לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 24-07-2006, 06:56
  PooRtoaR PooRtoaR אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.01.06
בעיה עם חברה בעיה מוזרה...ואני משתגע פה

טוב ככה אני עם חברה שלי 4 חודשים
הכל היה טוב אצלינו לא רבנו אפילו פעם אחת...אני אוהב אותה
אוהב ממש ממש..מטורף עליה
הייתי רואה אותה כל יום...היא גרה לידי
טוב ככה...אני בן אדם שמח מהחיים....יש לי חברים...יש לי חברה..עבודה
בן 16 וחצי
אני בד"כ שמח...עכשיו ככה...יש לי בעיה שאני בלי חברה שלי...אני פשוט בן אדם חסר מצב רוח
ולא נאי לא מדבר ברגע הזה
אני מדבר שהיא נסעה לאנשהו...אני פשוט לא יודע בלי מצב רוח בלעדיה...אבל בסדר אני תמיד אומר
כשאני אומר בלי מצב רוח אני אומר שאני בקושי מדבר איתה
אם היא נוסעת לאנשהו בד"כ אני מדבר איתה כל חצי שעה בפלאפון איזה שעה שלמה
ואני תמיד אומר
לא משנה קורה

עכשיו הינה והיא נסעה לכמה ימים...לחמישי -שישי-שבת
היא אמרה ראשון היא חוזרת...חמישי שישי שבת בקושי דיברתי איתה...ממש בקושי
וכשדיברתי לא יכלתי להגיד לה כלום נורמלי...בנינו כי היא תמיד הייתה עם בת דודה ודודים ליד
בקיצור דיברתי איתה שבת בערב והיא אמרה שהיא תחזור רק שני כי היא צריכה להשאר ראשון פה
אמרתי סבבה...וביקשתי דברי איתי ביום ראשון משו שלחי הודעה או תקשרי..כל דבר
היא הבטיחה ואמרה סבבה...והינה הגיע יום ראשון...ואני קמתי בשעה 2 בצהוריים...לא יודע איך להשיג אותי
לא מדבר איתה..לא מקבל שיחה ולא הודעה ולא כלום
מצד אחד אני מרגיש..שאני מציק מצד שני אני מרגיש שאני לא ראיו ליחס כזה ממנה...
תקשיבו...אני לא יודע אבל פשוט מבאס אותי שהיא אפילו לא טורחת להגיד לי כלום אני מקבל ממנה יחס מגעיל...לא יחודע אולי משו קרה ולא יצא לה להתקשר
אבל גם אני חושב שהיא פשוט לא רצתה לדבר איתי

בקיצור...חפרתי פה יותר מדי...מה שאני מרגיש
שאני מקבל ממנה יחס מגעיל...בכל המקרה הזה
תמיד אני אומר ...בקטנה לא קרה כלום
כמה פעמים ספגתי ממנה דברים...מעצבנים הכל...כי אני ילד שלא רוצה לגרום לריבים...אני אוהב אותה מממממשששש
אבל בכל זאת בכל המקרה הזה קיבלתי יחס מסריח...ואני אם אני יחזיר לה יחס כזה...זה יכול להגרר לריבים וזה שאני לא רוצה שיקרה
ואני פשוט מכל הסיפור הזה בבאסה...יום שני היום קמתי ב5 בבוקר...לעבודה ופשוט לא הלכתי לא לקחו אותי בכלל מה שעשיתי ביום ראשון[פנצ'ר..הברזתי בגלל חברה..כי היא אמרה לי שאם אני לא ילך לעבוד היא תדבר איתי ויש מצב אני יראה אותה]

בקיצור לא יודע...לדב ראיתה מה אני יגיד לה?היא תביא לי תרוץ שאני לא יוכל לריב איתה
כי לפי דעתה זה בקטנה ולא קרה כלום אבל לי זה מממממממש מפריע אני לא יודע...אני מבואס וכולם כבר רואים את זה..ושואלים מה קרה וזה ואני שותק...אין עם מי לדבר באמת
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 24-07-2006, 09:56
  O.r O.r אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.02.05
שלח הודעה דרך ICQ אל O.r
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי PooRtoaR שמתחילה ב "בעיה עם חברה בעיה מוזרה...ואני משתגע פה"

זה קצת שונה,אבל במהות קרה לי אותו הדבר עם חבר שלי.. אז אני די יכולה לייעץ מנסיון..
אז דבר ראשון, כמה שזה יהיה לך קשה, אל תסיק מסקנות לפני שדברת איתה. אל תנסה למצוא 101 סיבות ללמה יכול להיות שהיא לא התקשרה, חוץ מלהכאיב לך יותר זה לא יעשה הרבה.
דבר שני, גם אם היא תמצא איזה תרוץ שיגרום לך לא לכעוס עליה, אתה חייב להגיד לה את זה. גם אם אחר כך זה יראה שטותיוקטן,אבל כרגע זה מפריע לך ,אתה חייב לבוא אליה ולומר לה דוגרי כל מה שמפריע לך.
ודבר אחרון, כמה שזה ישמע לא אמין אבל באמת יש מצב שהיא לא היתה יכולה להתקשר,אתה הרי לא יודע מה ואיך הולך אצלה , אז שוב, רק אחרי שתדברו תסיק מסקנות..

שיהיה בהצלחה..
תעדכן אותנו,
רינה

ישן 24-07-2006, 14:35
  PooRtoaR PooRtoaR אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.01.06
כנסו
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי PooRtoaR שמתחילה ב "בעיה עם חברה בעיה מוזרה...ואני משתגע פה"

תקשיבו ....לא ניסחתי את זה טוב
לפי דעתי רק בכל הסיפור הזה...היא מתייחסת מגעיל לפי דעתי
אבל ככה...היא מתייחסת טוב מאוד
הבעיה שאצלה זה לא כמו אצלי
לדוגמא אני מתייחס אליה הכייי טוב ...ואצלה...היא מתייחסת אליי הכי טוב...למשך תקופה..היא מגיעה תקופה של שבוע בדיוק ההפך....
זה מה שמציק לי...

ועוד דבר..לגבי זה שלא יכלה להתקשר...
נכון היא לא יכלה אבל אם ממש ממש היא הייתה רוצה
אז היא הייתה יכולה להתקשר או לשלוח הודעה שאני יתקשר
כן יש לה פלא בלי שיחות ובלי הודעות
אבל בכל זאת היא הצליחה לדבר איתי עוד לפני..לא משנה באיזה דרך..שלחה הודעה ביקשה שאני יתקשר
או פעם אחת היא התקשרה מדודה שלה ואמרה שאני יתקשר כי שיחות לא שלה...[כשאני אומר לפני זה אני מתכוון למיום שישי...]
בקיצור מה שאני מנסה להגיד שאם ממש היא הייתה רוצה להתקשר לפי דעתי היא הייתה משיגה שיחה או הודעה...

ותודה רבה רבה על התגובות...אשמח לעוד ייעוץ
ישן 24-07-2006, 15:52
  O.r O.r אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.02.05
שלח הודעה דרך ICQ אל O.r
גם אחרי ה"תיקון" שלך..
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי PooRtoaR שמתחילה ב "כנסו"

אני חושבת אותו הדבר...
זה לא ממש משנה אם אתה תמיד מרגיש שהיחס שלה חרא או רק במקרה הזה, הרעיון הוא שברגע שרע לך תדבר איתה ותגיד לה..ואז זה יכול להפוך את זה למקרה חד פעמי שלא יחזור על עצמו..כי אתה תגיד מה מפריע לך והיא תנסה להפנים את זה...

כבר אמרתי לך שזה נורא מזכיר את הסיפור עם חבר שלי?
אז כנ"ל לגביו, אין לו שיחות והוא לא דבר איתי כמעט יומיים שהוא לא היה בעיר.
ובהתחלה נורא כעסתי שאם הוא היה רוצה הוא היה מוצא את הדרך לדבר איתי ולו לשניה אחת.
אבל בסופו של דבר זה מזיק לי,לו ולקשר שלנו. אז במקום לכעוס שואלים...ואז מתברר שזו סיבה מטומטמת ובזבוז אנרגיה..

במילים אחרות-דבר איתה!!!!!!

רינה

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:31

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר