לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 27-07-2006, 14:04
צלמית המשתמש של !G@d
  !G@d !G@d אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.07.06
המלצה שלום + תכנות + מחשבים באופן כללי + סבב הזימונים והמיונים הנוכחי

אז ככה כמה דברים:

דבר ראשון אני משתמש חדש.
למרות שאני קורא את הנאמר בפורום כבר מספר חודשים,
רק עכשיו החלטתי להצטרף כחבר מן המניין .
אז רציתי להגיד (עד כמה שזה כבר נשמע נדוש), שזה אחלה פורום עם אחלה אנשים, ואני שמח להצטרף אליו .

דבר שני,
בצבא אני רוצה לעסוק בתכנות. הבעייה היא שיש לי פרופיל קרבי ואני אובד עצות...
מה עליי לעשות כדי להתקבל לקורס התכנות של בסמ"ח??? לבקש בקשת חריג מלשכת הגיוס?

דבר שלישי,
תהיתי אם תוכלו לספר לי עוד קצת על שאר יחידות המחשבים השונות (8200, ממרם, גאמא, תלפיות)...
ואני לא מתכוון, כמובן, לחומר מסווג...
ומנהלים יקרים ( chatulim, נור, עידו403, ו-AshqenaZ), אל תדאגו! ערכתי חיפוש בפורום לגבי כל אחת ואחת מיחידות המחשבים הנ"ל,
ואני מודע לעובדה שרשום עליהן מידע באשכולות שונים בפורום.
אבל תהיתי (למרות שהסיכויים קלושים למדיי), אם יש לאחד מחברי הפורום מידע נוסף שלא נאמר בפורום
או אם הוא יוכל לשלוח לי כתובת של אשכול מחשבים שבמקרה פספסתי, ויש בו מידע חשוב לגבי אותה יחידה...

ודבר רביעי ואחרון,
לפני כחודש (בידיוק, ד"א) עשיתי את הצו הראשון שלי...
והבעייה שלי היא כזאת: חברים וחברות אחרים שגם עשו צו ראשון בתאריך כמעט זהה לשלי (הבדל של שבועיים+/-),
החלו לקבל זימונים לכל מיני מקומות (כגון: טיס, גאמא, האזנה ערבית וכו')...
ואני עדיין לא קיבלתי אף זימון לשום דבר , התקשרתי היום ללשכת הגיוס והם אמרו שאין לי זימונים לסבב המיונים הנוכחי.
מישהו יכול לומר לי למה אין לי זימונים בכלל?
(אפילו לא זימון פיצפון לניקיון השירותים של הבקו"ם )

טוב, מצטער שחפרתי, אבל זו הודעה ראשונה אז תצטרכו לסלוח לי...
מצפה לתגובותיכם,
גדי
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 27-07-2006, 17:23
  fhever fhever אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.08.04
שלח הודעה דרך ICQ אל fhever
תשובות לגדי !
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי !G@d שמתחילה ב "סליחה"

דבר ראשון : ברוך הבא !!!

דבר שני : תמיד אפשר לנסות לבקש חריג מהלשכת גיוס , אבל לפי מה שראית בפורום הזה , היחידים שמתקבלים כחריגים לכאורה למקצועות המחשב הם או בעלי פרופיל 64 או ילידם יחידים ודומה להם .
וגם אתה יכול ללכת לעתודה טכנולגית - וללמוד שם יג-יד בתור הנדסאי תוכניתן .

דבר שלישי : כמו שאמרת מה שידועים אנשים זה מה שרשום באשכולות השונים , ואתה תמיד יכול לחפש עוד חומר ברחבי האינטרנט ( עולם ומלואו )

דבר רביעי :בקשר לזימונים יש לך עוד זמן , רק עכשיו עשית צו ראשון , סבב המיונים שאתה תקבל בו כנראה מיונים או מרץ-אפריל ( אבל אתה בעל פרופיל קרבי אז לא נראה לי שתקבל שם מיונים אבל אם תתאים תקבל בינואר יום סירות ) , ובקשר למיונים האחרים כמו מודיעין וצ"א אתה תקבל אם תעמוד בתנאים שלהם לקבלה של הזימונים , צ"א נראה לי שאמורים לקבל כחודש אחרי הצו בערך , ומודיעין בערך בתחילת השנה הבאה .
ישן 30-07-2006, 09:35
  master master אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.11.01
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי !G@d שמתחילה ב "שלום + תכנות + מחשבים באופן כללי + סבב הזימונים והמיונים הנוכחי"

אתה מתבלבל

גאמא ותלפיות אלה קורסים, ללמוד קצת על תלפיות אתה יכול כאן: www.talpiot.org

8200 יחידה גדולה במודיעין, יש שם תפקידים מעניינים בתחומי המחשבים, יותר אי אפשר לספר כאן, תחפש באינטרנט, יש מספיק פירסומים רשמיים ופרסומים זרים על היחידה (חלקם מונפצים האמתי...)
ממר"ם - שם שהפך למשהו כללי בצבא, תחפש על קורס תכניתנים...

לגבי החברים שלך, תנסה לברר את הנתונים שלך.
טיס - אם אין לך נתונים, או יש לך בעיות רפואיות (מספיק משקפיים לדוגמא), אתה פסול.
גאמא - המודיעין בד"כ שולח זימון למלא טפסים ראשוניים באינטרנט, אתה יכול לפנות ליחידת האיתור של חמ"ן ולדבר איתם.
האזנה בעברית - אתה לומד ערבית? אם כן, התשובה חוזרת כמעט על התשובה של גאמא.

ואל תהיה אובד עצות, פרופיל קרבי זה בסט,אף תפקיד של תכנות ותקתוק מול מחשב מאעפן ויומיות, יתן לך את הסיפוק של להיות צנחן...
ישן 30-07-2006, 10:09
  ravehe ravehe אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.09.05
כל אחד והתפקידים שהוא מעדיף
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי !G@d שמתחילה ב "שלום + תכנות + מחשבים באופן כללי + סבב הזימונים והמיונים הנוכחי"

חיל מודיעין מאוד אוהב ומעריך את העבודה שמנדנדים לו. תצלצל אליהם (אפילו שזה לוקח להם לפעמים 3 שעות לענות) ותגיד שאתה רוצה זימונים. מה שכן, זה כמובן תלוי בנתונים שלך. תנסה לחשוב עם עצמך אם לדעתך יש לך נתונים למודיעין. אם כן, אין שום סיבה שלא ישלחו לך אם תבקש.

תלפיות זה כמובן נתונים יותר גבוהים וזה תפקידים שונים לגמרי (ושנות לימוד לפני זה).

אם מחשבים זה הקטע שלך, אז יש סיכוי טוב שיהיו הרבה תפקידים במודיעין שתאהב. לא כולם זה ממש תכנות, אבל זה מחשבים באופן כללי.
הייתי בבחינות של פרוייקט גאמא, והרמה שם ממש ממש גבוהה יחסית לבגרות. ככה שאתה צריך להיות בטוח שאתה יודע מחשבים טוב. ובתלפיות המבחנים גם לא קלים, אלא ששם הנושאים זה יותר פיסיקה, חשיבה מדעית, מתמטיקה וכיצ"ב.

בהצלחה
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:07

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר