לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 31-07-2006, 18:01
  nelik8 nelik8 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.03.04
המחשב שלי+שתי שאלות על מעבדים

אז ככה...מכיוון שראיתי פה כמה אשכולות על הצגת מחשבים החלטתי להציג את המחשב שקניתי לפני כמה חודשים(לפני יציאת am2 ולפני שידעו לחזות את ביצועי קונרו)השאלה שלי היא אם יכולתי לקנות אז משהו יותר טוב באותו סכום.כל החלקים נרכשו בפלונטר(חנות פצצתית ביותר!רק עצבן אותי שעות הפתיחה המצומצמות מאוד שלהם כיוון שכל החלקים הגיעו בזמנים שונים מטעמי אספקה,ואני מאוד רציתי לבוא לאסוף אותם) חוץ ממסך ה lcd שנרכש בnewegg עם קרוב משפחה בגלל המחיר(שעל החנות הזאת אין הרבה מה להגיד...הלוואי שהייתה כזאת בישראל).אז ככה:
מסך acer lcd 24" 1920x1200 6ms 1:1000
מעבד: amd athlon 64 fx-60 dual core
לוח אם: asus a8n32 sli deluxe
(כרטיסי קול ורשת מובנים,אני לא מעריץ של סאונד איכותי כל כך)
כרטיס מסך: שני כרטיסי מסך שעובדים ב sli..
xfx 7900gtx xxx 1800/700
זיכרון:
2xgeil 1 gb ddr400 cl.2.5 (יכול להיות שבעתיד הקרוב מאוד אקנה עוד שני סטיקים)
ספק כוח:coolermaster 550w acly sli
מארז thermaltake tai-chi עם מערכת קירור מים bigwater745
כל זה נקנה ב22 וחצי אלף ש"ח...שוב פעם אני מדגיש שזה היה לפני יציאת am2 וחפני שידעתי למה קונרו מסוגל...יכול להיות שאם ידעתי הייתי מחכה אבל אני עדיין לא מבין איך מחשב יכול להיות יותר טוב מזה...
הרכבתי את המחשב לבד(כמובן שרעדו לי הידיים)
לגבי הספק...קניתי אותו לפני שידעתי שאקנה שני כרטיסי מסך חזקים כאלה...כרגע אין בעייות אבל יש על מה לדאוג?

עכשיו לגבי המעבדים...מה יהיו הצעדים הבאים של amd ו intel?האם amd יוסיפו מעבדים ל am2 ואינטל לסוקט 775 או שיהיה משהו חדש?שמעתי על מרובעי ליבות...

השנייה לגבי משחה טרמית...במדריכים ישנים ראיתי שמרחו את המשחה הל הליבה עצמה...במעבדים של היום הליבה מוסתרת ואני פשוט מרחתי את המחשב על המעבד עצמו(מרחתי אותה בצורה נכונה כמובן והמעבד שלי קריר ביותר) אבל זה קצת מפליא אותי מה עשיתי בכך שמרחתי משחה על ברזל ולא על הליבה עצמה...

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 01-08-2006, 15:05
צלמית המשתמש של Kill-Machine
  Kill-Machine מנהל Kill-Machine אינו מחובר  
מנהל פורום חומרה

חבר מתאריך: 27.05.02
אין לך סיבה להתחיל לחשוב על להחליף מחשב.
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי nelik8 שמתחילה ב "המחשב שלי+שתי שאלות על מעבדים"

זה הוצאה מיותרת לחלוטין, המחשב שלך ישרת אותך נאמנה עוד הרבה מאוד זמן, גם בלי להוסיף זיכרון. אם זה מה שמדאיג אותך, הוא הרבה יותר חזק מהדרישות של Vista.

AMD לקראת סוף השנה תתחיל למכור את מעבדי ה 65nm שלה, ובתחילת 2007 כנראה שתתחיל לשווק את המעבדים בעלי הארכיטקטורה החדשה, ה K8L, מה שאמור לתת פייט הולם ל Conroe. נכון להיום, ה Conroe הוא המעבד הטוב ביותר שקיים, ללא ספק.

את המשחה אתה מרחת על מה שנקרא מפזר החום של המעבד. זה בסדר, לא מורחים משחה על ליבה, אתה לא יכול לראות את הליבה. פעם, ב Athlon XP, לא היה מפזר חום, היו מורחים את המשחה ישר על המעבד.

The only certainty in life is that there are no certainties.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:42

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר