לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 22-07-2006, 23:14
צלמית המשתמש של רועי AZ
  רועי AZ רועי AZ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.01.05
"במה נסראללה עוד יכול לאיים עלינו?" רלמד"ן בנאום לוחמני - מה דעתכם על כך?

"במה נסראללה עוד יכול לאיים עלינו?"ראש להק מודיעין בחיל האוויר הפתיע בנאום לוחמני בו הפחית מערכו של מזכ"ל החיזבאללה. "הפסקנו לנתח את נאומיו. צריך לשים אותו בפרופורציה"

אמיר בוחבוט
22/7/2006 23:30

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.nrg.co.il/images/nrg/gifs/t.gif]
ראש להק מודיעין בחיל האוויר, תת-אלוף רם שמואלי, הפליא היום בתדרוך עיתונאים כשהביע זלזול ביכולותיו של מזכ"ל החיזבאללה, וציין כי בחיל האוויר הפסיקו לנתח את נאומיו של נסראללה. "צריך להחזיר אותו לגודל הטבעי של מה שהוא - מנהיג ארגון טרור".

- ישראל נלחמת - סיקור מיוחד ב-nrg מעריב

תא"ל שמואלי בחר לציין גם את הניסיון המוכח שיש לצה"ל בעזה ואף הוסיף מסר אישי מאיים למזכ"ל החיזבאללה. "במה עוד הוא יכול לאיים עלינו?", התריס שמואלי. "שיטיס מטוס בלתי מאויש שיתרסק על ישוב? שינסה לכבוש שטח בגליל? את זה הוא לא יכול - ואת זה צה"ל יכול".

שמואלי לא הסתפק בכך והתייחס לעובדה כי נסראללה מסתתר ואינו נראה בציבור מאז תחילת המתקפה האווירית של צה"ל בלבנון. "ההיסטוריה במזרח התיכון מלמדת כי מנהיגי הטרור עזבו את לוחמיהם ואת מקום הלחימה", קבע.

את דבריו תיבל שמואלי בסיפור אישי. "אני ומפקד זרוע היבשה מושבניקים, וכשיש להרוג נחש אנחנו לוקחים טוריה ומכים אותו בראש, פותחים אותו לשניים. בהתחלה הוא עוד זז, אבל בסוף זה נגמר". הוא הקביל את המצב למתרחש בלבנון ואמר "אנחנו נסגור חשבון עם משגרי הקטיושות והאספקה אחד אחד".

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ +++++++++++++

שאלתי היא - האם אתם חושבים שדבריו אלו היו במקום, או שמוטב ולא היה נוהג כך?

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 22-07-2006, 23:24
צלמית המשתמש של יוסיפון
  יוסיפון מנהל יוסיפון אינו מחובר  
מנהל פורומי צבא ובטחון, מילואים והלוחות

חבר מתאריך: 07.04.02
Facebook profile Follow me...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי רועי AZ שמתחילה ב ""במה נסראללה עוד יכול לאיים עלינו?" רלמד"ן בנאום לוחמני - מה דעתכם על כך?"

היו כמה היגדים בולטים בדברים של שמואלי שהיה קשה להתעלם מהם. הזילזול בחיזבאללה הוא רק אחד מהם "הורתי להפסיק לנתח את הנאומים של נסראללה. צריך להחזיר אותו לגודל הטבעי שלו".
אמירה אחרת שבעיני נשמעה מעניינת היא: "אנחנו לא נפסיק עד שנשיג את הקטנת החיזבאללה לאירגון צבאי קטן". בתחילה דרשה ישראל את חיסול החיזבאללה. אח"כ את הרחקתו מהגבול וביטול היכולת הצבאית שלו. עכשיו דורשים רק הקטנה של היכולת שלו???

ישן 22-07-2006, 23:32
  shandsh shandsh אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.05.06
גם גל הירש החל לדבר כך
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי יוסיפון שמתחילה ב "היו כמה היגדים בולטים בדברים..."

הוא אמר היום כל מיני דברים חריפים כמו " המטרה שלנו היא להרוג כמה שיותר מחבלים"
להזכיר לכולם, גל הירש, האיש הכי פוליטיקלי קורקט והיה אחד ממובילי מכבסת המילים בצה"ל. הוא הכניס את המילים "לנטרל" "לסכל" "למזער" למכסם" "לא מעורבים". לא המציא את המילים אבל הוא אחד הקצינים היותר מנופחים שיצא לי לעבוד איתם.
אם הוא מדבר במושגים של להרוג כמה שיותר, אז רם שמואלי בוודאי שירשה לעצמו.
לדעתי בגלל הלגיטימציה שיש לפעולות צה"ל מהפוליטיקאים, מהאזרחים ומחו"ל אז הקצינים מרשים לעצמם להתבטא בחופשיות ולא מסתתרים בקונכיה.
בשנים האחרונות יש כזאת מכבסת מילים בצבא, שממש גורמת לי לאבד את האמון במערכת. המפקדים מסרבים להעביר פקודות ונותנים מסרים מעורפלים. כולם מפחדים מאיך יפרשו את דבריהם.
ותחשבו על זה טוב טוב בפעם הבאה שיגידו לכם שלא אומרים יותר וידוא הריגה אומרים וידוא ניטרול.
זאת המשמעות של מכבסת מילים.
ישן 23-07-2006, 02:17
  Ethosys Ethosys אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.10.03
כל הכבוד
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי יוסיפון שמתחילה ב "היו כמה היגדים בולטים בדברים..."

לא ראיתי את התדרוך אולם נראה לי לפי מה שכתבתם שהתנהלות הלוחמה הפסיכולוגית משתנה בכיוון הנכון.
באשכול לוחמה פסיכולוגית לפני כמה ימים כתבתי בקצרה קווים כלליים של הקונספציה כמו שלדעתי היא חייבת להיות, אחרת(במצב כיום) היא בבחינת רוח גבית לצבא החיזבאללה, שיכולה לשנות את תוצאות הישגי המבצע הנוכחי ואת תוצאות המלחמה הבאה שלצערי "כדאי" לישראל ולארה"ב שתפרוץ בקרוב כחלק מהעימות הנוכחי אולם זה כבר לדיון אחר.
חוץ מזה -
ציטוט:
במקור נכתב על ידי יוסיפון
אמירה אחרת שבעיני נשמעה מעניינת היא: "אנחנו לא נפסיק עד שנשיג את הקטנת החיזבאללה לאירגון צבאי קטן". בתחילה דרשה ישראל את חיסול החיזבאללה. אח"כ את הרחקתו מהגבול וביטול היכולת הצבאית שלו. עכשיו דורשים רק הקטנה של היכולת שלו???

עד כמה שאי זוכר דרישה לחיסול החיזבאללה היתה גם מלפני 5 שנים כחלק מאקט פוליטי מתבקש חסר משמעות אולם אין לבלבל בין זה לבין מטרות המבצע הנוכחי כפי שהוגדרו באופן הברור ביותר כהחזרת החיילים החטופים וניטרול האיום מחיזבאללה,
בנוסף לא נאמר שהחיזבאללה ישאר בדרום לבנון אלא שצבאו יקטן,אולי בנוסף, פשוט תלוי איך מסתכלים על זה, אני מקווה שזו היתה הכוונה.
בכל אופן השאלה האם הרחקת החיזבאללה אפשרית ללא כניסה קרקעית לאורך זמן היא באמת שאלה טובה שמעלה ספקות מסוימים...

נערך לאחרונה ע"י Ethosys בתאריך 23-07-2006 בשעה 02:21.
ישן 23-07-2006, 08:55
  משתמש זכר Soloavia Soloavia אינו מחובר  
צחי בן עמי לתחום התעופה הצבאית, חיל האויר ותולדותיו

חבר מתאריך: 17.10.04
לפי מה ששמעתי
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי FiReBall שמתחילה ב "או שמא - הם הונחו לדבר בכזאת שפה"

אתמול הושמדה עיקר תשתית התקשורת בלבנון, כלומר תקשורת סלולרית וממסרי רדיו שונים.

אח"כ דיווחו גם שצה"ל "רכב" על התדרים של תחנות הרדיו ושידר בהם מסרים לתושבי הכפרים לפנות את כפריהם לפני תקיפה.

אני מניח שההתלהמות הזו, שבהחלט נשמעת בצד השני, נועדה לשרת מטרה במישור הלוחמה הפסיכולוגית, וחיזוק לכך הוא - כפי שכבר נאמר כאן - ששני אנשים מדודים ושקולים שאמירות בנוסח זה רחוקות מהן כרחוק מזרח ממערב, יצאו בהצהרות שכאלה.

כשיצא רלמד"ן בהצהרה של "הוריתי לאנשי לא להאזין", היה לי ברור שממשיכים להאזין הקשב היטב, ושמדובר כאן בפרובוקציה גרידא, למשוך מישהו בצד השני בלשונו ולחשוף "הפתעות" נוספות....

כבר נאמר שככל שהמצב בלבנון מתקדם - כך נחשף יותר מידע מודיעיני.

ישן 23-07-2006, 08:58
צלמית המשתמש של Fang
  משתמש זכר Fang מנהל Fang אינו מחובר  
מנהל בפורום צבא וביטחון

חבר מתאריך: 26.11.05
Facebook profile
להבדיל מכם
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי רועי AZ שמתחילה ב ""במה נסראללה עוד יכול לאיים עלינו?" רלמד"ן בנאום לוחמני - מה דעתכם על כך?"

אני חושב שהתדריך לעיתונאים שנותן תא"ל רם שמואלי הוא שונה ואני מברך אותו על כך.

אנחנו רגילים לראות קצינים/פוליטיקאים שנואמים או מעבירים מסרים בצורה מאד יבשה שאומרת הרבה ולא אומרת כלום - מעין כסת"ח שרק משאיר אותך בהרגשה של "הנה הם סיפקו את ההצגה היומית המחויבת שלהם, הם ימשיכו לעשות מה שהם רוצים ואנחנו העם נמשיך להיות מחוץ לעיניינים".

אין היום אף לא דמות אחת שתשרה ביטחון על העם כמו מנחם בגין ז"ל/אריק שרון יל"א/נחמן שי וכו'.
אולמרט בנאומו ביום שני שעבר התעלה לרגע אחד בכיוון הזה אבל אח"כ זה נגוז וחבל שכך.

הנה מגיע קצין צעיר איכפתי ומבריק לדעתי, שמדבר אל העם בגובה העיניים, מסביר, מתאר ונוטע ביטחון (אז מה אם זה ציורי)!
מה עושים כולם? קוראים לו שחצן, מתנשא, לא מקצועי וכו' וכו'
ניראה לכם שבאמת הפסיקו ללמוד את החיזבאללה ואת נסראללה? ממש לא, אבל למילים שלו הייתה משמעות שלנו אולי נישמעת שחצנות אבל בכבוד הערבי (העלוב) יש לה משמעות גדולה...
אל תתפלאו רק אם המילים האלה עוד יוציאו את הנחש הזה מהחור שלו ואז הוא יחטוף.

תא"ל רם שמואלי, איש כלבבי - יישר כוח, תנו לו הזדמנות והוא עוד יגיע רחוק!

ישן 23-07-2006, 11:47
צלמית המשתמש של stealth
  stealth stealth אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.10.04
מסכים
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי Fang שמתחילה ב "להבדיל מכם"

ל"פ היא חלק בלתי נפרד, ואפילו עיקרי, במערכה הזאת. עד עכשיו עיקר הל"פ מצד ישראל הסתכמה בדוברת שצורת הדיבור שלה מזכירה לי אישית מורה באסיפת הורים ביסודי, ופרשנויות על מצב הזקן של נסראללה.

העובדה היא שמבחינה תקשורתית נראה שאנחנו מפסידים במלחמה הזאת, נאום מוקלט של נסראללה וצילום של חגור ותפילין, גם אם ברור שזה מפוברק, נראים הרבה יותר טוב מהדיווחים היבשים והענייניים של פוליטיקאים וקצינים שפוחדים למעוד בלשונם, הדברים של תא"ל שמואלי בהחלט נשמעים יותר טוב מהגמגומים של חיל הים על הפעלה או לא הפעלה של מערכות ל"א בסטי"לים.

לכל מי שכתב שההתבטאות הזאת עוברת את הגבול במה שמותר לאנשי צבא להגיד- תזכרו שזוהי מלחמה ובמלחמה הצבא מקבל יותר ביטוי, מישהו חושב היום שההתבטאויות של פאטון ואייזנהאואר חרגו ממה שהיה מותר להם?

אני מקווה לשמוע עוד הרבה התבטאויות כאלה מתא"ל שמואלי.
So be it
Settle the score
Touch me again for the words that you'll hear evermore

ישן 23-07-2006, 15:30

הבעיה היא שזה זמני
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי stealth שמתחילה ב "מסכים"

לצעיר, ובאמת לצערי, הקצינים מחפשים בעיקר לעשות רושם ולהיזהר לא להיתפס בלשונם.
שימו לב איך גל הירש לעולם לא יתפס מתראיין ללא אפוד ומשקפת על הצוואר! הוא תמיד מחנך את פקודיו שקצין חייב להיות תמיד עם משקפת על הצוואר. בשביל מה אתה צריך את זה בראיון לערוץ 2? חוץ מזה, אתה מפקד אוגדה או קצין מרגמות?! על מי אתה משקיף כל היום??
ברור שמדובר בהרבה מאוד פוזה ועשיית רושם. אני מאוד מקווה שזה ומכבסת המילים לא באים לכסות על הרבה חללים בתוכן ובעומק העשייה.
העירו כבר פעמים רבות לצה"ל על השימוש הרב במילים פלצניות, על מתן פקודות מעורפלות, על מסרים כפולים ועל מכבסת מילים.
את מהפיכת הפלצנות הזאת הובילו קצינים כמו גל הירש ואביב כוכבי. אני בטוח שהם קצינים טובים, אבל את הצלחתם הם חייבים לא פחות ליכולת המצויינת שלהם לעשות רושם לא פחות מיכלתם לפקד על הכוחות בשטח.
ישן 23-07-2006, 17:29
צלמית המשתמש של stealth
  stealth stealth אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.10.04
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי shandsh שמתחילה ב "הבעיה היא שזה זמני"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי shandsh
לצעיר, ובאמת לצערי, הקצינים מחפשים בעיקר לעשות רושם ולהיזהר לא להיתפס בלשונם.

דווקא במקרה הזה נראה שזה לא המצב, תא"ל שמואלי לא עושה מאמצים מיוחדים לשמור על מה שהוא אומר- ובמקרה הזה זה חיובי.

ברור שמדובר בהרבה מאוד פוזה ועשיית רושם. אני מאוד מקווה שזה ומכבסת המילים לא באים לכסות על הרבה חללים בתוכן ובעומק העשייה.

אני לא רואה קשר מוכח, להפך, חיל האויר עושה- והרבה.

העירו כבר פעמים רבות לצה"ל על השימוש הרב במילים פלצניות, על מתן פקודות מעורפלות, על מסרים כפולים ועל מכבסת מילים.

בהחלט מסכים איתך (ע"ע "הלום והעלם") אבל לא נראה לי שזה המצב במקרה הזה. את גל הירש אני לא מכיר אישית אבל ממקור שני שמעתי שהוא מפקד משכמו ומעלה, במקרה הזה הפוזה ממש לא משנה לי, כל הזמן שזה עוזר להוציא את האויר מהבלון של נסראללה- אהלן וסהלן.

So be it
Settle the score
Touch me again for the words that you'll hear evermore

ישן 23-07-2006, 18:38

מהיכרות אישית
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי stealth שמתחילה ב "[QUOTE=shandsh]לצעיר, ובאמת..."

אני מכיר גם את רם שמואלי וגם את גל הירש.
רם מדבר מהלב, ואני מסכים עם כל התשבוחות.
גל הירש הוא אמן ביחצ"נות, פשוט אמן! למדתי ממנו הרבה.
גל הירש לימד אותי שאם תדבר בשקט בקול נמוך עם ביטחון, יאמינו לך ויסמכו עליך, לא משנה מה בכלל אמרת. וזה פשוט נכון!
גל הירש לימד אותי שמצופה מקצין לפרסם מאמרים בעיתונות צבאית (הוא מתגאה תמיד במאמר שפרסם בעיתון מקצועי בבריטניה), ומניסיון, אתם לא מאמינים מה מאמר אחד כזה יכול לעשות לקידום שלך...
גל הירש לימד אותי שקצין תמיד יופיע מול חייליו (ומפקדיו, והתקשורת בהקשר זה) עם ציוד לחימה מלא, נשק, משקפת, מחברת ביד ורשימת ערכי צה"ל בכיס ימין.
חברים, מדובר בגאון! אני לא רוצה לפתוח פה את רשימת הקצינים המצויינים שלנו שיצאו מהמסלול המרכזי בגלל בעיה של יחסי ציבור. אין ספק שלעשות רושם זה חשוב. ותקשיבו לצורה שבה אנו בעצמנו מדברים: רבים אומרים שגל הירש הוא קצין מצויין, האם יש למישהו ביד את תדפיס חוות הדעת שלו בעשר השנים האחרונות?! האם יש למישהו את תוצאות התרגיל שלו בקורס מח"טים?! האם יש למישהו את תחקירי ומסקנות המבצעים עליהם פיקד? האם ראיתם את תוצאות הסוציומטרי שלו?! לפי מה קבענו שהוא משכמו ומעלה?
אנחנו קובעים שהוא קצין מצויין כי זה הרושם שהוא עשה עלינו ועל אחרים. ולכן הרושם כל כך חשוב.
בדיוק בגלל זה הופתעתי מהצורה בה הוא דיבר בתקשורת: "אנחנו מנסים להרוג כמה שיותר מחבלים". צורת הדיבור הזאת לא אופיינים לאמן כביסת המילים. מיותר לציין שאני תומך בדיבור הישיר דווקא ולא במסרים מעורפלים. ועל כך אני מברך את מפקד האוגדה.

נערך לאחרונה ע"י shandsh בתאריך 23-07-2006 בשעה 18:43.
ישן 23-07-2006, 19:03
  מתן11 מתן11 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.10.05
אתה מכיר את הירש אישית. אני לא, ואני שופט לפי מה שרואים.
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי shandsh שמתחילה ב "מהיכרות אישית"

יש לך יתרון ההיכרות האישית, שהוא גם חיסרון. ולהיפך לגבי.

כדי להבהיר:
אני יוצא נגד:
1. התבטאויות פוליטיות של הקצינים. זה אינו תפקידם, וגם את תפקידם לא ניתן לראות שהם מבצעים בהצטיינות. אנא יתמקדו בעיסוקיהם ויניחו לפוליטיקאים לעשות את מה שהם מקבלים עליו שכר עצום ובעבורה נבחרו.
2. מה שכונה למעלה "ל"פ ישראלי" לא קיים, להבנתי הצנועה. למרות שברור שהמלחמה הזו היא יותר מכל מערכה על התודעה.
מה לעשות, שנצראללה הוא אמן בנושא הזה - בין אם הוא מתכנן זאת ובין אם הוא עושה זאת אינסטנקטיבית. החבר'ה שלנו מנסים בצורה גמלונית וילדותית לחקות אותו - וזה נראה רע 1
אנחנו מדינה ולא חבורה שיושבת על הברזלים ויורקת איומים (אמיתיים או לא, לא משנה).
אם היה מדובר במערכה מסודרת, הגיונית, קונסיסטנטית - אדרבא ואדרבא. אלא שלא ניתן לראות את העקביות ובמקום זאת רואים התלהמויות והתפרצויות שלא מכוונות לכיוון אחד מסויים.
ישן 24-07-2006, 16:10

חשוב ליחצן
בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי freedom_fighter שמתחילה ב "הוא קצין קרבי. לא פרופסור. תפקידו להרוג, לא לפרסם מאמרים, ולא ליחצן את גל הירש"

לצערי קצין שמתמקד רק בעבודתו, לא יקודם.

סיפור אישי: מבלי לפרט, יצא לי להשתתף בהמון פעולות. הפעם הראשונה והיחידה בה קיבלתי טלפון אישי מאלוף הפיקוד בו הוא מודה לי ומברך אותי, היתה אחרי סדרת ראיונות שעשיתי בטלוויזיה בעקבות פעולה מסויימת. הפעולה הזאת לא היתה שונה מהאחרות, אבל היתה יותר התעניינות תקשורתית מסיבות שונות.
אם לא הייתי מתראיין והאלוף כנראה לא היה טורח לברך אותי אישית.
מיותר לציין שבדיון השיבוצים בסוף השנה טרח האלוף לציין שמבין שאר המועמדים, אני היחיד שהוא "מכיר אישית" והתוצאות ידועות.

מי שחושב שרק עבודה קשה תקדם אותו חי בתוך בועה של אשליות, קצינים מבריקים כמו אביב כוכבי וגל הירש הבינו את זה ופועלים בהתאם.
לדעתי אפשר רק ללמוד מהם, אבל לא להסתנוור מהם.
ישן 29-07-2006, 13:47
  id0a id0a אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.06.06
ראשית, תעשה את עבודתך כמו שצריך.
בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי shandsh שמתחילה ב "חשוב ליחצן"

בגלל זה המערכת הצבאית נראת כמו שהיא נראת עכשיו.

אני לא מבין גדול בצבא ולא במילוי תפקידים בכירים בצה"ל, אבל יש דברים שאני כן יודע.

1. המערכת הצבאית צולעת ברגעים אילו עקב אנשים כמו גל הירש (שכן ראוי להערכה) שמתעסקים ביותר מדי זבל.
2. כאשר אדם מקבל תפקיד, לא משנה עם זה מח"ט, מנכ"ל או קופאי הוא צריך לראות מה קורה מסביבו, אבל ראשית להתעסק בעבודתו וביעדיו ולא להתחיל להתחבב על כל העולם.
3. זה כבר ידוע בעולם שאנשים הם צבועים, ומשחקים אותה בשביל להתקדם, לא חשבתי שזה גם יחדור לדרגות הגבוהות של צה"ל, כנראה אושלתי.
4. חבל שאנשים מתעסקים יותר מדי בתהילה ובקידום, שאין כל רע בהם, אבל על חשבון תפקידם.

ובנוגע למשפטך האחרון, אומנם אני רק בחור צעיר שכרגע מתגייס, אבל אותי לימדו וככה אני מאמין שעבודה קשה כן מניבה תוצאות, ועבודה קשה כן תביא לקידום, לא משנה אם זה דרגה בצה"ל או סיפוק עצמי. אני מאמין שגם הירש, כוכבי ואנשים כמותך האמינו בכך, אבל כנראה התהילה סינוורה אתכם קצת.

עריכה: ועוד דבר מקומם זה שאתה רושם בכותרת "לצערי", אתה כאילו אומר, "הייתי רוצה לעשות את העבודה שלי כמו שצריך, אבל מה לעשות שהגינות ויושרה שאותם מלמדים כל טירון בצה"ל בסופו של דבר לא באים על ידי ביטוי בדרגות הגבוהות וצריך להיות פלצן כדי להתקדם." כל הכבוד.

נערך לאחרונה ע"י id0a בתאריך 29-07-2006 בשעה 13:49.
ישן 29-07-2006, 11:14
  cat2010 cat2010 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.07.03
שלח הודעה דרך ICQ אל cat2010
גם אני מכיר את הפלצן הזה.

פלצן משכמו ומעלה זה מה שהוא. הכרתי אותו לפני שנה כשהוא היה מפקד בה"ד 1.
אלוהים ישמור כמה אנשים הוא יכול להרדים בנאומים שלו . . ."קצין הוא אדם טעון ערכים, מחולל, ספרא וסייפא . . ."חפרא וקדחא קוראים לזה מאז . . . כל כך הרבה בבל"ת בהרצאה אחת לא שמעתי מאז הגיוס.
וכן - הוא תמיד משחק אותה רמבו.
וכן, הוא משתמש בכל המילים הפוליטיות שהוא רק יודע.
ולא, אני בטוח שהוא משפצר את האפוד לבד. הבן אדם היה מפקד שלדג לפני זה אל תמעיטו בערכו.
בקיצור - קצין פלצן אבל אוגדונר מעולה.

נערך לאחרונה ע"י עידו403 בתאריך 29-07-2006 בשעה 11:37. סיבה: מחיקת שורה מיותרת, מאוד מיותרת.
ישן 29-07-2006, 23:07

לצערי אבל באמת לצערי
בתגובה להודעה מספר 23 שנכתבה על ידי cat2010 שמתחילה ב "גם אני מכיר את הפלצן הזה."

אני רואה יותר מדי קצינים שמרוכזים בעבודתם ורק בה, דואגים לחיילים שלהם ולא לממונים שלהם, מתעסקים בלחימה ולא ביחצ"נות. מלח הארץ, משכמם ומעלה, וכו' וכו'.
הקצינים האלו מוצאים את עצמם הולכים הביתה בשלב זה או אחר, כי היו מועמדים טובים יותר לקידום, כי היו מועמדים מועדפים יותר לקבל תוכנית שירות וכן הלאה.
כי עשית ולא ראו = לא עשית!!
ולחיילים הפשוטים אסביר בשפה שמובנת לכולם: אם אתה קם כל לילה ומנקה לכל החברים במחלקה את הנשק בלי שאף אחד יודע, לא החיילים ולא המפקדים. במקום להעריך אותך על החברות הטובה ועל ההשקעה, ישאירו אותך שבתות ויקראו לך חייל גרוע כי לא תעמוד בזמן להשכמה.
אם החברים והמפקדים לא יודעים כמה שאתה תותח, אז אתה לא תותח. נקודה.
וזה נכון לחייל טירון וזה נכון לאלוף הפיקוד.

ודרך אגב, כל מי שטוען שהוא לא מיחצ"ן את עצמו והוא מתעסק רק בעבודה ורק דואג לחיילים, שימו לב, ההצהרה הזאת היא בעצמה יחצ"נות. כי צנעה יתירה = גאווה, אוי לו לאדם המתגאה בצניעותו...
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 02:13

הדף נוצר ב 0.12 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר