לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 20-07-2006, 20:15
צלמית המשתמש של רועי AZ
  רועי AZ רועי AZ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.01.05
ספק בדבר אמינות תמונות הציוד שכביכול השאיר כח מגלן מאחוריו - משודר באל מנאר

ראיתי עכשיו פעם נוספת, את אותן תמונות טלוויזיוניות שמראות כביכול, ציוד צה"לי שהושאר ע"י כח מגלן. יש שם מס' משקפות ואמצעי תצפית ואף תפילין, ולידם מונח רובה. אותו רובה מסוג M-16 הינו נטול כוונות ושאר "צעצועים" וזיהיתי מחסנית מפלסטיק. בזה אני חושב, מוטל ספק בדבר אימנות התמונות המשודרות. מישהו שראה יכול לחזק את דעתי?

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 21-07-2006, 00:11
צלמית המשתמש של jenyazee
  jenyazee jenyazee אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.04.06
יש כמה דברים שלא מסתדרים.
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי רועי AZ שמתחילה ב "ספק בדבר אמינות תמונות הציוד שכביכול השאיר כח מגלן מאחוריו - משודר באל מנאר"

האפוד כבר כמעט ולא בשימוש בפלוגות סדירות ,בטח לא במגלן יש להם כבר ווסטים. (אפשר לשים לב שהאיש חיזבאלה שרואים בצילום לובש אפוד זהה).
הנשק הוא אמ-16 מקוצר רגיל,לא מנוסר ובלי מדפסים מעובים. כיום במיוחד אצל יחידות כמו מגלן יש פלאט טופים.
דבר נוסף , אך אני לא בטוח כי אני לא נמצא שם. קצת קשה לי להאמין שהתמונות צולמו במקום הארוע , זאת לאור העובדה שכבר יומיים יש שם לחימה וחילופי אש . לא נראה לי שהחיזבאלה יכול לעמוד נינוח לצלם ציוד שחיילים ישראלים כביכול השאירו באזור לחימה בלי שום יריות או פיצוצים ברקע.

ישן 21-07-2006, 09:48
צלמית המשתמש של רועי AZ

תרשה לי לשער, שבעקבות עבודתם המרובה והסיזיפית
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי יובל. שמתחילה ב "עוד פעם תקשורת..."

הם לא נכנסו לפרטי התמונות המשודרות. מה גם שאני בספק שמי שבאמת הראה אותם, לפחות חלקם לא באמת שמים לב לדברים הללו מחוסר ידיעה. אציין שבתחילה, כאשר ראיתי הציוד הוא היה נראה תקני. רק לאחר הפעם השניה, שהיתה יותר ארוכה, כבר הספקתי להבחין בכך. כולנו יודעים לומר בוודאות שרובה מהסוג שנראה אתמול ובייחוד המחסנית, אינם נמנים על אמל"ח אותה יח' מדוברת. גם לא אותו אפוד צה"לי.

נערך לאחרונה ע"י רועי AZ בתאריך 21-07-2006 בשעה 09:50.
ישן 21-07-2006, 12:50
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי -I_E- שמתחילה ב "בתמונה רואים מט"ל ומשקפת..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי -I_E-
בתמונה רואים מט"ל ומשקפת 10X40. מאיפה יש להם את הציוד הזה?

חוץ מזה יכול להיות שמדובר בכוח חילוץ שהגיע למקום ותוך כדי חילוץ איבד ציוד.
ועדיין סביר להניחי שמדובר בפיברוק.

אם מישהו באמת חושב שיש לחיזבאללה בעיה להשיג כלי נשק זה או אחר, אז כנראה שסובלים כאן מתסמונת רצועת עזה קשה מאוד.

הצילומים האלה מפוברקים בקונטקסט שלהם (אני לא יודע מה מקורם, אבל הוא לא מהכוח שפועל שם) והשאלה העיקרית היא האם מדובר בסרט שצולם אתמול או סרטון שהוכן מראש יחד עם אלפי אחרים לשימוש בתסריטים שונים. המלחמה כאן תוכרע לא מעט ע"י תעמולה ולכן חשוב להבין שההכנות של האוייב בתחום ה"נק"ל של התעמולה" לא פחותות מאלה שבתחום הלחימה הפיסית.

בחיזבאללה למדו שתמונות של ציוד צה"לי נטוש הן בעלות ערך רב יותר מאשר דיווח על חייל הרוג אצלינו כך שמה שמפתיע היא העובדה שהם לא עשו את זה מוקדם יותר.

ישן 21-07-2006, 13:37
צלמית המשתמש של רועי AZ

כי לא שמו לב לזה...
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי itaydvir שמתחילה ב "אז השאלה המתבקשת כאן היא"

...

התפיסה של יערי, דניאל, חזקני (הם מעולים) ויסלח לי מי שלא הזכרתיו, היא שכל קלטת /וידאו או אמירה של חיזבאללה, היא בגדר לוחמה פסיכולוגית/דימיון מזרחי מפותח. כלומר הם באים מראש בגישה המטילה ספק בדברים, אבל הם לא מכירים כנראה לעומק איך נראה ציוד צה"לי ופשוט לא שמו לב.

ישן 24-07-2006, 08:14
צלמית המשתמש של יוסיפון
  יוסיפון מנהל יוסיפון אינו מחובר  
מנהל פורומי צבא ובטחון, מילואים והלוחות

חבר מתאריך: 07.04.02
Facebook profile Follow me...
חבר'ה תסלחו לי
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי רועי AZ שמתחילה ב "ספק בדבר אמינות תמונות הציוד שכביכול השאיר כח מגלן מאחוריו - משודר באל מנאר"

אבל אני לא בטוח שהתמונות מפוברקות.
ייתכן שהציוד הוא ציוד של טנק פיקוד צה"לי. שנשמט מסל צריח או סל חי"ר.
גם המקוצר והקסדה הלא משופצרים מתאימים לכך.

מצד שני, יכול להיות שזה ציוד שנתפס ע"י החיזבאללה בבריחה מלבנון (במאי 2000) וצולם כך שיראה כאילו שהוא צה"לי.

נסו לאתר עוד תמונות.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 21:52

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר