אני לא יכול להבטיח כלום.

ולכן, החלטתי לעזוב. אני לא יודע אם לתקופה מסוימת או לתמיד. אני יודע שכרגע, אני לא מאושר מחיי ואני צריך לעשות הרבה חושבים על הרבה דברים.

הפורום הזה, הוא הפורום ההכי מיוחד שראיתי. כמובן, יש פה ושם עשבים שוטים אבל, כמעט כולם פה הם אנשים כל כך מיוחדים, שאני מאושר שהייתה לי ההזדמנות להכיר אותם ועם חלקם אפילו רק לכתוב באותו המקום.

תמשיכו לעזור אחד לשני - כי שם נמצא הכוח שלנו.
תמשיכו לחייך - כי זה תחילתו של כל פתרון.

להתראות, פורום "מה שבלב".

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 18-07-2006, 09:04
  הולי הולי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי חרוב שמתחילה ב "להתראות."

ואי , נתחיל בזה שיש לך כוכב, והכוכב מוצדק! אתה בין הגולשים שהכי תורמים לפורום, לדעתי לעזוב לגמרי תהיה טעות, ואם אתה נמצא עכשיו במצב של חוסר אונים או משהו בעייתי שקרה לך, כולנו כאן כדי לתמוך ולעזור..
לפעמים אנחנו מחליטים החלטות מוחלטות בגלל המצב העכשוי, החלטות שאם היינו צריכים לעשות אותן בזמנים אחרים הן היו שונות לגמרי, אל תפול על המצב הרגעי <גם אם הוא נמשך תקופה>.

אחרי השיחה האחרונה שלנו החלטנו משהו לגבי שנינו, וראית שאפשר לשנות דברים, לדעתי אם אתה צריך הפסקה זה בסדר גמור ומובן, אבל לא צריך לפרוש לגמרי, כולנו כאן חברים <חלק במציאות יותר מאשר בפורום> ואסור לך לקחת החלטה ולקבוע שהיא לנצח..

אני אישית ממש אוהבת אותך <ע"ע הודעות בפלא חחחח> ומקווה שתצליח להתגבר על מה שעובר עליך, והכי חשוב, שתחזור מהר ככול האפשר.

ישן 18-07-2006, 23:44
צלמית המשתמש של Gwenhwyfar
  Gwenhwyfar Gwenhwyfar אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.05.03
שלח הודעה דרך MSN אל Gwenhwyfar
מותק

אני יודעת ששוחחנו על כך בטלפון, אך בכל זאת...
דרגת ה"מומחה" לא הוסרה לך מרגע קבלתה ובעינה קיימת (והיא ניתנת לבולטים בכל פורום, אך לא ניתנת במערכת כולה (=שאר הפורומים)) .

אני מצטערת שאתה חווה קשיים באחרונה אך כולי תקווה שתמצא את דרך ההתמודדות עימם מתוך הבנה כי החיים טומנים בחובם מכשולים ע"מ שנתגבר עליהם ואני בטוחה שהמצב הנתון הוא רק שלב חולף .
המלצתי היא להתרכז במה שיש ולא במה שאין, אתה בחור מוכשר, מתוק, יש לך משפחה, חברים ובת זוג שמאוד אוהבים; ואם זה לא מספיק, אפשר למנות כאן עוד אין ספור תכונות אבל חבל שיתנפח האגו

מקווה שתחזור לפורום במהרה מחוזק ומלא בכוחות מחודשים כי אתה תחסר כאן, מאוד .

אוהבת ושולחת חיבוקים לחיזוק,
רחלי .

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 22-07-2006, 00:46
  gothic_ gothic_ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.12.04

" בזמן האחרון, אני כבר לא עצמי יותר. אני נכנס לפורום, ולא מוצא את הכוח הפנימי לענות לאנשים. לא מוצא את המוזה. או, שכמובן, רואה שכבר ענו את מה שרציתי - אז אני בעצמי לא עונה. "

וואו... קלעת בול... זה בערך מה שעבר עליי לפני שנתיים בערך.

" הפורום הזה, הוא הפורום ההכי מיוחד שראיתי. כמובן, יש פה ושם עשבים שוטים אבל, כמעט כולם פה הם אנשים כל כך מיוחדים, שאני מאושר שהייתה לי ההזדמנות להכיר אותם ועם חלקם אפילו רק לכתוב באותו המקום. "

אני לא מכיר אותך אישית. אף פעם לא דיברנו. אבל קראתי מדיי פעם דברים שכתבת, אתה ללא ספק אחלה בן אדם עם לב מאוד רחב. מאחל לך הצלחה עם הקשיים האישים. אין לך סיבה לעזוב או לפרוש. תשאר מדיי פעם, אולי עוד המוזה תחזור.
מי כמוני יודע כמה כוחות ומשאבים נפשיים צריך כדי לעזור לאנשים מדי יום ביומו? מכאן נובעת גם ההערכה העצומה שלי לרחלי על העבודה הנאמנה והמדהימה שלה בפורום כבר שנתיים ++.
ודבר אחרון- אין לך סיבה להתנצל בפני אף אחד. לא איכזבת אף אחד, אם יש לך כוכב סימן שהוא הגיע לך. הרווחת אותו ביושר.
בהצלחה בהמשך!
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:27

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר