לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 26-07-2006, 11:54
  אליהו ר אליהו ר אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.05.06
תהיה רגוע
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Hell-Boy שמתחילה ב "הצהרותיו החדשות של מלך סעודיה"

הסעודים מאיימים ש"תהיה מלחמה" ולא שחלילה הם ילכלכו בה את הידיים. זה נוסח כללי של איומים בסגנון "ההדרדרות" בה מנהיגים ערביים מנופפים לנו בכל פעם שמדיניות הבטחון שלנו לא נראית להם. אין לזה שום משמעות. אני מוכן להמר קסאם נגד זילזאל, שהמשטר הנוכחי בסעודיה לא יפתח במלחמה נגד ישראל בכל מחיר, וזאת לא בגלל עינינו היפות או האהבה הנסתרת שהם רוחשים לנו, ועם כל הכבוד - גם לא בגלל עליונותנו הצבאית. זה פשוט בגלל שעצם קיומם תלוי ברצונם של האמריקאים, ובעולם הערבי שוררת התחושה שהאמריקאים יושבים בכיס הישראלי. זה לא נכון כללית, אבל זה כרגע רלוונטי במלחמה הנוכחית, וזו הדרך היחידה שלהם לומר פומבית לארה"ב שמדיניות היד החופשית שלהם ביחס לישראל לא נראית לפרוטז'ה הסעודי.

אם אני טועה במה שאמרתי - לא נותר לי אלא להתפטר מעבודתי...

יום שקט ובהצלחה לכוחות בבינת ג'בל (שפחות ופחות אני מבין למה לא יורדים עליה רק מהאויר)

אליהו
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:17

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר