לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 30-07-2006, 07:48
  samba23 samba23 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.07.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Gwenhwyfar שמתחילה ב "אשכול החוויות השבועי"

הממ.. בעיקרון היה לי שבוע קשה של הכנה לקראת הגיוס הקרב ובא, קניתי את רוב הדברים שאיתם אני אסתובב במשך ה3 שנים הבאות. מה גם שכל השבוע התגעגעתי לחברה שלי שאותה באותו זמן לא ראיתי שבועיים (התגייסה), עד שהגיע סופ"ש ואז ראיתי אותה. ראיתי אותה כמעט כל יום שישי, הסתובבנו ואז גם הגענו הביתה. בערב יצאנו לים - ישבנו בהתחלה במסעדה, אכלנו קצת ואז היא ראתה את ההפתעה שהכנתי לה - פיקניק נחמד על החוף, נרות, יין וכ'. היה מעולה. בסוף הערב הבאתי לה גם מתנה שאני יודע שהיא רצתה ממזמן - הבושם Hypnotic Poison, עלה לי הרבה אבל אני לא כ"כ חושב על מחיר כשמדובר בחברה שלי (מה גם שהוא מעולה עליה..אני מסניף אותה). ביום שבת נסעתי לבית שלה ואמרתי לה לרדת למטה, זרמה איתי והלכנו להסתובב קצת בקניון הזהב עד שאיכשהו יצא לנו להחליט ללכת לראות סרט, החלטנו ללכת על שודדי הקריבים: תיבה של איש מת ולא התאכזבנו - היה סרט ממש מצחיק. בסוף הסרט קנינו קצת אוכל סיני ונסענו חזרה לבית שלי.. אכלנו, נהננו ואז בערך ב2 בבוקר הסעתי אותה חזרה לבית שלה. בשעה 7 וחצי היום כבר הייתי בבית שלה, שתינו קפה וישר אמא שלה הקפיצה אותנו לתחנה ומשם היא לקחה אוטובוס חזרה לבסיס. וכך חלף לו הסופ"ש. כ"כ טוב, כ"כ מהר...

Tomorrow never comes until it's too late

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 31-07-2006, 22:33
  DefendeRoE DefendeRoE אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.04.04
שלח הודעה דרך ICQ אל DefendeRoE
חיפשתי אשכול כזה בדיוק!
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Gwenhwyfar שמתחילה ב "אשכול החוויות השבועי"

וואי המון דברים שקרו לי בזמן האחרון ולא בשבוע בכלל אממ אז מההתחלה...
עברתי לתל השומר למפקדה, בגלל בעיות שינה ובעיות בריאותיות נוספות חשבו שאם אני אשן בבית זה יעזור, לצערי הבעיות רק אממ ירדו מעט אני עדיין לא ישן טוב בלילה ועייף במשך היום, אבל זה בסדר אני מטפל גם בזה...

מבחינה רפואית האמון שהיה לי במערכת הרפואה הצבאית רק הולך ומתדרדר מרגע לרגע ואני מפחד שיגיע היום שאני אבקש פשוט ועדה רפואית כדי לפטור את הבעיות שלי כמו שצריך בצורה אזרחית מה שכנראה אומר שאני כבר לא אהיה "בעיה" של הצבא...

בהתחלה הייתי ממש בדיכאון במפקדה בכיתי בלילות וכאלה מגעגועים לבסיס הקודם שפשוט נקרעתי משם... אבל לאט לאט התרגלתי לחיים של אחראי מחשוב, זה ממש לא כמו להיות חוקר, אבל זה גם משהו, ומבחינה בריאותית זה יותר טוב לי כי זה הרבה פחות לחוץ ועמוס, ואני ישן בבית על מיטה קצת יותר נוחה אז לפעמים גם החצי שעה שעה הנוספים האלה שאני "עוקץ" עוזרות...

חוץ מזה התחלתי גם טיפול אצל קב"נית היא איבחנה לשמחתי שאני לא סובל מאינסומניה או מחלת נפש אחרת שאני לא זוכר איך היא נשמעת אבל מצד שני היא אמרה שהיא מזהה אצלי בעיות ברמה לא מודעת שמשפיעות על כל מהלך החיים שלי בלי שאני שם לב, כאילו בגלל דברים מסויימים שעוברים לי בראש אני לא נותן לעצמי לממש את עצמי לחלוטין ולהגשים חלומות ושאיפות (אם הצלחתם להבין למה היא התכוונה אני אשמח לדעת...) בכל אופן זהו כעקרון, השוק של ברוך למפקה תתכונן לטחון יומיות וזה באמת טחינה כל הנסיעות האלה מ5 וחצי אבל ניחא מה לא עושים בשביל הבריאות,נקווה שאני אוכל להשאר בצבא אחרי כל הבדיקות והניתוחים והניסויים שרוצים לעשות עליי, וגם אם לא =\ בסדר למדתי לזרום עם שינויים ואפילו מידי פעם לתת תקווה לנימה אופטימית של "יהיה בסדר"

אז זה בערך בקיצור של ראשי פרקים מה שקרה איתי וזהו,
שיהיה לכולנו שבוע נהדר

רועי
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 10:01

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר