לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 27-07-2006, 13:57
צלמית המשתמש של dolca1
  dolca1 dolca1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.10.05
שלח הודעה דרך ICQ אל dolca1 שלח הודעה דרך MSN אל dolca1
אני מאמינה שהגבר והאישה נועדו להיות ביחד
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי pinuky שמתחילה ב "שאלה למחשבה.."

בגלל זה יש את הדבר הזה שקוראים לו אהבה! את הדבר הזה שכל העולם מחפש

ואפשר לקחת את הנישואים גם כזוג אבל לא נשוי שבסוף קורה ונפרדים כי לא הלך.
למרות שנישואים עושה את זה הרבה יותר רשמי גם דרך הנישואים אומרים שהבן זוג הוא האחד אבל כנראה שזה לא ככה ומה שקורה אנשים מוותרים על להילחם על זה כי רואים שיש עוד דרכים שלא חייבים להיות ביחד..

יש הרבה דברים מאחורי זה מאחורי השאלה כי קודם כל הרעיון להנשא לא התחיל באלף הזאת אלא הרבה לפני עוד בתקופת התנ"ך,מה שאומר שהרבה דורות זה ככה זה מהטבע שלנו אולי זה בכלל הוטבע כבר מהתחלה חחח אני מחרבשת..
קיצר אני חושבת שהגבר והאישה נועדו להיות ביחד עד הסוף המר ושבאמצע יש כל מיני תקלות שצריך להתגבר עליהם :]

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 27-07-2006, 19:05
  הולי הולי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי pinuky שמתחילה ב "שאלה למחשבה.."

שאלה ממש קשה, לפי דעתי כמו בכל קשר בשלב מסויים כל הענן והסינוור של ההתאהבות הראשונית נעלם, עם השנים פשוט אוהבים אחד את השניה <ההבדל בין להיות מאוהבים לבין פשוט לאהוב>, אחרי כמה שנים טובות כבר בונים את החיים יחד ואז קשה לעשות הפרדה, החיים משתלבים, וע"י הדברים המשותפים האלה שנבנים יחד אנשים ממשיכים לחיות יחד בהורמוניה, יש כאן גם מעין שיגרה, אבל היא חייבת להיות מהולה בחום כזה, מעין אהבה לא מוסברת שמורגשת <אם זה בנשיקות בסלון או בבדיחות קטנות של בני הזוג>.

אבל יש ויש, היום אנשים ממהרים להתחתן כשהם עוד חיים בסינוור הזה ואפילו לא שורדים את השנה הראשונה של החיים המשותפים <השנה הראשונה הכי קשה>, באשר לזוגות.. יש המון זוגות שפשוט סובלים יחד, אין עיניין, רק מריבות על כל שטות, הרגשה כללית של חנק ורצון עז לחופש... כמובן שאחרי כמה שנים גם מעורבים בכל הסיפור ילדים ואז הכל נהיה הרבה יותר מסובך כי ההורים מושכים את הפרידה <ועל הדרך מאמללים את עצמם ואת הילדים> עד שהילדים גדלים קצת או לחלופין עד ש"נשבר" להם.

אין דבר כזה קבוצות שונות של אנשים, רק אנשים וטעויות שהם עושים.. כמו כל טעות בחיים, צריך להתמודד ולפעמים עדיף להודות בטעות ולפרק הכל <במקום ללכת ולבגוד> , כל אחד ובחירת ההתמודדות שלו.

או במילים אחרות, לכל אדם יש את האדם הזה שתהיה לו את האהבה הזאת שתמשך לנצח, השאלה היא מה הבחירות שלנו ועד כמה הן טובות לנו.

נערך לאחרונה ע"י הולי בתאריך 27-07-2006 בשעה 19:09.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:25

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר