לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום מוזיקה כללי ! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > מוזיקה וזיהוי שירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 25-07-2006, 15:29
  slipkorn slipkorn אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.08.04
לגיטריסטים מבינים...

שלום,
אני רוצה לקנות גיטרה ביד שנייה בסביבות ה-3000-4000 שקל מקסימום... אני מחפש גיטרה למטאל שזה אומר גשר צף חובה וחובה שיהיה טוב ושלא יצא מכיוון... יש לי כבר גיטרה עם אחד מעאפן אנלא צריך עוד אחת... לגבי סאונד... פיקאפים תמיד אפשר להחליף זה לא כזה קריטי אנלא צריך סאונד של מליון דולר יש לי פוד הוא מטפל בסאונד לא רע... כמובן שאני גם לא רוצה גיטרה עם פיקאפים גרועים אבל הרבה מתלוננים על הפיקאפים שאיבנז שמים ואחריי שניגנתי על כמה איבנזים שהתלוננו עליהן לי אישית לא הפריעו יותר מדי הפיקאפים.
מה שיותר מדאיג אותי וחשוב לי זאת גיטרה נוחה ועמידה שתרגיש טוב... שלא תצא מכיוון שלא יהיו בעיות כלשהן שתרגיש מקצועית פחות או יותר בלי פאקים ושטויות.. אני די חושב שאיבנז מספקים את כל זה אבל אם יש לכם הצעות אחרות תציעו... אני כמובן רוצה לקנות יד שנייה או שאולי יש אפשרות שאני אקנה חדשה באיביי שזה בערך מחירי יד שנייה פה... בינתיים ראיתי ביד שנייה את האיבנז אס520 הישנה לא החדשה... היא מיוצרת ביפאן... מה אתם אומרים?
נא לא להפנות אותי לביקורות בהרמוני סנטרל לא בשביל זה שאלתי פה ואם כבר להפנות לביקורות אז לפחות לא לאתרים מוכרים.
תודה.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 25-07-2006, 18:43

ממש לא...
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי zoobooboozoo שמתחילה ב "אם אתה רוצה צליל ממש רצחני..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי zoobooboozoo
אם אתה רוצה צליל ממש רצחני קנה גיטרה עם פיקאפים אקטיבים של EMG או DUNCAN.

אלו פיקאפים עם שמקבלים תוספת חשמל מבטריות או משהו כזה וזה נותן דיסטרושן עם עוצמה אדירה.
ולא עד כדי כך מומלץ להחליף פיקאפים, גם זה מאוד יקר, וגם אפעם לא יוצא מושלם, טוב לקנות גיטרה עם הפיקאפים שאתה רוצה מובנים בתוכה.

בקשר לנוחות: לך לחנות תישמע כמה גיטרות ותבין מה אתה רוצה פחות או יותר מבחינת מבנה.

זה ובגדול, הבנתי שזה כל העצה שאתה צריך

לא עזרת לי בכלום... ואני מצטער שאני הולך לבקר אותך אבל זה יותר מדורש את זה.
ביקשתי המלצה לגיטרה ספציפית שאתנה יודע שטובה ושכדאי לבדוק ולחפש... אתה במקום זה המלצת לי על פיקאפים ועוד אני הדגשתי שפיקאפים זה לא מה שמעניין אותי כרגע... והרבה מאוד אנשים מחליפים פיקאפים אנלא רואה שום בעייה בזה.
ישן 26-07-2006, 08:45

לא אוהב ג'קסון..
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי Kontroza שמתחילה ב "מחזק"

לא משנה איזה... פשוט לא אוהב.... כמו שיש אנשים ששונאים איבנז ויש אנשים שבחיים לא יקנו פנדר אני לא אקנה ג'קסון.
חשבתי אולי על לקנות את האיבנז אס520 החדשה שיצאה... אמור להיות לה גשר ממש טוב שאפשר לעשות איתו דרופים בקלות... חשבתי אולי לקנות אותה ומקסימום אם אני ממש לא אהיה מרוצה מהסאונד אני אקנה פיקאפ לנק ואני אשאיר את הברידג'(אני לא משתמש כמעט בברידג' אני אוהב סאונד שמן ואת זה יש רק בנק)... למרות שלא ניראה לי שיהיו לי בעיות עם הסאונד בגלל שיש לי כרגע קורט אקס 6 שהיא גיטרה של 1600 שקל(חח) ודרך הפוד אקסטי לייב שלי היא נשמעת לי ממש לא רע בכלל... אני ת'אכלס תיכננתי על אס פרסטיג' אבל אין לי מספיק כסף ולא יהיו לי עוד הכנסות בשנה הקרובה והקורט באמת יצאה לי מכל החורים... מה שאני שונא בקורט זה שהיא מאוד מתפרקת... האינפוט מתנדנד, הגיטרה יוצאת מכיוון... בעיות אלקטרוניקה תמיד... הכבל של הסאונד מתנתק מהאינפוט... חשבתי שאם אני אקנה משו מייצור יפאני הבעיות האלה יעלמו לגמרי אבל אין לי ממש כסף ליפאנית... אתם חושבים שהאס 520 החדשה תהיה בסדר מהבחינה הזאת? שהיא בנויה בצורה טובה ואיכותית? הבנתי שהגשר מעולה לא יודע לגבי השאר... יש למישו מושג אם יש הבדלי איכות בינה לבין האס470?
תודה
ישן 27-07-2006, 15:34
  תומר5 תומר5 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.05.06
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי slipkorn שמתחילה ב "איזה דגם היא??"

איבנז אס520, שנת 97, פלוייד רוז,פיקאפים דימרציו אבולושן, חח היא אצלי הרבה זמן והיא כמו אחות קטנה אז לא נראה לי שבקרוב אני ימכור...
בכל מקרה אפשר למצוא כאלו אם מחפשים טוב.. תיכנס ל www.solidrock.co.il
אוליי תמצא שם ואם לא תכנס לפורום יש שם אנשים ממש נחמדים שישמחו לעזור לך...
ובקשר למחיר שלה מן הסתם שאני לא ימכור ביותר כי לא יקנו פשוט, למרות שיש כאלו שישקיעו..

וסך הכל גיטרה ממש טובה, אני ממש נהנה ממנה, נוחה לעמידה גם להופעות, ממש לא כבדה, נראה לי הגיטרה הכי דקה ולא כבדה שייצרו איי פעם חח..

נערך לאחרונה ע"י תומר5 בתאריך 27-07-2006 בשעה 15:36.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:50

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר