לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה --לשאלות בנושאי טלוויזיות, מערכות קולנוע ביתי, הגברה וסאונד - אנא פנו לפורום אודיו וקולנוע ביתי -- www.fresh.co.il/f=103 תגיות פורום: פורום אלקטרוניקה - פורום חשמל - שאלות בנושאי אלקטרוניקה - תכנון מעגלים - מעגלים מודפסים - פיתוח אלקטרוני - תכנון PCB - בקרים למנועים - תאורת לדים - תכנון דימר - מודינג - Arduino - מיקרו בקרים - שליטה על תאורה - שלט רחוק - משדר FM - תאורת LED - פתרון שאלות בחשמל - אלקטרוניקה תקבילית חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > חשמל ואלקטרוניקה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 31-07-2006, 00:17
  hmishal hmishal אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.11.04
מתח הפעלה של מצלמת אבטחה 12V רוצה להעביר כבל ארוך יש לי שאלה

אז ככה אני רוצה להעביר נניח כבל של 200 מטר כאשר על הכבל הזה נופל מתח של 12V
אמרו לי שהמתח ייפול ויהיה לי בעיה ויש מצב שהמצלמה לא תעבוד
עכשו אני לא רוצה לחפש נקודת חשמל או לעשות נקודת חשמל יותר קרובה אני מתעקש להעביר כבל 200 מטר של חשמל

עכשו אמרו לי בשביל כזה דבר אני צריך להגדיל את שטח החתך של הכבל משהו כזה
שאלותי הם כאלה
1. שאלה לידע כללי הגדלת שטח חתך זה בעצם כבל עבה יותר או מה בדיוק ?
2. נניח ואני עדיין רוצה להשתמש בכבל רגיל האם אני יכול לעשות דבר אחר שזה עדיין יעבוד ואני ייתן את מה שחשבתי כאן ותגידו לי אם זה נכון:
הרי הבעיה היא שהזרם נופל ובעקבות כך המתח השאלה שלי היא אם אני לוקח ספק של 12V אבל אם הספק גדול יותר נניח של 3A משהו כזה במקום הרגילים שהם 0.5A האם זה יכול לפתור בעיה כזאתי או אין קשר בכלל ואני חייב להצמד לשאלה הראשונה ואין לי ברירה בעצם

אשמח מאוד לתשובות מקצועיות אבל מעדיף מאוד להישאר בקטע של הכבל 200 מטר בלי פתרונות קצרים
תודה רבה רבה לכל העוזר
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 31-07-2006, 12:07
  udipar udipar אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.10.05
כבל ארוך אולי זה אפשרי
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי hmishal שמתחילה ב "מתח הפעלה של מצלמת אבטחה 12V רוצה להעביר כבל ארוך יש לי שאלה"

1. שטח חתך זה בדיוק מה שאמרת. למעשה זה עובי הכבל: ככל שהכבל עבה יותר שטח החתך גדול יותר וההתנגדות קטנה יותר(כבל דק התנגדות גבוהה, כבל עבה התנגדות קטנה) אתה יכול להשתמש בכבל חשמל סטנדרתי הנקרא כבל פנדל בשטח חתך של .2.5 מ"מ.
2. קו המחשבה נכון רק אני לא בטוח לגבי הזרם אבל לגבי המתח אני כן אתה צריך שנאי עם יותר מתח רק ליפני מתיחת הכבל אתה יכול לחבר את השנאי בצד אחד ולימדוד את המתח בצד שני עם רב מודד אם תקבל טיפה יותר מ -12V זה לא נורא אם פחות תצתרך להגדיל את השנאי, יש שנאים שמטעינים סוללות של מברגות לדוגמה שם יש מגוון רב של מתחים כמו 16V 22V ועוד.
לסיכום אתה צריך לבצע את שני הסעיפים בישביל להצליח בהצלחה.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:47

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר