לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תוכנה ומשחקי מחשב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 21-07-2006, 17:59
  pyr0 pyr0 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.10.05
המלצה מדריך&סיקור&המלצה: JV16 Power Tools 2006 - תוכנה חזקה מאוד (חזקה ביותר?) לטיפול במחשב

שלום!
אחרי הרבה זמן שלא כתבתי מדריכים בגלל כל מיני סיבות, ביניהן התקנתי לינוקס והייתי צריך ללמוד אותו, נפלו פגזים על העיר שלי אז ברחנו ממנה ועכשיו חזרתי - עוזב שוב בראשון אז החלטתילשבת ולהשקיע בשבילכם בזמנים קשים אלו, אולי אם הבית לא ישרוד לפחות המחשב.

קיצר, תהיו חזקים בתקופה הזאתי. אני אישית גר בחיפה ופגעו לי ליד הבית איזה 5 פעמים - מלחיץ אבל עוברים את זה! לא ישברו אותנו

מהי JV16 Power Tools בעצם?

תוכנה זו היא חבילה (Suite) של המון תוכנות מאוד חזקות ושימושיות בכדי לגרום למחשב לרוץ כמו שצריך. אני חייב לציין שעד היום השתמשתי במס' תוכנות לניקוי רג'יסטרי והמחשב, וזאתי עושה את כל העבודה ביחד בצורה הרבה יותר טובה. המחשב פשוט רץ

איך הגעתי אליה?

שמעתי עליה בעבר, אבל אף פעם לא התקנתי. לאחר שכתבתי את האשכול שאם משהו רוצה מדריך מסויים משהו העלה את התוכנה הזו, וזיו אמר שהיא תוכנה מצויינת אז החלטתי לבדוק - והיא בהחלט מצויינת.

על איזה גרסא מדובר?

הגרסא החדשה ביותר היא 1.5.2.344 משנת 2006, ואני השתמשתי בגרסא 1.5.2.342 משנת 2006.

מידע כללי

אתר החברה הוא זה.
הורדה מכאן.
מידע על התוכנה כאן.
התוכנה עולה 29.95$

איך עובדים איתה?

אני לא סיקרתי את כל הפיצ'רים שלה, הראתי רק את החשובים שאני משתמש בהם, בשאר עדיין לא התעסקתי יותר מדי אבל הממשק דומה בכל התוכנה וברגע שקלטתם אותה פעם אחת - תקלטו את כל השאר.התוכנה יוצרת גיבוי אוטומטי לאחר כל שינוי, וניתן לשחזר הכל בקלות.

תמונה ראשית של התוכנה:

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

אני אתחיל עם הכלי של ניהול תוכנות,
כלי זה למעשה מנהל את כל התוכנות שיש על המחשב. במקום להכנס לAdd or Remove ולמחוק תוכנה אחת, לחכות שהיא תסיים ואז למחוק את השניה וכו' שזה לוקח המון זמן, ניתן בעזרת כלי זה לסמן את כל התוכנות שאתם רוצים למחוק ואז היא פשוט תמחק את כולם בפעם אחת בקלות וביעילות!

הכלי הבא הוא כלי לניהול התוכנות שעולות עם המחשב!
הפלוס הרציני שלו הוא שהוא מראה את כל המידע של התוכנית שעולה כך שהרבה יותר קל להבין האם אתה רוצה להשאיר אותה בעליה של המחשב או לא. בנוסף, ניתן להוסיף תוכנות לעליה, שלא כמו בתקיית הstartup, זה הרבה יותר נוח ופונקציונלי.

ניקוי הרג'יסטרי הוא הכלי שהוא לדעתי הכי חזק, הוא סורק את כל ערכי הרג'יסטרי של המחשב וכל הערכים הלא טובים - נמחקים. כלי זה הרבה יותר חזק לדעתי מRegistry Mechanic והתוכנות האחרות שניסיתי. כמובן שיש גיבוי אוטומטי בעת הצורך.

סמנו את הכל, תשאירו כמו שבתמונה ולחצו סטארט.

מחפש הערכים ברג'יסטרי והמחפש ומחליף הם כלים מאוד שימושיים.
האחד רק מוצא ערך, השני גם יכול להחליף ערך מסויים בערך אחר שתבחרו. שימושי ביותר!

דחיסת ואיחוי הרג'יסטרי הוא כלי חזק ביותר אשר לוקח את הרג'יסטרי שנוקה ובכלל, עדיף להשתמש לאחר ניקוי רג'יסטרי והוא פשוט דוחס ומאחה אותו, כך שהגישה אליו תהיה מהירה יותר והמחשב יזוז הרבה יותר מהר!

הכלי של ניקוי ותיקון תפריט ההתחל הוא כ"כ שימושי שזה מפחיד.
הוא פשוט עובר על כל האייקונים שקיימים שם ומסיר כל אייקון שלא בשימוש ומפנה אייקונים למקומות אחרים שאולי שונו.

וכמובן, יש כלי אוטומטי שעושה את הכל ביחד.

אני עדיין עובד עם Webroot Window Washer שינקה לי את הקבצים מן המחשב כי הוא לדעתי חזק מזה של JV16. ולכן בערך חצי מן התוכנות של JV16 אינן בשימוש על ידי. ישנן עוד תכונות חזקות שפשוט לא השתמשתי בהן עדיין - תנסו ותראו

בכללי, ביצועי המחשב שלי עלו בהמון אחרי עבודה איתה. ואתמול עשיתי רק ניקוי ואיחוי רג'יסטרי לחבר של ההורים, הוא מצא לו מעל ל2000 ערכים פגומים, הוא תיקן ואיחה והמחשב פשוט טס לאחר מכן!

כל הזכויות שמורות לי!
בשביל לפרסם את המדריך יש לבקש רשות מהיוצר שלו (אני), אני בטוח שאני ארשה לכם.
אם אתם מפרסים, כמובן שאם רשות שלי - כתבו שהיוצר הוא pyr0 מפרש. ולא סתם pyr0 אנונימי :-)

נ.ב

רק לידיעתכם, כל המדריכים שלי נכתבו אך ורק בפרש ופורסמו על ידי רק כאן, ונלקחו לאתרים אחרים.

נערך לאחרונה ע"י pyr0 בתאריך 21-07-2006 בשעה 18:06. סיבה: תיקונים שונים ומשונים חחחחחחחחחחחחח
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:28

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר