לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 27-07-2006, 16:12
  eshel_2000 eshel_2000 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.07.06
פיצולי אישיות/מצבי רוח שלי בעבודה ובבית ספר

שלום
אז ככה אני בן 17 עולה לי"ב ואני עובד בסקרים
הבעיה היא ההתנהגות שלי: אני יום אחד ככה ויום אחד ככה
ואני מתייחס לזה כבעיה בגלל ילדה או שתיים שאיתי בעבודה ואני בטוח שההתנהגות שלי מבלבלת ואני לא רוצה להיות כזה לא יציב.. למה הכוונה? אני יכול יום אחד לבוא לעבודה במצברוח טוב לדבר הרבה להצחיק את הילדה שדיברתי עליה להציק לה ולשגע אותה קצת ולהיות אחלה כזה.. ואז כל שאר השבוע לבוא כמו עב"ם ולהיות מנותק מהסביבה ולדבר כמה שפחות עם כולם ושכמה שפחות ידברו אלי ואם כבר היא שואלת אותי שאלה נגיד אז לענות לה במילה אחת.. ותאמינו לי להיות מנותק מכולם זה דפוק..
אז אני אומר שההתנהגות שלה כלפי לא ברורה, כנראה שההתנהגות שלי כלפיה לא ברורה.. אם אני יום ככה ויום ככה.. (אני לא יודע עוד מה אני רוצה מהחיים שלה..)
למה אני אומר שההתנהגות שלה כלפי לא ברורה? כי גם לה יש קטעים כאלה - היא יכולה יום עבודה שלם להתעלם מקיומי ולדבר אלי רק בענייני עבודה ולא רק זה, לדבר על עניינים אחרים עם ילדים אחרים שאיתי בעבודה - אם היא עושה את זה זה גם מחרפן אותי (כי מה הם יותר טובים ממני?) וזה גם גורם לי עוד יותר להיות מנותק מכולם ולא לרצות לדבר עם אף אחד.. מן ימים שכאלה..

אני מנסה להבין מה גורם לי לרקוד לפי החליל שלה.. ואני בכלל לא בטוח שזאת הסיבה שאני בא עם כאלה פיצולי אישיות לעבודה ולבצפר, זה יותר כאילו אני בא לעבודה בבוקר עם החלטה "היום אני אדבר הרבה, לא אכפת לי אם היא לא תשים עלי, לא אכפת לי אם היא לא תתיחס לדברים שלי, מי היא בכלל? אנחנו לא חברים, והכי טוב בשבילי לדבר מאשר לשתוק"

ואני מנסה להבין גם מה גורם לה להעדיף מישהו אחר על פני: מישהו שלא נראה יותר טוב ממני, מישהו שלא מדבר יותר ממני.. אולי אני משדר לה שאני לא מעוניין בשטויות? אולי היא מציקה לו אבל בעצם רוצה להציק לי? ומפחדת או משהו?

תודה שקראתם הכל אודה מאוד לתגובות..

נערך לאחרונה ע"י eshel_2000 בתאריך 27-07-2006 בשעה 16:14.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 27-07-2006, 16:18
צלמית המשתמש של ShaMaMa
  ShaMaMa ShaMaMa אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.02.06
שלח הודעה דרך ICQ אל ShaMaMa שלח הודעה דרך MSN אל ShaMaMa
אני לא חושב שזה שהיא מדברת עם מישהו אחר הוא יותר מעיניין ממך.
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי eshel_2000 שמתחילה ב "פיצולי אישיות/מצבי רוח שלי בעבודה ובבית ספר"

יכול להיות שהיא מוצאת יותר נושאי שיחה עם אנשים אחרים, או שהיא מתביישת ממךף היא לא מרגישה מספיק קרובה.
לפי מה שכתבת אפשר להבין שאתה מרגיש אליה משהו, אני לא אומר שאתה מאוהב בה אבל יש שם איזשהו סוג של רגש ורצון להתקרב.
בוא נהיה אופטימים לרגע ונגיד שהיא גם מרגישה משהו, אני יודע מניסיון שגם אם אני הייתי דלוק על מישהי לא תמיד הייתי מנסה להתקרב כאילו אם אנחנו עם עוד כמה אנשים אני לא בהכרח אלך לדבר איתה דווקא.

תנסה להתקרב, ליצור סביבה נוחה ככה שהיא לא תתבייש לדבר איתך או לא יודע מה. אל תראה את זה שהיא מדברת עם אנשים אחרים זה בגלל שהם יותר טובים ממך. אני לא חושב שמישהו עושה את השיקול הזה של מי יותר טוב, זה פשוט מי נמצא באותו רגע באיזור או מי יותר נוח לדבר איתו ויכולות להיות עוד מיליון סיבות.
בהצלחה

ישן 27-07-2006, 18:40

תגיבו עוד בבקשה.. תגובה ל shamama
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי ShaMaMa שמתחילה ב "אני לא חושב שזה שהיא מדברת עם מישהו אחר הוא יותר מעיניין ממך."

יש לך תגובה די חכמה
תראה אני חשבתי על עוד אפשרות שאני מכיר אישית אז אולי זה מתאים גם פה: אולי היא מרגישה שזה פשוט לא בשבילה? אני לא רומז שהיא מתביישת ממני אבל אולי יצרתי אצלה רושם של משהו גדול מדי? (אני לא כזה, פשוט אולי זה הרושם שנתפס אצלה מאיזה כמה פעמים שהייתי היפר מדי) ואולי היא מרגישה שהקשר איתי "גדול עליה"? אז היא מעדיפה ללכת על דברים יותר קטנים שיותר בכייון שלה ולדבר אל האנשים הרגילים ולא אל הענקים? ואני יודע שיש דבר כזה.. מניסיון.. אולי הולי עם הניסוחים הטובים שלה תצליח להסביר את זה יותר טוב

ושמעו אין בי טיפת שוויצריות או הרגשת עליונות על אחרים.. (אולי ההפך הנכון) אני פשוט מגזים תיאורים כדי לנסות להסביר את עצמי טוב יותר..

עוד תגובות בבקשה
ישן 27-07-2006, 16:21
  pinuky pinuky אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.05.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי eshel_2000 שמתחילה ב "פיצולי אישיות/מצבי רוח שלי בעבודה ובבית ספר"

אממ נראה לי שהיא מעסיקה אותך כי היא גורמת לך להרגיש קטן..
כאילו כשבנאדם מרגיש שמישהו לא מתעניין בו ודברים כאלה אז הוא דווקא נמשך לבנאדם יותר כדי להראות לו שהוא כן מעניין וטוב בדיוק כמוהו..
ובגלל שהוא מרגיש כאילו הבנאדם ההוא גדול והשני קטן אז הקטן רוצה להסתובב איתו..
אבל בתכלס הכל קישקוש אתה לא צריך להתייחס לזה יותר מידי יש מצב שהיא סתם ככה כי זה האופי שלה והיא לא שמה לב בכלל לזה או שזה בכוונה ואם בכוונה אז היא השיגה את מה שהא רצתה שאתה תתעסק בשטויות שנוגעות אליה..
ושתשבור תראש..

בקיצר מה שאני מנסה להגיד זה תיהיה אתה בלי יותר מידי מחשבות מיותרות..

ישן 27-07-2006, 19:35
  הולי הולי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.04

תראה, הקטע של העבודה מובן ביותר, לא תמיד אנחנו הולכים עם חיוך כל היום, וזה לא דווקא בגלל שמשהו קרה, זה רק כי אנחנו אנושיים, מה שכן, אתה חייב לעשות חשיבה עם עצמך לגבי אותה אחת שעובדת איתך, כמו שציינו כאן ברור שאתה מרגיש משהו ושזה מעסיק אותך, התשובה שאתה מחפש נמצאת רק אצלך, יכול להיות שאתה פשוט קצת מקנא באותם בנים שהיא מדברת איתם, אם אתה רציני כלפיה כדאי לך ללכת ולהציע לה לצאת או משהו, להתקרב אליה, לתת לה תחושה שאתה מעוניין <בלי משחקים> ושאפשר לדבר ולהנות איתך, אולי נתת לה רמזים לכל מיני כיוונים והיא פשוט הרימה ידיים והחליטה להתנהג אליך כמו אל כולם? אולי היא בכלל בראש של רק לדבר עם כולם, אתה זה שמכיר אותה, נסה להתקרב ותראה מה התגובות שלה, ומה שלא יהיה, תנסה להתעלות על הימים ה"קרים" ובאותם ימים כן להפתח ולהיות חברותי יותר, מי יודע.. אולי זה ישנה את כל היום

ישן 27-07-2006, 19:50
  משתמשת נקבה tiras777 tiras777 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.06.05
אני לא מבינה למה התגובות באו בהתייחסות אליה..

האשכול מדבר על מצבי רוח, לא?

אתה צריך לווסת את מצבי הרוח שלך..
גם אני כזאת לפעמים..אני יכולה לקום עם הרגשה מעולה בבוקר..ולהרגיש כ"כ טוב עם עצמי, לשמוח, לחייך..ופתאום להפוך את כל הרגשות להפך המוחלט..לעצב, לדכדוך, לדכאון קצרצר..והכל למה?
בגלל מילה לא במקום של מישהו/י.. הבעת פנים שנראתה לי לא בסדר, נימת דיבור...כל מיני דברים קטנים שיגרמו לי לפתע פתאום..לשנות את הכל.
ברגע שהבנתי שיש לי את הבעיה הזאת,..רציתי שינוי..כי במחשבה נוספת על זה..הבנתי שאני מזלזלת בעצמי..אם אני אמורה להרגיש שמחה ומאושרת..למה להשתנות בכזאת אכזריות??? כי מצבי הרוח האלו משפיעים עליך!! ועל הסביבה...(ע"ע המקרה שלך עם החברה)..
הסביבה רואה שאתה משתנה בכזאת קיצוניות..אז גם הערך שלך בעינהם יורד..אתה עולה ויורד בעינהם..

בן אדם צריך להיות קבוע..ולא להשתנות כל רגע..
ברגע שתבין שאתה פוגע בעצמך (החיוך צריך להישאר על הפנים, ברגע שאתה מוריד אותו..אתה פוגע בעצמך)..ואתה מזלזל בעצמך כשאתה משנה את מצבי הרוח שלך כל רגע..אתה בקלות תוכל לווסת את זה.

וזה משהו מצחיק שגוגל נתן לי בקשר למצבי רוח..

"מדע "ביו-מטאורולוגיה" עוסק בהשפעת מזג האוויר על התנהגותו ובריאותו של האדם. באוויר יש חלקיקים טעונים בחשמל הנקראים יונים ומקובל לסווג אותם לחיוביים ושליליים. מסתבר שיש קשר בין ריכוז היונים השליליים או החיוביים באוויר, לבין הרגשתם הכללית של בני האדם."..(אז אל תאשים את עצמך..).

ישן 27-07-2006, 20:32

תגובה לתירס, פינוקי והולי
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי tiras777 שמתחילה ב "אני לא מבינה למה התגובות באו בהתייחסות אליה.."

פינוקי: חח אני לא דלוק עליה (חושב) - היא פשוט מיוחדת.. מה שכן אני רוצה להתקרב אליה יותר מהמצב עכשיו.. שהוא די יבש ולא בגללי נראה לי.. בקשר ללדבר איתה - דיברתי בעקיפין והיא *לא מעוניינת* באיזה קשר מיוחד.. בדוק..

תירס: כן אני מנסה לווסת אבל מספיקה כמו שאמרת תגובה אחת לא במקום (מהאנשים המסויימים כמובן) כדי להוציא פחות או יותר את החשק לאותו היום.. ויש סיבה שהתגובות מתייחסות לאותה ילדה.. וטוב שכך.. למשל "בוקר טוב" מעפן מצידה שראה שממש לא אכפת לה מזה שבאתי די לא משרה עלי אווירה של יאללה נהיה סבבה איתה ודי יוצר מרחק בינינו.. בגלל זה אני אומר שאולי אני לא צריך להתייחס לכל הדברים האלה ואפילו להעיר לה על זה "מה זה הבוקר טוב הזה?".. הבעיה שלא תמיד יש כח לדברים האלה..
ומה שהבאת מגוגל אמיתי? חח זה נחמד

הולי: אני לא חושב שאני מקנא בהם אבל ברגע שהיא הולכת לדבר איתם ולא איתי מה אני אצעק לה "יעל בואי לדבר איתי!! למה איתם??".. אני לא אעשה את זה.. וככה עובר זמן שהיא לא מדברת איתי ואפשר להגיד מתעלמת מקיומי למרות שאותי היא מכירה יותר מאשר אותם.. וזה ממש מוציא לי חשק ממנה ומבאס אותי ומנתק אותי מהיום הזה.
אז אני גם מנסה להבין: למה לעזאזל היא הולכת לדבר איתם ולא איתי? במה אני שונה? אני משדר לה יותר ממה שצריך? פחות ממה שצריך?
לא יודע.. אבל מה שכן - זה משפיע על המשך ההתנהגות שלי באותו יום העבודה..

נערך לאחרונה ע"י eshel_2000 בתאריך 27-07-2006 בשעה 20:36.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 10:26

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר